Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Monstruozno ubistvo zbog komšijskih svađa  (Pročitano 17210 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Motorola V3i
 Smile

kao shto sam rekao, deo po deo mu kidati a da ga ne ubijem
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
MONSTRUM NA SUDU
U Podgorici počinje suđenje Milanu Zekoviću (38) za ubistvo petočlane porodice Roganović i maturanta Bojana Simića

Masakr...Ubijena porodica Roganović
BEOGRAD - Suđenje Milanu Zekoviću (38) koji je optužen za ubistvo petočlane porodice Roganović u Herceg Novom i maturanta Bojana Simića (18) iz Zemun polja počinje danas u Višem sudu u Podgorici. Zeković, koji se tereti za teško ubistvo, priznao je da je 31. decembra 2005. ubio Slavoljuba (41), Slavicu (41), Željka (12), Srđana (10) i Marka (Smile u njihovoj kući u naselju Savina u Herceg Novom, kao i Bojana Simića u njegovom stanu u maju 2001. Zdravko Begović, Zekovićev advokat, kaže za Press da će na početku suđenja tražiti njegovo psihijatrijsko veštačenje kako bi se utvrdilo da li je bio svestan zločina koji je učinio.
- Bilo bi najbolje da Zeković jedno vreme provede na posmatranju u zatvorskoj bolnici u Beogradu i da stručnjaci utvrde u kakvom je psihičkom stanju. Od kada sam počeo da ga posećujem u zatvoru u Spužu, njegovo stanje je sve gore - priča Begović. On objašnjava da je Zeković potpuno odsutan i da nema osećaj za realnost.
- Dosta je oslabio i prilično je zapušten. On je u totalnoj depresiji. Uprava zatvora se plaši da bi mogao da se ubije, pa je pod stalnim nadzorom. Sa njim nije moguće normalno komunicirati. Uopšte ne priča o predstojećem suđenju. Prošli put mi je rekao da ima problema sa stomakom. Jedno vreme je govorio o demonima koji su ušli u njega i da je zato izvršio svirepo ubistvo. Šokirao me je kada mi je pre nekoliko meseci rekao da je čuo da postoji mogućnost da se ožive njegove žrtve, kako bi pred njima na sudu objasnio šta se stvarno desilo! Od rodbine, nekoliko puta je spominjao tetku iz Čačka, koju je hteo da vidi - kaže naš sagovornik.
Zeković je tokom istrage priznao oba zločina. On je rekao da je Bojana Simića, svog komšiju iz Zemun polja, ubio 2001. jer je skupljao pse lutalice, zbog kojih je on navodno ostao sterilan. Komšije u Herceg Novom je odlučio da ubije jer su mu maltretirali majku.
- Ponovio mi je da mu nije žao što je ubio Bojana i porodicu Roganović. Međutim, kasnije mi je rekao da nije hteo da ubije decu Roganovića, ali da tada nije uspeo da savlada ludački nagon koji je bio jači od njega - kaže Zdravko Begović.
Podsetimo, stravičan zločin nad porodicom Roganović dogodio se poslednjeg dana 2005. godine u naselju Savina u Herceg Novom. Zeković je posle svađe ispalio ceo šaržer u komšije Slavoljuba i Slavicu i njihove maloletne sinove Željka, Srđana i Marka. Potom je krvavi pir nastavio nožem, ubadajući žrtve po telu. Monstrum je pobegao sa mesta zločina, a uhvaćen je nekoliko dana kasnije u jednom selu kod Gornjeg Milanovca, gde ima rodbinu.
(S. DŽ. S.)

Zeković hteo da pobije ceo komšiluk!

Zeković se tereti i da je u maju 2001. godine ubio nekadašnjeg komšiju Bojana Simića (18) iz Zemun polja. Maturanta Mašinske škole sa prostrelnom ranom na čelu pronašli su otac i komšija. Slavica Simić, Bojanova maćeha, kaže za Press da nju i njenog supruga Milana niko nije kontaktirao posle saznanja da je Zeković ubio Bojana Simića. Ona je ogorčena na srpsko i crnogorsko pravosuđe.
- Pre nekoliko dana dobila sam telefonski poziv iz Podgorice da dođemo na suđenje Zekoviću. Do tada nam se niko nije obratio. A preživeli smo svašta posle Bojanove smrti - kaže Slavica, i dodaje:
- U međuvremenu smo stupili u kontakt sa rodbinom porodice Roganović i saznali da je Zeković imao širi spisak ljudi iz komšiluka koje je nameravao da ubije! Zeković je mesecima išao u jedan video-klub, u kome je gledao filmove sa masovnim ubistvima. Takođe smo saznali da je pre ubistva zbog čudnog ponašanja bio na ispitivanjima u bolnici i da je utvrđeno da je potpuno psihički zdrav!

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
OČI U OČI SA UBICOM

Milan Zeković, ubica petočlane porodice Roganović i Bojana Simića, suočio se u sudnici sa rodbinom žrtava

Suđenje odloženo zbog nedolaska oca Bojana Simića, koji je u teškom psihičkom stanju

BEOGRAD - Milan Zeković (38), ubica petočlane porodice Roganović iz Herceg Novog i Bojana Simića iz Zemun polja, prvi put se suočio sa rodbinom žrtava na jučerašnjem početku suđenja u Podgorici! Monstrum iz Herceg Novog hladnokrvno je ušao u sudnicu Višeg suda, koju su ispunili do poslednjeg mesta rođaci stradale porodice i brojni novinari. Međutim, Zeković je na optuženičkoj klupi bio samo nekoliko minuta, jer je suđenje odloženo za 13. oktobar zbog nedolaska oca Bojana Simića, njegove prve žrtve. Kako Press saznaje, Milan Simić je u teškom psihičkom stanju i on nije mogao da se pojavi na početku suđenja.
- Sudija je čekao Milana Simića i njegovu suprugu Slavicu, koji su dobili poziv da iz Beograda dođu suđenje. Međutim, oni se nisu pojavili, pa je suđenje odloženo za 13. oktobar. Zeković je sudiji potvrdno odgovorio na pitanje da li želi da mu ja i dalje budem branilac - rekao je advokat Zdravko Begović. On dodaje da je sudnica bila puna i da je atmosfera bila napeta, ali da nije bilo incidenata.
- I pored velike gužve i brojnih novinara i fotoreportera koji su dobili dozvolu da ga snimaju, Zeković je bio miran i staložen. Razmenio je nekoliko pogleda sa publikom u sudnici, i to je bilo sve - kaže Begović. On je naglasio da će na početku suđenja tražiti psihijatrijsko veštačenje svog klijenta.
Slavica Simić, Bojanova maćeha, kaže za Press da je njenom suprugu Milanu iznenada pozlilo uoči putovanja u Podgoricu.
- Milan je od prvog dana posle hapšenja ubice tražio odobrenje suda da se suoči sa njim i postavi mu samo jedno pitanje! Letos smo proveli dva meseca u Herceg Novom i Cetinju. Upoznali smo rodbinu ubijenih Roganovića i posetili njihove grobove. Od tada je Milan pao u tešku depresiju. Postajalo mu je sve gore i gore. Kada smo dobili poziv za suđenje, nijednog trenutka nismo se dvoumili da li ćemo ići. Posle silnih problema jedva smo skupili pare i kupili karte za voz. Međutim, bukvalno uoči puta Milan mi je rekao: "Nisam spreman da idem!"
Slavica je ogorčena na srpsko i crnogorsko pravosuđe.
- Pre nekoliko dana dobila sam telefonski poziv iz Podgorice da dođemo na suđenje Zekoviću. Do tada nam se niko nije obratio. Nadam se da će Milanu biti bolje i da će imati snage da se u oktobru suoči sa ubicom svog sina - kaže Bojanova maćeha.
Podsetimo, optužnica tereti Zekovića da je 31. decembra 2005. ubio Slavoljuba (41), Slavicu (41) i sinove Željka (12), Srđana (10) i Marka (Smile Roganovića u njihovoj kući u naselju Savina u Herceg Novom, kao i maturanta Bojana Simića (18) u njegovom stanu u maju 2001. godine.
Zeković je tokom istrage priznao oba zločina. On je rekao da je Bojana Simića, svog komšiju iz Zemun polja, ubio 2001. jer je skupljao pse lutalice, zbog kojih je on navodno ostao sterilan. Komšije u Herceg Novom odlučio je da ubije jer su mu maltretirali majku. Zeković je posle svađe ispalio ceo šaržer u komšije Slavoljuba i Slavicu i njihove maloletne sinove Željka, Srđana i Marka. Potom je krvavi pir nastavio nožem, ubadajući žrtve po telu. Monstrum je uhvaćen nekoliko dana kasnije u jednom selu kod Gornjeg Milanovca, u kom ima rodbinu.
(S. DŽ. S.)

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
STVARNO MONSTRUM
Milan Zeković (38), optužen za ubistvo petočlane porodice Roganović i Bojana Simića (18), rekao da mu je žao žrtava, ali da je morao da ih ubije da bi spasao sebi život


Nestalo mi je municije, pa sam deci Roganovića isekao vratove!

PODGORICA - Milan Zeković (38), optužen za ubistvo petočlane porodice Roganović iz Herceg Novog i maturanta Bojana Simića iz Beograda, izjavio je juče da se kaje zbog zločina koje je počinio! Zeković je na početku suđenja u Višem sudu u Podgorici rekao da ga je strah za sopstveni život naterao da ubije svoje komšije. Zeković je juče do detalja opisao kako je 31. decembra prošle godine masakrirao Slavoljuba (41), Slavicu (41) i sinove Željka (12), Srđana (10) i Marka (Smile Roganovića u njihovoj kući u Herceg Novom, i kako je 8. maja 2001. godine ubio Bojana Simića (18) u Zemun Polju.
- Trpeo sam maltretiranja porodica Simić i Roganović, a postojala je opasnost da oni mene ubiju. Zato sam ja ubio njih! U pištolju kojim sam usmrtio Roganoviće bilo je samo pet metaka, zbog čega sam morao da koristim i nož. Prvo sam ubio glavu porodice Slavoljuba, koga sam pozvao u svoj stan da mi popravi slavinu. Onda sam otišao u njihovu kuću. Ispraznio sam pištolj i uzeo nož. Pretvorio sam se u životinju! Deci sam presekao vratove jer je jedan od dečaka, ne sećam se tačno koji, još davao znake života - pričao je Roganović, i plakao dok je opisivao ubistva Bojana, Marka i Željka.
Zeković je istakao da je posle krvavog pira hteo da se ubije, ali da nije imao metaka, dok za vešanje ili samoubistvo nožem nije imao hrabrosti. Na pitanje sudije kako je imao hrabrosti da svirepo ubija druge, Zeković je odgovorio da to nije bila hrabrost, već je to uradio iz očaja, jer su Roganovići hteli njega da ubiju.
- Oni su mene i moju majku godinama maltretirali. Sve prijave protiv njih bile su uzaludne, jer su oni imali dobre veze u policiji i opštini Herceg Novi. Imali smo sukoba i na nacionalnoj osnovi, jer smo majka i ja Srbi, a oni Dukljani, zbog čega su nam često psovali srpsko poreklo, ali ubistvo nisam izvršio zbog toga - rekao je Zeković.
Milan je i za ubistvo Bojana Simića, takođe u stanu žrtve, okrivio porodicu pokojnog Bojana, njegovog oca i brata, koji su ga navodno zarazili od pasa lutalica koje su držali. Zeković je dodao da se iz Beograda u Herceg Novi preselio upravo posle ubistva Simića.
- Te večeri, kada sam ubio Bojana, nameravao sam da ubijem i njegovog brata Dragana ili oca, ali je u stanu bio samo Bojan. Njemu sam pucao iz pištolja u čelo. Policija me je osumnjičila za to ubistvo, išao sam i na detektor laži, ali sam iz straha od majke sve negirao - rekao je Zeković. Tokom svedočenja Zeković je na momente govorio pribrano i jasno, ali je u pojedinim trenucima zvučao konfuzno, govoreći o nevažnim stvarima i događajima.
B. PEJOVIĆ

Klonirati ubijene dečake!

Zeković je rekao da bi voleo da dečaci koje je ubio budu klonirani jer im je uzet DNK!
- Pre nekoliko meseci javilo mi se u snu da bi dečaci mogli da ožive. Čuo sam da je to skupo, ali naša vlada mogla bi to da plati. Žao mi je dece, nisam hteo da ih ubijem - rekao je Zeković.
Šestostruki ubica je na sudu ispričao i da je u mladosti imao psihičkih problema, zbog čega su ga zvali "ludi Milan". Zeković je rekao da je često bio provociran od poznanika i da se jednom, na nagovor majke, obratio neuropsihijatru u Beogradu, koji mu je predložio stacionarno lečenje, ali da je on to odbio. Advokat Begović tražio je psihijatrijsko veštačenje na klinici u Beogradu, a predsednik suda izjasniće se o ovom predlogu u nastavku suđenja 2. novembra.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.