Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:35:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Trazite nesto? Spisak svih izvodjaca!

Diskografije + Domaci lyrics: 0-9 A B C D E F G H I J K L Lj M N O P Q R S T U V W X Y Z

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Monteniggers  (Pročitano 39826 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pasji pas

One,dva,tri,cetri,five,pasji psu ajde sada mi ne laj,idi u kucu svoju da ne dobijes krs je l si me cuo pasji psu aj sad mrs,daj mu povoda prvo pa ces vidjet malo bolje,kad pasjeg psa ja pustim da vidis bate kako kolje,jer niko nema takve volje ko moj pasji pas da kolje,kad ga pustim na siroko polje on kolje od glave redom pa na dolje,moja dzukela je dzukela prava(prava)da vidis bate ko'ka mu je ogromna glava,ko u morskog psa jaka vilica a svaki zub ka' black&decker busilica,brusi,cijelja,cupa,cjepa i otkida,svakoga za dupe on ujeda bez stida,pasji pas moje zlato jedino kad ga kod setam ulicom osjecam se fino,kratko celo,tupa glava,uho malo,za mene bi se to pseto vazda zrtvovalo,ja ga volim rppppuno znaj,drz onog tamo pasji psu,drz,drz ne daj...
REF:Moj pas,moj pas,moj pasji pas(My dog,my dog my dogy dog)...
Kad ga pustim,kad ga pustim,kad ga pustim,a dan je ljep i slobodu mu priustim,on skace od srece njusa,pisa,trci,na svako zivo bice svoje zube prci,a sjecam se kad je bio mali stvor,ko beba celik zubima vezivo u cvor i kao takvo malo tek rodjeno kuce sa vecim psima od sebe mogo da se tuce,e..a onda je poceo naglo da raste,da ste vidjeli to,da ste vidjeli da ste,na kucici je pisalo PASJI PAS voli da ujeda svje vas...
REF:Moj pas,moj pas,moj PASJI PAS...
Jednom njega napadose tri,cetri pit bula,lavez rezanje i rika se daleko cula,a onda na opste zaprepastenje sviju nas,pobjedu izvuko moj bjesni pasji pas,posle toga je dzukela svaka morala da zna,da se moraju sve bojati od moga pasjeg psa yeaa...a kako i ne bi ,kad im moj pasji pas sve koske prebi,zato Pasji psu!Ej gazda...?Budi ti uz mene!Ocu,vazda..Pa cemo bez problema,...Ka' u prkno...biti takav par kakvoga nigdje nema!!!
....i na kraju ove price nesto ce vam reci ....Ja sam pasji pas koji strasno voli da ujeda mesnate tvorevine od pozadi i sprjeda,briblizi mi se blize pa ces vidjet svoga Boga,jer cu te nanizem od glave pa do noga ..i nemoj mi nikad nikad nikad prici s ledja,jer sam pasji pas i to me strasno vrjedja,ko se samnom druzi,ko mi ljubav pruzi,ja cu biti uvjek spreman da mu se za to oduzim...yjeaaa svaka moja dlaka bice uz njega uvjek,od jutra-do mraka,ali svaki onaj koji samnom nece biti dobar koji krv moju vrelu zeli ko lopatu grobar...hm,taj,taj....taj ce uvjek biti moja zrtva i mjeso koje stomak siti,jer ja Ja sam pasji pas ja sam pasji pas i mrzim svije vas...Ja sam pas koji ce te ugrist za nogu...Budes li smrad,kunem ti se Bogu!!!!
REF:Moj pas,moj pas......
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pop

Pop jede dzem, cokoladu, eurokrema
On sve zdere
Krofne i bajadere
Pop jede sve i tako nazdere se
I sad pati jer ce to sve da povrati
Pope, pope sto mislis ti
Dokle ces se jadan tako debljati
Pope, pope sto mislis ti
Dokle ces se jadan tako debljati
Debljati, debljati, debljati
Pop jede dzem, cokoladu, eurokrema
On sve zdere
Krofne i bajadere
Pop jede sve i tako nazdere se
I sad pati jer ce to sve da povrati
Pope, pope ne znam sto bi ti reka
Bolje je da ijes samo vode i dvopeka
Vidjo kaki si ka odvaljen od krsa
Da ijes samo dvopek bar bi malo smrsa
Sad si bas ka prase od sto kila
Da sam ja taki mene bi sramota bila
Moras da smrsas da izgubis malo kila
Za tebe bi ova djeta idealana bila
I zato pope znas sta te ceka
Moraces da ijes samo vode i dvopeka
Jes...
Pope, pope...
E vidji pope stvarno si debeo
To je zato sto si mnogo jeo
Ali to ti nece tako lako proc
Nastavis li ovako nece ti ni bog pomoc
Stvarno pope lose ti se pise
Koliki ti je stomak ne mozes ni da dises
Smrsaj pope pre no sto bude kasno
Ipak ti ne gine to neka ti je jasno
Pope tebi nije ni stalo
Nemas misica samo si salo
Moras da smrsas bar malo
Pogledaj se u ogledalo
Pod tvojim nogama sve se mrvi
Po debljini ti si prvi
Lakse te preskocit nego zaobic
Ej pope bas si pravi prasic
Pope odvratno si debeo
Slomio si sto kad si na njega sjeo
Bas si ka pravi prasac
Svakoga dana rastes ka kvasac
Leba, sira, pecenja i luka
Ti bi jeo sve dok nebi puka
Pojedes vise no tri covjeka
Zato te nova djeta ceka
Pope, pope sto mislis ti
Dokle ces se jadan tako debljati
Pope, pope sto mislis ti
Dokle ces se jadan tako debljati
Debljati, debljati, debljati, debljati
Pop, pop jede non stop
Pop, pop jede non stop
Pop, pop jede non stop
Iako je pop potpuno je trop
Pop, pop jede non stop
Pop, pop jede non stop
Pop, pop jede non stop
Iako je pop potpuno je trop
Pop, pop jede non stop
Pop, pop jede non stop
Pop, pop jede non stop
Iako je pop potpuno je trop
Pop, pop jede non stop
Pop, pop jede non stop
Pop, pop jede non stop
Iako je pop potpuno je trop
Pope, pope sto mislis ti
Dokle ces se jadan tako debljati
Pope, pope sto mislis ti
Dokle ces se jadan tako debljati
Debljati, debljati, debljati...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Psycho

...what you gonna say...
Dodjite na zurku da napravimo lom,tisini i muku da nabijemo tron,bice ludo vjerujte nam svi,jedan,dva,jedan,dva,tri,dodjite sada na ludi ples da stvorimo opsti urnebes,da se trese citav svjet jer nista nije bolje neko RAP!
REF. Vidji majko igra ka' PSYCHO,vidji majkooo,vidji majko igra ka' PSYCHO,psycho,psycho kuku mene majko...
Sada je dosao pravi cas,sa svih strana dopire bas,nasa tjela nek se tresu u ovom ludom beskrajnom plesu,DJ sad pojacaj ton,da zaplesu ona&on,muzika ova ce nam doneti srecu,srecu,srecu malo vecu!!
REF. Vidji majko,igra ka' PSYCHO.... .....
Ritam nas u zivotu drzi,pokreti nasi nek su brzi i brzi,i neka sada ova masa ljudi uz muziku potpuno poludi,citav svjet nek se trese,sve probleme djavo da odnese lupajmo nogama tika-taka-tok,a nakon toga svi u skok!!!
Vidji majko igra ka' PSYCHO... ....Monteniggers gonna make you dance.....vidji majkooooooo....PSYCHO,PSYCHO...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Robot

(Monteniggers feat. Gru)

(I am a ROBOT x8)
Ko nije voljan da se mrdne ili bilo sto cini,voli ljezat,odmarat,sjedat,ne bavit se nicim,neka robota nabavi i ti(titi) ga nabavi,pa onda pocni da uzivas,sjedni nek ti robot pivo sipa jer on ti nece dat da ti sipas,automatski sam radi sve ne moras nista da pipas,zato ja kupih robota sto umjesto mene sve rabota cak mi vozi mog trkackog Peugeota,donjim putem Kotor-Dobrota,kakva divota od robota(Gru)..."jer to je robot koji radi i radi i radi dok radio mi svira,ova dosada me uopste ne nervira!!!"...Dje si ga nabavio?U Italiji,na vrhu primorja...ne mora da se programira,on ce uvjek skocit da te brani ako te neko dira,jedan takav u atentatu spasio je Gligorov Kira,on ti je kao majka,otac,brat i sestra mila,danju radi,nocu kucu cccuva od mogucih uljeza i prottttuva,on za mene radi on mi privredjuje,on mi cvece iz kuce iznosi i samnom se korektno odnosi,ne inati se,ne nervira,ne prkosi,uvjek mi najomiljenije obroke donosi,,kupimo svi robote da nema vise rabote,kome robot radi ne boji se gladi!!!
REF...Dokle god robote ti ne mozes bez rabote,dotle ja robote mogu bez rabote x2...Ko ce rano ranit,svakog jutra radit,krevet mi napravit,kafu mi pristavit?Robot ce no ko ce,robot ce no sto ce....robot ce no ko ce,robot ce no sto ce...
Volio bi da imam robota sto umjesto mene sve rabota,da se ne moram vazda rano dizat,ujutru na posao stizat,zato sjednem fino,uzmem da zapalim,pa se svima ja pofalim kakvog sam kupio robota i nije me sramota sto mi ne pada tesko rabota,jer imam licnog svog robota strasnog,koga su sagradili da bi ljudi muda ladili,da ne bi radili,razmisljali,razne gluposti smisljali,da ne bi nosili,kosili,kuvali,donosili,pamtili,pisali,prosipali pa presipali,zato sad kad ga imam ne moram da se na rabotu ja primam,jer prihode mi on donosi,komsijama on prkosi,kako me nije blam sto sve zivo radi sam,bilo vruce,ljeto,kisa,sneg,nista mi ne smjeta kad robota umjesto mene posaljem napolje da seta,pa kad se proseta,njemu ponovo ne smeta da ga pustim da aveta a ne da zanoveta ka sto bi ja da sam na rabotu otisa,no sam doma osta,jer mi robot nije da,od jutra do mraka robot rabota bez prestanka,ujutru mu recem sto da radi,uvece ga metem da se malo oladi,zato svuda kad imam njega...jer ko rano rani rano robota upali da mu radi i sprema dok jos malo ne odrjema,zato i kupih robota sto umjesto mene sve rabota i ne moram ga nikad hranit a kad crkne ni sahranit,nego uzmeme novi dio,jedan da bi robot sio i kad god bi radit htio,robot bi se mjesto mene uvalio(robot bi se mjesto mene uvalioooouuu)
REF....Dokle god robote ti ne mozes bez rabote dotle ja robote mogu bez rabote x2....Ko ce rano ranit,svakog jutra radit,krevet mi napravit,kafu mi pristavit?Robot ce no ko ce,robot ce no sto ce....Robot ce no ko ce,robot ce no sto ce...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
So i tekila

Hey mister
Move your body
OK OK...
Limuna po kila!!!
So i Tekila, limuna po kila
So i Tekila, limuna po kila
So i Tekila, limuna po kila
Pijem pivo a ne znam stati
Iza sanka poce Dule zvati
Sto pijes pivo?
A sto znam ja?
Dodji ovamo bate da ti drug nesto da
Vrhunska tekila i limuna po kila
Opusti se dobro da te niko ne sjekira
Sjekira jeste to me muci
Numi bocu ovamo da je cijelu opucim
Opuci dvije ma kome stalo
Soli i limuna nikada malo
Casa soli iste bocu tekile
Limuna po kile...
So i Tekila, limuna po kila
So i Tekila, limuna po kila
So i Tekila, limuna po kila...
So i Tekila, limuna po kila
So i Tekila, limuna po kila
So i Tekila, limuna po kila...
Ajde popi kuca casti
Nemoj djavle s noga cu pasti
Pi brate no sto no mozes
Aj daj uzmi i ti uzmi ti sto ces...
0.3 po 0.3, 0.3 sve mi se vrti
0.3 po 0.3, aj to povrati pa se opet vrati
Dvanaest je ura sunce przi li przi
Hteli smo doma al necemo doma
Jos jednu tekilu pa svi u gomilu
Jos jednu tekilu pa svi u gomilu
Jos jednu tekilu pa svi u gomilu
Jos jednu tekilu pa svi u gomilu
Jos jednu tekilu pa svi u gomilu...
Mucho tekila svi smo gomila
So i Tekila, limuna po kila
So i Tekila, limuna po kila
So i Tekila, limuna po kila...
So i Tekila, limuna po kila
So i Tekila, limuna po kila
So i Tekila, limuna po kila...
Tequila lady
You drive me crazy crazy
Tequila lady
You drive me crazy crazy
Tequila lady
You drive me crazy crazy...
So i Tekila, limuna po kila
So i Tekila, limuna po kila
So i Tekila, limuna po kila...
So i tekilaaaaa....
Vajokodios montenigrooo...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sto ja imam s tim

Zvoni mene telefon jedan dan u 9 sati ujutro prije jedno 2-3 dana ja reko ko je ovo sad,kad ono ko Igor ,i on mene ni 5 ni 6 nego 7 dana prije snimanja novog albuma ima obraza da mi rece da ne moze vise daz radi ovo sto je do sad radio jer mu je toboze da ne recem sto sad pun svega i da oce da ide tamo dje je bio prije jer mu je milije vise mu se isplati nego svaki dan po auto putu da mlati.a ja ka stoka mu reka iako sam samo 2 sata spava jer sam juce dosa iz novog sada da ne budali i da ne aveta no bi mu bolje bilo da se vrati da spava jer je sigurno nesto lose sanja pa kad se naspava ka coek odma ce mu bolje bit jos mu kazem da ga razumijem i da znam da mu nije tesko kad mu je lako no da oce mene da pusti da ja spavam pa cemo pricat sutra kad se budemo vidjeli,ako se ne budemo vidjeli upalicemo svjetlo pa cemo se vidjet ...u se na se poda se jos nisam preda se u se na se poda se ....sto ja imam s tim ...nemam nista s tim...alo cujes li me,alo,vidji nista hitno moram da idem znam da cete totalno poludjet,stigo mi je ovaj fax i karte su mi stigle sto su mi poslali s ove kompanije,veceras palim za cirih i idem amsterdam,tamo se ukrcavam na brod,pa cu vas ono puno pozdravit..zao mi je mislim..necu vise da pjevam..bolje ovako..jer znas sto kad opet pogledam,sto ja imam s tim..mislim kakva mi je korist od toga..bolje mi je na brod..sto ja imam s tim....nemam nista s tim
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Voljeli bi da si tu

Uuuuuuuu....VOLJELI BI DA SI TUUUU...
Ne,ne cujem ti glas,vjetar je suvise jak,suvise jada u ovoj jadnoj glavi,ne prestajes,mozda se ipak kajes,evo i vjetar je stao i tisina slavi,Boze,molim te vrati vjetar upitacu ga da me odnese s ove plaze,samo momenat treba ja vec hvatam zalet,pozdrav zemlji,letim do neba,sjetih se njeznosti tvojih,malo ih izbrojih,zbog njih sam zarobljen dolje ne mogu da letim,zelim da zivim na sto razlicitih mjesta,hocu jos dva zivota,jos ljubavi dvjesta,hocu jos dva zivota i ljubavi dvjesta!

REF>
Uuuuu VOLJELI BI DA SI TU
ali kada nisi ,znaj,
zivot tvoj nije kraj!

Odlazim dok pricas u vjetar,vec sam krenuo al ti to ne vidis,mozda cu ipak ponovo da poletim iznad ovog mora,mahni mi rukom,ti me pozdravi,jos ima puno vjetra on puni moja jedra,ovdje gore nista ne miruje pa ni ja,ja volim ovo vrjeme i ove promjene,samo se prepustim vetru,i uzivam!

REF>
Uuuuu VOLJELI BI DA SI TU
ali kada nisi,znaj,
zivot tvoj nije kraj!

Mozes li vjerovat nekom ko bi mogo da zivi bilo gdje,bez mora,mozda s nekom rjekom,baci unazad pogled i vidjeces nemoguce,letim,ja letim a ti pricas,i vrjeme je vec proslo i vec smo daleko,mozda ces i ti da poletis,srescemo se na nebu,samo zazvizdi,znacemo da si to ti!

REF>
Uuuuu VOLJELI BI DA SI TU
ali kada nisi,znaj,
zivot tvoj nije kraj! x 4
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Träume nicht dein Leben, lebe deine Träume.

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 11967
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6300
Fly with smile (reklamna pjesma za avio-brodsku kompaniju)

Ako si covjek koji je za put stvoren i pruza ti se put otvoren
mozes s nama na jedan let da priblizimo tebi svijet
Jer posada je prava od kapetana do stjuardesa bez mana x2
Privatno i poslovno nek ti bude osnovno
bezbjedno i na vrijeme svudje stizes doslovno
nikad ne zaboravis, uvjek se sjetis s kim treba da poletis
Smoking or not smoking? A da, no sto no smoking x2

Fly, fly with smile... Fly with smile... bue, bue
Turisticka ili biznis? Biznis... turisticka ili biznis? Reka' sam ti biznis
Fly, fly with smile... Fly with smile...bue, bue...
IP sačuvana
social share

Diskografija + Domaci Lyrics Search
0-9  A  B C D E F G H I J K L Lj M N O P Q R S T U V W X Y Z


Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Träume nicht dein Leben, lebe deine Träume.

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 11967
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6300
Intro

Vlado... ma daj ne zajebaj
Vlado... nemoj sve da presnimis to
ostavi ono -freestyle- strasno za kraj
Ma sto da ostavim...
Ajde repuj...

Repovacu ja veoma modernim repom kod nas.
Ja repujem veoma brzo, a ti ne mozes tako
jer ja sam najbrzi reper odje
ajde sad ti redom ovako...

To su bile godine bijede
nije imalo sto da se jede
otisli smo kod moga dede
kome su pocele da rastu sjede...

Sta to radite...
Kakvo je to repovanje koji kurac...
IP sačuvana
social share

Diskografija + Domaci Lyrics Search
0-9  A  B C D E F G H I J K L Lj M N O P Q R S T U V W X Y Z


Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Träume nicht dein Leben, lebe deine Träume.

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 11967
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6300
Pismo

(Pisi Milijana 'vako; Mila nam se otelila masala)
(Masala)
(Pa sad imamo jos i vocica Zekonju)
Umrije li Djekna? Umrije li Djekna?
Umrije li Djekna? Umrije li Djekna?

Mi smo Monteniggers
I zapala me ova nezafalna duznost da vi ovo ispjevam
Jes Bogomi, ajd navali

I ja se zovem Radosav, nijesam boles'an neg sam zdrav
Imam creku, Milijanu, Misura takoznavnu
Imam i zenu Ljeposavu, i jednu finu, debelu kravu
Sin Miso po svijetu skita, za nista nas on ne pita
Odavno ga viđeli nismo, ponekad on i napise pismo
I jos se jedna zgoda zbila, krava vocica Zekonju otelila
Maaaaaaasalaaa

Vocic Zekonja, vocic Zekonja
Neka svi kazu masala
Ma-ma-ma-ma-maaasaaalaaa
Vocic Zekonja, vocic Zekonja
Neka svi kazu masala
Ma-ma-ma-ma-maaasaaalaaa

E ajde Misure, to ce ti bit' lako, napisi Misu pismo ovako
Sine Miso ja neviđe budale, koja radi i pise protiv sebe no tebe
Zato Miso moras cuvati sebe, jer ko ne cuva sebe, taj najebe
Poslje Misure zapecati pismo, vidji da sto zaboravili nismo
E ajde jadna, pisi na brzinu, moram ici na'raniti zivinu

(?????????)
(Drugi ces put)
(Nemoj da vas sve išćeram iz pisma)

Vocic Zekonja, vocic Zekonja
Neka svi kazu masala
Ma-ma-ma-ma-maaasaaalaaa
Vocic Zekonja, vocic Zekonja
Neka svi kazu masala
Ma-ma-ma-ma-maaasaaalaaa

(E, sad polizi, i turi pod guzicu da se zalijepi)
(Pod guzicu?)

(Aj zdravo)
IP sačuvana
social share

Diskografija + Domaci Lyrics Search
0-9  A  B C D E F G H I J K L Lj M N O P Q R S T U V W X Y Z


Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:35:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.