Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Monah osuđen zbog pedofilije  (Pročitano 10216 puta)
09. Feb 2007, 16:55:09
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Monah osuđen zbog pedofilije

9. februar 2007. | 14:54 | Izvor: Beta
Novi Sad -- Jovan Mišić, bivši starešina manastira Hopovo na Fruškoj gori, osuđen na godinu dana zatvora zbog bluda nad maloletnicima.

Opštinski sud u Novom Sadu je danas saopštio da je javnost bila isključena iz postupka zbog zaštite prava maloletnih lica.

Monah Ilarion, što je Mišićevo duhovno ime, oktobra 2006. proglašen je krivim za tri krivična dela nedozvoljene polne radnje i osuđen na jedinstvenu kaznu od 10 meseci zatvora. Po žalbi zastupnika oštećenih maloletnika, sud je krajem decembra 2006. godine preinačio presudu i Mišića osudio na jedinstvenu kaznu zatvora u trajanju od godinu dana.

Monah Ilarion je još 2001. godine priveden istražnom sudiji Opštinskog suda u Novom Sadu zbog optužbi za pedofiliju. U tada podnetom optužnom predlogu izrečena je sumnja da je on "u nameri da zadovolji svoje polne prohteve iskoristio lakomislenost maloletnih dečaka", i potkupljujući ih, naveo na bludne radnje.

U optužnom predlogu su imena deset dečaka od sedam do 11 godina koji su bili Ilarionove žrtve u Dvorskoj bašti u Sremskim Karlovcima.

Mišić je nakon pritvora napustio Hopovo i, kako su tada javljali mediji, sa sobom "poneo" i veći deo manastirske imovine, uključujući i dva zvona.

Po navodima medija, on je potom bio u manastiru Mileševa, a zatim su organi gonjenja "izgubili" njegov trag, da bi ga pronašli u manastiru Svete Trojice pored Pljevalja u Crnoj Gori.

Nakon toga, vladika slavonski Sava privremeno je postavio Ilariona da se brine o manastiru Orahovica na Papuku u Hrvatskoj, odakle su ga proterale hrvatske vlasti, pošto je dvoje orahovačkih đaka prijavilo monaha da je masturbirao kod osnovne škole.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Nije lepo decu jebati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Sve i jednog pedofila na ovom svetu treba najbrutalnije ubiti, tachnije obesiti ga za jaja za pochetak!  Smile Smile Smile

Jedino mi nije jasno shta je "pisac" hteo da kazhe otvaranjem teme na nacionalistichkom forumu umesto u crnoj hronici? Wink Iskreno se nadam da mu sad ostali forumashi nece odgovoriti otvaranjem bezbroj topica na temu pedofilije u katolichkim crkvama i slucajevima pederastije u hrvatskoj vojsci.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Sve i jednog pedofila na ovom svetu treba najbrutalnije ubiti, tachnije obesiti ga za jaja za pochetak!

Tko bi rekao da ćemo se twice ja i ti oko nečeg uspjeti složiti  Smile
Treba ih sve po kratkom i sumarnom postupku
Tema je ok al ne znam što radi ovdje.

Naši moderatori inače ne rade ništa osim što lockiraju teme i time si nabijaju postove  Smile
Ne znam što ovdje čekaju.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Sve i jednog pedofila na ovom svetu treba najbrutalnije ubiti, tachnije obesiti ga za jaja za pochetak!  Smile Smile Smile

Jedino mi nije jasno shta je "pisac" hteo da kazhe otvaranjem teme na nacionalistichkom forumu umesto u crnoj hronici? Wink Iskreno se nadam da mu sad ostali forumashi nece odgovoriti otvaranjem bezbroj topica na temu pedofilije u katolichkim crkvama i slucajevima pederastije u hrvatskoj vojsci.  Smile

Posto znam Twice da volis pricati o pederluku itakvim stvarimai mislio sam da je ova tema dobro dosla....

U ovom slucaju sam samo temu postavio koja je ovdje bezbroj puta bila o Hrvatskim svecenicima...ali evo vidis ima i toga...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Tko bi rekao da ćemo se twice ja i ti oko nečeg uspjeti složiti 
Treba ih sve po kratkom i sumarnom postupku
Tema je ok al ne znam što radi ovdje.

Ne samo njih nego i silovatelje svih vrsta treba ne po kratkom postupku nego natenane nozhem... komad po komad. Metak je za ljude a nozh je za stoku!

Citat
Posto znam Twice da volis pricati o pederluku itakvim stvarimai mislio sam da je ova tema dobro dosla....

U ovom slucaju sam samo temu postavio koja je ovdje bezbroj puta bila o Hrvatskim svecenicima...ali evo vidis ima i toga...

Znam ja da si ti temu postavio na nacionalistickom delu foruma da bi "podjebavao" Srbe Wink zato i rekoh da se nadam da ti ostali nece odgovoriti otvaranjem slicnih ili istih tema jer ce to samo sjebati smisao ovog dela foruma, inache ako mene pitash a vec sam to i rekao, sve pedofile treba pobiti bez obzira da li je to pedofilija u crkvi, obdanistu, na ulici...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
@Twice...slazem se sa tobom...ovu sam temu postavio jednostavno radi toga sto se nama to visi na bas ovome forumu cesto a nema nikakve svrhe osim da se nasa Crkva oblati ima ih i previse u Katolickoj Crkvi ali ja bi kao i ti sve to mucio do beskraja...nebi ubijao nego mucio da vide taj bol sto nanose djeci...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
@Twice...slazem se sa tobom...ovu sam temu postavio jednostavno radi toga sto se nama to visi na bas ovome forumu cesto a nema nikakve svrhe osim da se nasa Crkva oblati ima ih i previse u Katolickoj Crkvi ali ja bi kao i ti sve to mucio do beskraja...nebi ubijao nego mucio da vide taj bol sto nanose djeci...

Pa logichno je da toga ima vishe u katolickoj crkvi nego u pravoslavnoj iz prostog razloga shto kod vas brak nije dozvoljen. Kao shto vidish i u ovom sluchaju je to monah a ne pop. Monasi se ne zhene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
@Twice...slazem se sa tobom...ovu sam temu postavio jednostavno radi toga sto se nama to visi na bas ovome forumu cesto a nema nikakve svrhe osim da se nasa Crkva oblati ima ih i previse u Katolickoj Crkvi ali ja bi kao i ti sve to mucio do beskraja...nebi ubijao nego mucio da vide taj bol sto nanose djeci...

Pa logichno je da toga ima vishe u katolickoj crkvi nego u pravoslavnoj iz prostog razloga shto kod vas brak nije dozvoljen. Kao shto vidish i u ovom sluchaju je to monah a ne pop. Monasi se ne zhene.

Da znam to.....ali to se nesmije desavati...pa sto nedrkaju po cjeli dan ili pohvataju one casne sestre ili kako se to vec zove nego djecu...to su Twice bolesni ljudi nista drugo...pa neznam koliko da se nesexam ali gdje cu na djete pa to je za smrt..
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
@Cornix opet ti?
Ako imas neke zalbe na rad modova zali se preko pp a ne ovako javno da "prozivis"

Sto se tice teme to je za svaku osudi,a pogotovo ako je to nedelo uradilo svesteno lice koje ljude treba da privuce crkvi a ovim gestovima radi bas suprotno.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.