Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Monstruozno ubistvo zbog komšijskih svađa  (Pročitano 17206 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
Pucao u dečake pa ih zaklao

BEOGRAD - Milan Zeković, osumnjičen za ubistvo petočlane porodice Roganović i maturanta Bojana Simića, na saslušanju je, kako „Blic“ saznaje, priznao zločine u Herceg Novom i Zemun Polju i detaljno opisao masakre, pred kojim su zanemeli policajci, istražni sudija i tužilac.


„Slavoljuba sam ubio jednim hicem. Pucao sam mu u potiljak. Došao je kod mene, jer sam ga pozvao da mi popravi slavinu u kupatilu. Onda sam otišao u njihovu kuću. Pucao sam prvo u Slavicu, Slavoljubovu ženu a onda i u decu, Srđana i Marka. U svakog sam ispalio po jedan hitac. Tada sam video da je Marko još živ. Otišao sam u kuhinju. Uzeo sam nož i prerezao mu grlo. Prišao sam Slavici, koja je mrtva ležala na podu. Istim nožem, kojim sam zaklao Marka, počeo sam da ubadam i nju u leđa i glavu. Udarao sam tako da sam polomio nož. U tom momentu, na vratima njihove kuće pojavio sa njihov treći sin Željko. Pucao sam u njega ali sam promašio, i onda sam ga zgrabio, rukama. Nisam imao više municije. Držao sam pištolj u ruci i udarao sam njime Željka po glavi. Pao je, a ja sam otišao u kuhinju i iz fioke uzeo drugi nož. Prerezao sam mu grlo. Tada sam se i posekao, na tom nožu. Izašao sam iz njihove kuće, uzeo taksi i otišao u Srbiju“, ispričao je Zeković na saslušanju.

Kao motiv monstuoznog zločina naveo je dugogodišnju svađu sa Roganovićima zbog nerešenih imovinskih odnosa.

„Slavoljubu sam najviše zamerio to što se cinično nasmejao kad mi je izjavio saučešće zbog smrti majke. To me je dotuklo. Nije mi bilo žao kad sam ih ubio, ali sada mi je žao dece“, izjavio je Zeković, koji je juče u beogradsku Palatu pravde doveden u pratnji petorice zatvorskih čuvara.

Istražnom sudiji priznao je i da je 8. maja 2001. godine ubio svog tadašnjeg komšiju iz Ulice Žike Mesarevića u Zemun Polju, Bojana Simića i ispričao detalje.

„U njihov stan ušao sam oko 20 sati. Unutra je bio samo Bojan. S njegovom porodicom sam bio u sukobu jer su oni odgovorni što sam sterilan. Oni su u ulazu zgrade hranili pse lutalice ‘toksoplazmom’. Od toga sam i postao sterilan. I to veče sam došao da ubijem nekog od njih. Poneo sam pištolj CZ M57, kalibra 7,62. Nisam imao dozvolu za oružje... Bojan je sedeo na kauču. Dao sam mu reklamni materijal za fitnes proizvode. Rekao sam da ću ga uključiti u distribuciju. Seo sam na tabure, levo, i dok je on čitao, ja sam iz kese izvukao pištolj. Pucao sam mu u glavu. A onda sam ustao, uzeo pištolj i reklame i otišao“, ispričao je Zeković.

Saznanje da je on Bojanov ubica šokiralo je i njegove nekadašnje komšije iz Zemun Polja.

- Ne možemo da verujemo da je tu, sa nama živeo takav zlotvor - kažu za „Blic“ stanari Ulice Žike Mesarevića. U toj zgradi do pre četiri godine Zeković je živeo sa majkom Ružicom. Šestostrukog ubicu komšije opisuju kao povučenog, nedruželjubivog mladića, koga nisu posećivali ni školski drugovi.

- Zeković je najviše vremena provodio u stanu, a njegovu majku Ružicu često samo viđali sa modricama na licu. Kada bih je pitala odakle joj modrice, odgovarala bi da je pala sa stolice ili udarila u vrata. Ružica je bila divna žena, povučena, a radila je kao ekonomski tehničar u „Elektrodistribuciji“. Muž ju je ostavio s petomesečnim Milanom i nikada se nije pojavio da pita za dete i nju - kaže jedna komšinica.

- Kada je ubijen mali Bojan Simić, niko od nas iz komšiluka nije ni posumnjao da je to Milan učinio. Još tada je bilo jasno da je poznavao ubicu, jer ga je pustio u stan. Čak ga je ponudio pićem i sipao mu sok. Ali Milan nije popio sok, verovatno da na čaši ne bi ostavio otiske - objašnjava jedan komšija koji je želeo da ostane anoniman.

Čim je ubio Bojana, Milan se popeo u svoj stan, a telo mladića našao je njegov otac Milan Simić koji se sa komšijom oko 20 sati vratio sa posla.

Zajedno sa ostalim komšijama Zeković je otišao u stan Simića, gde je vešto odglumio uznemirenost i šok zbog Bojanove smrti.

Policijska istraga bila je opsežna, a na informativni razgovor je pozvano oko sto ljudi. Kako saznaje „Blic“, Zeković je tada pušten nakon što je uspešno prošao poligrafsko ispitivanje.

- Sumnjalo se da je u pitanju osveta. Nekoliko godina pre ubistva, Bojanov stariji brat Dragan sa jednim mladićem iz Crne Gore ukrao je automobil. Prilikom vožnje doživeli su saobraćajnu nezgodu u kojoj je taj mladić poginuo. Njegova rodbina je za ovaj slučaj okrivila Dragana i zapretila da će se osvetiti - objašnjavaju susedi.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Milan Zeković, ubica-monstrum iz Herceg Novog, priznao na saslušanju da je usmrtio petočlanu porodicu Roganović

Nije mi bilo žao dece

Dok je Slavoljub Roganović popravljao kvar na slavini u kupatilu u kući Zekovića, ovaj mu je prišao s leđa i pucao. On potom odlazi u kuću Roganovića. Tamo iz pištolja puca u Slavoljubovu suprugu Slavicu Roganović i njihova tri dečaka. Posle pucnjave ih, kako je rekao, "šutira, a zatim kolje i ubada nožem". Kako saznajemo, Zeković je o petostrukom ubistvu koje je počinio pričao bez pokajanja i griže savesti

BEOGRAD - Milan Zeković (38) priznao je juče na saslušanju u beogradskom Okružnom sudu da je ubio petočlanu porodicu Roganović - Slavoljuba (42), njegovu suprugu Slavku (45) i njihova tri maloletna sina Željka (13), Srđana (11) i Marka (Smile, u Herceg Novom 31. decembra 2005. godine. Zeković je izjavio da mu je "sada žao dece, ali da mu ih nije bilo žao u trenutku zločina". On je na saslušanje u Palatu pravde priveden u pratnji petorice čuvara.

Delovao je smireno, ali izgubljeno. Desna ruka bila mu je u zavoju jer se povredio prilikom stravičnog zločina. Pre početka saslušanja sa njim je kratko razgovarao podgorički advokat Danilo Mićović koji mu je dodeljen po službenoj dužnosti. Saslušanje Zekovića pred istražnim sudijom Višeg suda u Podgorici Hamidom Ganjolom, koji je juče doputovao u Beograd zbog toga, počelo je oko 13,15.

Kako nezvanično saznajemo, višestruki ubica je hladnokrvno i do detalja pričao o svom krvavom piru. On je rekao da je kritične večeri pozvao pokojnog Slavoljuba, inače prvog komšiju, da mu popravi slavinu. Kada je Slavoljub ušao u Zekovićevu kuću, izjavio mu je saučešće jer mu je nedelju dana pre toga umrla majka Ruža, rodom iz sela Vrnčani kod Gornjeg Milanovca. Međutim, kako je rekao Zeković, Slavoljub mu je saučešće izjavio "cinično i kao da se smejao", što je njega isprovociralo.
   
Dok je Slavoljub, pognut, popravljao kvar na slavini u kupatilu, Zeković mu je prišao sa leđa i pucao. Kako je rekao zločinac, "pao mu je mrak na oči". On potom odlazi u kuću Roganovića. Tamo iz pištolja puca u Slavoljubovu suprugu Slavicu Roganović i njihova tri dečaka. Posle pucnjave ih, kako je rekao, "šutira, a zatim kolje i ubada nožem". Kako nezvanično saznajemo, Zeković je o petostrukom ubistvu koje je počinio pričao bez znakova pokajanja i griže savesti.

Istražni sudija Hamid Ganjola posle saslušanja je rekao da je motiv ovog zločina dugogodišnja netrpeljivost između Zekovića i Roganovića. Posle ispitivanja koje je trajalo oko sat vremena, doneto je rešenje o prebacivanju Milana Zekovića u zatvor u Spužu. Takođe, doneto je rešenje i da se slučaj ubistva maturanta Bojana Simića u Zemun polju, 8. maja 2001. godine, za šta je takođe osumnjičen Zeković, spoji sa slučajem ubistva petočlane porodice Roganović. Oba slučaja vodiće Viši sud u Podgorici. Zekoviću je određen pritvor i on je još juče iz Beograda odveden u Spuž   

Ubio mladića jer je hranio pse

Na saslušanju pred dežurnim istražnim sudijom Okružnog suda u Beogradu, Milan Zeković je u utorak saslušan povodom ubistva Bojana Simića (18). Kako nezvanično saznajemo, on je priznao i ovaj zločin. Ispričao je da je kritičnog dana saznao da je sterilan, a krivce za to je video u psima lutalicama koji su se skupljali u obližnjem parku i Zemun polju. Pošto su te pse hranile njegove komšije Simići, on je odlučio da im se osveti. Navodno je hteo da ubije Bojanovog oca, ali je ubio mladića, metkom u čelo. Tri meseca posle ovog ubistva, Zeković se preselio u Herceg Novi.
   


Izvor: Glas Javnosti \ A. Savić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
majku mu njegovu Smile Smile Smile
kako bih ga muchio a ne bih mu dao da umre Smile
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
i za sve je kriv njegov edipov kompleks.. ma, ovaj svet je stvarno otisao dodjavola...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
svaku koshchicu u telu na minimum tri bih polomio
nokte bih mu zubima chupao

3 deteta  Smile

Smile Smile
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
mob
Apple iPhone SE 2020
4.. ako se uzme u obzir ovaj klinac koji je bio kriv samo zato sto je hranio kucice...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


vrlo, vrlo zadovoljan tip

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 206
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma Bozija pravda nikada nije nikoga zaobisla... jadan on
IP sačuvana
social share
just like a curse, just like a stray
you feed it once and now it stays
so tear me open, but beware
there's things inside without a care...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
 Novi detalji o monstruoznom višestrukom zločincu Milanu Zekoviću

Ubica išao žrtvi na sahranu i pomen


- Milan Zeković se pojavio u našoj kući samo pet minuta nakon što smo pronašli mrtvog Bojana. Dolazio mu je i na sahranu, na četrdeset dana... Ni u snu mi na pamet nije padalo da je on ubio moje dete. Znam ga od malih nogu, odrastao je s mojim sinovima, ali nisam verovao da je toliko zla osoba - priča za „Blic“ Milan, otac pokojnog Bojana Simića (18), prve žrtve Milana Zekovića (37), koji je poslednjeg dana decembra masakrirao i petočlanu porodicu Roganović u Herceg Novom.

Maturant mašinske škole Bojan Simić pronađen je 8. maja 2001. godine sa ranom na čelu u svom stanu u Ulici Žike Mesarevića 26 u Zemun Polju. Ubistvo je rasvetljeno pre nekoliko dana, kada je Milan Zeković na saslušanju, osim masakra porodice Roganović iz Herceg Novog, priznao i ubistvo svog nekadašnjeg komšije Bojana.

- U ponedeljak uveče sam čuo na televiziji da pominju nekog Milana Zekovića i rekao: „Vidi, ovaj ima isto ime i prezime kao i sin naše komšinice Ružice“. Zatim sam ga prepoznao na slikama, a kada sam čuo o čemu se radi, počeo sam da vraćam film unazad. Tog nesretnog dana nisam ni bio pri zdravoj pameti, ko zna šta bih uradio da sam tada znao da mi je on ubio dete - kaže Milan Simić.

Milan se tog 8. maja vratio kući sa posla oko 20 sati. Stigao je sa komšijom i odmah primetio otvorena ulazna vrata i prozor na terasi.

- Svetlo u sobi je bilo ugašeno, televizor uključen. Video sam da Bojan leži u krevetu i ništa mi isprva nije bilo čudno. Od dve pruge na majici u mraku mi se učinilo da ima vokmen na ušima, te da me zbog toga ne čuje. Kada sam opet ušao i upalio svetlo, video sam da mu curi krv iz nosa. Shvatio sam šta se dogodilo tek kada je komšija video rupicu na čelu i viknuo: „Milane, nije krv iz nosa, on je ubijen!“ - drhtavim glasom opisuje Milan taj strašan trenutak.

Policija je obavila uviđaj, ali nije pronašla dokaze da je ubica Milan Zeković. Svi su sumnjali na „nešto drugo“ .

- Moj stariji sin Dragan imao je 1989. godine saobraćajni udes u kojem je poginuo dečko iz Crne Gore. Bili smo ubeđeni da je reč o osveti rodbine tog dečaka. I ja snosim deo krivice jer smo policiju odveli na pogrešan trag. Ipak, razočaran sam u stručnost ljudi koji su vodili slučaj - priča Simić. On veruje da je pokojna Ružica Zeković, Milanova majka, verovatno znala za zločin njenog sina, ali je krila.

- Obdukcija će pokazati da je i ona možda otišla kao i moj Bojan. Laž je da je imala astmu i da je od toga umrla. Odlično smo je poznavali. Činjenica je da su Ružica i Milan u Zemun Polju važili kao čudaci, a da se Milan kasnije i psihički lečio, što je bila javna tajna - priča Simić.

Porodica Simić tvrdi da se Milan i pokojni Bojan nikada nisu družili, niti su imali bio kakvog kontakta, a kamoli sukoba. Bojan je ubijen istog dana kada je maturirao. Život u stanu u kojem je Bojan ubijen, Simićima je postao nepodnošljiv.

- U jesen 2001. odselio sam se u Šabac, gde i sada živim sa svojom drugom ženom Slavicom. Želeo sam da pobegnem od sebe samog i od našeg nekadašnjeg doma, koji me samo podsećao na moj bol - kaže Milan, dok mu suze teku.


Izvor: Blic \ B. Jelovac
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Njihova tregedija me je uzasno pogodila.Neko meni krvno vezan i jako vazan zavrsio je kao zrtva ubistva.Postoji li kazna za takve ljude?Postoji,ali nismo mi ti koji cemo je sprovesti...Ne vjerujem u ljudsko poimanje pravde,jer u oku ljudskom pravda ne boravi...Neka im je laka crna zemlja i neka im Gospod vrati mir koji im je zivot pomutio.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Izjava Milana Zekovića, ubice petočlane porodice Roganović

Nisam monstrum i nisam lud

BEOGRAD - Milan Zeković (38), koji je ubio petočlanu porodicu Roganović 31. decembra prošle godine u Herceg Novom, prebačen je u zatvor u Spužu i smešten je u samici. Portparol Zavoda za izdržavanje zatvorskih sankcija Marija Jovović kazala je za podgorički Dan da Zeković nema poseban tretman. Zeković je, prema pisanju ovog lista, iskaz pred istražnim sudijom počeo rečima: "Nisam lud, nisam monstrum i nikada nisam bio lečen od bilo koje mentalne bolesti. Loše se osećam posle majčine smrti s kojom sam imao poseban odnos"

"Nisam monstrum, kako to novinari predstavljaju. Čista je laž i novinarska neistina da sam ovim ubistvom sprovodio neki okultni obred. Novinari su došli do tog zaključka na osnovu položaja tela žrtava koje sam nakon ubistva postavio jedno uz drugo. Time sam hteo samo da ih smestim u deo stana odakle se nisu mogli videti kroz prozor" - navodi se u zapisniku sa saslušanja Zekovića.

Odgovarajući na pitanje koji je bio motiv tako monstruoznog čina, Zeković je naveo navodne sukobe sa porodicom Roganović.
- Sa porodicom Roganović sam imao stalne sukobe, i oni su direktno odgovorni za smrt moje majke Ružice, koja je bolovala od opstruktivnog bronhitisa. Majka je umrla od posledica svakodnevne nervoze. Razmišljao sam i ranije da ubijem Slavoljuba Roganovića. Nikada nisam nameravao da pobijem celu porodicu, već samo Slavoljuba i Slavku - rekao je Zeković pred istražnim sudijom.

"Pošto sam ubio i poslednjeg člana porodice Roganović očekivao sam da će ubrzo stići policija. Međutim, kako se niko nije pojavljivao, zaključao sam moju i njihovu kuću, ključeve bacio i pobegao u nameri da se domognem Srbije. Bilo me je strah da me ne ubije crnogorska policija - navodi se u zapisniku sa saslušanja.

On je pred istražnim organima kazao da je poreklom Crnogorac iz Bijelog Polja, ali da je dugo živeo u Srbiji sa majkom. Prema nekim informacijama, prilikom prvog ispitivanja u čačanskoj policiji Zeković je kazao da jedva čeka da upozna sugrađanina Željka Pištinjata, koji je 2. januara 2005. godine u Zeleniki sekirom ubio bračni par Mariju i Nikolu Raše.


Izvor: Glas Javnosti \ D. Ć.
« Poslednja izmena: 08. Jan 2006, 14:07:27 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.