Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:19:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Montgomeri: Nužne podele BiH i KiM  (Pročitano 12542 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
Apsolutne gluposti.
Pravilno bi bilo da sve Srpske zemlje budu u istoj državi.
Pre će,medjutim,biti da će i Srpsku ukinuti.
Nije realno. Nece ameri dozvoliti Veliku Srbiju, a i ne bih bas po svaku cijenu da zivim u Srbiji pa da budemo provincija.
Ovo sam komentarisao sa trenutne realne pozicije i stanja na terenu, a ne sanjarim kao ti i ne lupam.
veliku srbiju?
da li ti imas pretstavu o tome sta znaci velika srbija. ja koliko znam,
 srbija + rep. srpska < velika srbija

bosna do tokija to ti je htio reci Wink

Bosna će za 50 godina možda biti jedino krater na Mesecu. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
Apsolutne gluposti.
Pravilno bi bilo da sve Srpske zemlje budu u istoj državi.
Pre će,medjutim,biti da će i Srpsku ukinuti.
Nije realno. Nece ameri dozvoliti Veliku Srbiju, a i ne bih bas po svaku cijenu da zivim u Srbiji pa da budemo provincija.
Ovo sam komentarisao sa trenutne realne pozicije i stanja na terenu, a ne sanjarim kao ti i ne lupam.
veliku srbiju?
da li ti imas pretstavu o tome sta znaci velika srbija. ja koliko znam,
 srbija + rep. srpska < velika srbija

bosna do tokija to ti je htio reci Wink
pa to ti je ortak, valjda ti znas sta je hteo da kaze!
bosna do tokija - kako to smesno zvuci! Smile
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 191
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.43
mob
SonyEricsson xperia
Ultranacionalisti i forumska decurlijo, nemate pojam, niste izasli iz Srbije. Pogledajte zadnjih nekoliko strana teme http://forum.burek.com/republika-srpska-ce-u-buducnosti-biti-t444573.3070.html , gdje preciziram sta mislim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG Frizider
Ajde ti anomalijo malo odmori od tih tvojih ultra nerezonskih kvalifikacija nas koji ovde godinama komentarisemo stanje u Bosni a 90% ili ima rodbinu tamo ili zaista u njoj zive. Dakle, lepo je to sto pokusavas da izmislis toplu vodu pa linkujes svoje poruke navodeci ih kao neki etalon dalje rasprave ali niti smo decurlija niti si ti pokazao ista sto se razlikuje od misljenja nas ovde koji se mlatimo sa dezurnim mudzahedinima unazad 5 tema o RS.

Dakle, lepo si napisao to niko ne spori, al nam samo nemoj drzati predavanja leba ti sta i kako cemo mi da pisemo ovde na temi. Mogu ja da kazem isto, dodji u Srbiju klinac pa vidi da l se samo decurlija ili ko god lozi na nacionalizam i u kom stepenu je izrazen.

Samo malo manje nadobudnosti, slagacemo se mi lepo, pozdrav Smile
« Poslednja izmena: 26. Sep 2009, 12:21:16 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
Nacionalizam je u Srbiji zastupljen kod maloletnika, kvazi intelektuala i političara. To je roba koju je lako prodati, a daj  se i džabe u predizborne svrhe. Ne jede se , ne pije se i ne može da se obuče. Koriste je neobavešteni , očajni , propali , veoma mladi i uspaljeni. Smile
« Poslednja izmena: 26. Sep 2009, 12:27:43 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG Frizider
A sta fali zdravom nacionalizmu? Bez njegovih ekstremnih oblika pretocenih u sovinizam, fasizam i rasizam? Smile

Ukoliko je ironicno, preskoci pitanje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i
Nacionalizam je u Srbiji zastupljen kod maloletnika, kvazi intelektuala i političara. To je roba koju je lako prodati, a daj  se i džabe u predizborne svrhe. Ne jede se , ne pije se i ne može da se obuče. Koriste je neobavešteni , očajni , propali , veoma mladi i uspaljeni. Smile

jesi ti to sebe opisao?
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 


Nacija se nosi rođenjem i u duši , ne ističe se bez potrebe, kao što se ne jede bez potrebe. To što sam Srbin ne znači da treba da napišem na leđima. Ako me džakaš i ne daš mi da budem Srbin , e onda nema pardona. Ja tebe ne diram i možeš biti i Kinez i Bošnjak i Crnogorac i Marsovac. Ako ti mene diraš i ne daš mi da budem Srbin , onda ću biti i veći Srbin nego što treba. (Usput, Inzko80 , kako služba , jer te ribaju što nema rezultata?)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson k530i
Каква служба такви и агенти,колико год да је тужан Инцко мора да им је један од бољих  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i


Nacija se nosi rođenjem i u duši , ne ističe se bez potrebe, kao što se ne jede bez potrebe. To što sam Srbin ne znači da treba da napišem na leđima. Ako me džakaš i ne daš mi da budem Srbin , e onda nema pardona. Ja tebe ne diram i možeš biti i Kinez i Bošnjak i Crnogorac i Marsovac. Ako ti mene diraš i ne daš mi da budem Srbin , onda ću biti i veći Srbin nego što treba. (Usput, Inzko80 , kako služba , jer te ribaju što nema rezultata?)

iz aviona se vidi da si ti : Srbin po zanimanju, srbovanje ti slabo kod mene prolazi  Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:19:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.