Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Molio bih ako neko zna - u vezi Virusa  (Pročitano 1324 puta)
17. Nov 2011, 21:28:22
Clan u razvoju


Kad nosis samog sebe po svetu drugo ti ne treba

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 27
Browser
MSIE8.0
mob
Samsung g600
Zdravo Svima Da li neko zna kako se Blokira virus iz firewall ili skenira iz safe <moda ili uklanja rucno iz USER. Znam da je najbolje resenje reinstalacija OS-a, za samo dve nedelje reinstalirao sam dva Windowsa Prvo mi je pao xp sp 2 sa particije 1 virus je napao sistem32 drivers ntfs pa zatim i win 7 sa particije 2 NHI trojan Da li neko moze da mi pomogne kako da ih se otarasim. Cuo sam da moze efikasno na ove nacine ali ne znam postupak. Ocajan sam i Zahvalan na svakoj vrsti pomoci.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
Pozdrav,

Odgovor kako da se otarasis virusa si dobio na drugom forumu. Potrebno je samo da ispratis postupak.
A to da je najbolje resenje da reinstaliras sistem je totalno pogresno ako nije u pitanju jedna od varijanti Viruta ili Sality-a.
Znaci,dobio si odgovor.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Kad nosis samog sebe po svetu drugo ti ne treba

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Samsung g600
Ne znam na Kom Forumu sam dobio odgovor? Ja nisam mogao da izadjem na kraj i na kraju je pao citav sistem ili je trazio repair i nisam uspeo nista iako sam propratio citav postupak. Interesuje me ovaj nacin resavanja ako ne ovaj koji?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
Browser
NA NA
Ovako
Uzmi i reinstaliraj sistem posto vidim da to znas da uradis.
Kada zavrsis reinstalaciju windowsa, bekapuj prokletu stvar sa Acronis programom!!!
Backup cele C:\ particije traje negde oko 7 minuta!!!
I onda kad god uletis u neugodnu situaciju iz koje ne umes da se izvuces sa antivirusnim programom - vrati sistem iz bekapa opet sa Acronisom!
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
HTC 
@BulmaSoft

Ne znas o cemu se radi, da li je u pitanju virus ili nesto drugo. Ako je virus to sto si mu predlozio nece mu pomoci.
Kako je zakacio taj virus, da li preko neke memorije ili neta? Sve su to nepoznanice.

Genije mu je dao odgovor, ali on ne slusa, cak negira da je postavio temu na drugom forumu, a jeste. Dobio je uputstvo sta treba da odradi i vise se nije javljao.

Postoji nepisano pravilo medju helperima i na stranim forumima i kod nas, ako jedan resava slucaj drugi se povlaci ukoliko je korisnik "upecan", a obicno ga upecaju, jer svi mi pratimo  relevantne forume zastite i razmenjujemo iskustva.

Pre izvesnog vremena ovde je jedan korisnik otvorio temu i dobio je uputstvo, sta da uradi, vise se nije javljao.
Isti je otvorio temu na drugom forumu (necu da imenujem) gde su se davili na 3 strane, ja sam samo citao predloge, ni na kraj pameti mi nije palo da se umesam u njihovu diskusiju. Nista nisu uradili.
« Poslednja izmena: 18. Nov 2011, 17:16:55 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Kad nosis samog sebe po svetu drugo ti ne treba

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Samsung g600
Molim da prihvatite Saljem moje izvinjenje Ucesnicima svih Foruma, moje neznanje i neiskustvo na Forumima me dovelo u ovu situaciju u medjuvremenu mi je pukao racunar pa sistem pa sam se batrgao i postavio vise ne znam sta sam gde pitao, znam i da sam postavljao pitanja i da su me premestali ne znam gde i onda pitanje brisali bez odgovora. Pravi sam pocetnik u svemu a hteo bih da naucim Nadam se da mi necete uzeti za Zlo Zahvalan sam na vasoj dobronamernosti ali sam seprtlja ne znam ni gde ni koje sam pitanje postavio Dok resim jedan proble otvori se drugi, Nemam lose namere, pokusacu neverovatno koliko cenim i postujem vasu Pomoc i Trud i eto To je To.
« Poslednja izmena: 18. Nov 2011, 19:27:58 od bmatija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
HTC 
Nije problem, ne zameramo ti. Stvar je u tome sto je ciscenje racunara specificna materija.

Pazi, kad jedan helper pocne da radi, a u medjuvremenu se umesa drugi, moze samo da dodje do problema.
Nije isto kad imas neki problem sa  programom, windowsom, ili hardware-om pa se obratis na nekoliko foruma u isto vreme i probas savete, ovo je nesto drugo.

Znaci moras da ispratis uputstvo da se utvrdi koja je zaraza u pitanju, pa tek onda se preduzimaju drugi koraci.

Pozz  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Kad nosis samog sebe po svetu drugo ti ne treba

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Samsung g600
Molio bih Vas da me kada predjem granice Pristojnosti opomente jer to nije moja drskost nego nepoznavanje Pravila
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: vezi Molio zna Virusa

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.