Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Морална громада - Вук Драшковић (и профил гласача)  (Pročitano 21458 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6680
U pravu si nego nevolim kada ljudi komentarisu i kritikuju nekog a u ovom slucaju oko SPS a da ni malo elementarnih cinjenica neznaju ili nece da priznaju.Ja sam na njih bio besan od tada kada su Djukic,Perisic i Radulovic(c-market)postali ministri,i to se niko kao neseca
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
Jbg ja se zbog toga i suzdržavam komentara plus da ne spominjemo njegovo vodjenje spoljne politike  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6680
O tome necu sada rekoh Djuro Barbaric i njegove dve cipele to mnogo govori i o njegovoj spoljnoj politici,sto se tice izjave oko Slobe,podseticu te draga damo da je tri antentata preziveo i jednu otmicu od JNA izgubio bliznje pa pomalo i razumem kazem razumem ali neopravdavam izjavu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
mislim da tema ove teme nije ni Vucela, ni Djindjic, ni Milosevic, vec Danica~Vuk Draskovic...  Smile

Mislim... ova taktika... prebacivanje teme je tako... pa recimo ... kad neko nema argumenata, proziva drugu stranu...

Mene bas zanima sta je gospodin Draskovic pozitivno uradio za polozaj Jugoslavije i SCG u svetu... mislim... zivo me zanima...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6680
Nije nista uradio izdajnik, produzena ruka ustasa,ima pet vila, narkoman a dana ga bicuje svaki dan,samo nijedna televizije je nezove da ona kaze nesto o svemu a o njoj svako.Prijatelji mu Kole,Cepter,Krmoprodukt,Cane i slicni Evropska unija udarila sankcije za secer i tekstil pa zamalo zbog iraka i afere izvoza 2002 da nas ponovo napadnu to je sve delo Draskovica,nije prebacivanje vec slozices se ironija jer nisi pratila nije te interesovalo kada je trebalo a sada si posle boja general Anea upss zakon kaze ovaj novi Generalica.Ovo oko secera i slicno su reforme pokojnog premijera moze jos ako zelis
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6680
Nije bitno sta je uradio recimo pre svega pa ni 5.oktobra nebi bilo da nije bilo njega on je i osnovao DOS pokrenuo je uspavanu srbiju prvi,prepoznao zlo pa samim tim je i od njega je sve  krenulo.  nemozes da osporis jer i iz drugih stranaka ces cuti to isto pa i od DS.Da ti pricam i navodim dalje nevredi jer nisi kazem pratila nemoj da se ljutis ali evo naprimer vidim temu ovde plan Z4.Pa recimo i to je prvi predlagao da se usvoji i sta ce se desiti ako se odbije i sve bi tako,nekazem da je idealan i ja mu zameram sto sta ali ne ovo o cemu diskutujete.Na kraju kazem ima puno da se kaze o njemu i dobro i lose samo me mrzi da raspravljam jer vidim da niste bas ucestvovali u svemu ovih 16 godina ili se namerno nesecate.A sto se tice dame Danice,pokazi malo korektnosti pa pokusaj da nekad nju cujes sta ona ima da kaze o svemu tome pa onda donosi licnu presudu-elementarna stvar kulture demokratije sta god vec je da cujes i drugu stranu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
znas.. sta.. a, kako bi bilo da vec jednom naucis da postujes komletan odgovor u jednom postu...
mislim... i plavusa bi ukapirala do sad, kako bi bilo da pokusas i ti...
mislim da ce se modovi sloziti, ali mogli bi da pocnemo da brisemo te duple poruke...

kao sto rekoh... sta je uradio?

ovo je sve bedna retorika... koliko se ja secam, jedina Draskoviceva uloga se sastojla u tome da visi\stoji na nekom balkonu\bini i da urla\pozira... e, sad... mozda si ti iz DB-a pa znas nesto vise... mislim... sve je moguce.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6680
U pravu si  totalno.Kriv sam jeo sam govna kaznite me da okaje m grehe i ponovo budem covek.Sad si me poklopila sva cast.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
posto si ti hriscanin, a ja nisam hriscanka, ja mogu da ti pomognem samo oko adrese najblizeg hrama... dostupne su i na internetu, a i jedan mi je na 20m od kuce...
nisam psihijatrijski bolesnik pa da sebe smatram bogom\boginjom\bozanstvom, tako da tvoje, niti grehe bilo koje osobe ne mogu da oprostim... Smile
« Poslednja izmena: 02. Apr 2006, 23:29:59 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6680
Vidi se da necitas knjige,ako nisi citala Kovacevica onda idi ti pa trazi pomoc,time je moje dopisivanje sa tobom o svemu zavrseno jer si kulturni invalid sem sto si i politicka neznalica ili se pravis da neznas sve to,a sto se tice psihijatra nemoj da povredjujes ljude kojima je psihijatar potreban.Jesu li te ucili u kuci osnovnom vaspitanju da se nesmejes i podrugljujes bolesnim ljudima?Toliko a sad pozdrav vise ti necu odgovarati razocarala si me neznanjem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.