Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Molim za pomoc. Komp ima problem tokom paljenja  (Pročitano 9128 puta)
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.19
@tanja-s
 Moja preporuka ti je da das komp nekom malo strucnijem da to pogleda i resi probelm, ipak to nije nesto sto svako moze da resi i popravi.
Kazem ti jer se ja bavim servisiranjem i odrzavanjem racunara... problem moze da pravi bilo koja komponenta u racunaru, ne samo napajanje ili hdd.
 p.s. Probaj da ucitas neki Live CD, znaci da neki program ili pak operativni system sa cd-a ucita. A ko ne znas sta i kako, javi se ovde da ti mi damo likove i uputstva, srecno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Hvala na savetu u vezi servisa. Problem je sto ja zivim u nemackoj, a ovde servis kosta isto koliko bi i kostao novi komp. Ovaj komp je godinu i po star i dobar je, jednostavno ne znam sta mu se desilo, pa sam mislila da postoji neki savet koji bi mogao pomoci.
Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC 
Tesko je ovako napamet nesto reci, probaj ukoliko imas dva ili vise ram modula, da izvadis i da ostane samo jedan. Ukoliko i dalje zeza, izvadi pa stavi drugi i tako izmenjas sve.

Iskljuci napajanje iz kompa dok menjas memorije.
« Poslednja izmena: 09. Jan 2011, 18:19:55 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.19
Hvala na savetu u vezi servisa. Problem je sto ja zivim u nemackoj, a ovde servis kosta isto koliko bi i kostao novi komp. Ovaj komp je godinu i po star i dobar je, jednostavno ne znam sta mu se desilo, pa sam mislila da postoji neki savet koji bi mogao pomoci.
Hvala
Au...jeftinije ti je da platis kartu nekom serviseru iz Srbije pa da ti to pogleda  Smile
 Elem, nemoj u servis da nosis, nadji nekog ovako privatno da ti pogleda, nekog ko radi u servisu ili tako nekog...
U svakom slucaju, uradi ovo sto ti je ivica napisao pa javi sta se desava...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Probala sam i nista sve se isto desava  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
izgleda da cu morati da kupim novi hard disk. Od cega moze da crkne taj disk ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.19
izgleda da cu morati da kupim novi hard disk. Od cega moze da crkne taj disk ?
Ne pozuruj, da bi bila 100% sigurna da je do harda, uradi sta sam ti rekao sa Live CD-om. Najbolje bi bilo da podignes neki operativni sistem sa CD-a. Ako to radi kako treba, onda je do harda.
 A uzrok kvara harda je povelik... pojava bad sektora, iglica se pokvarila, elektronika harda zaribala...ma...  Smile

edit:
sad sam malo bolje procitao temu  Smile
Koliko ja vidim, nije problem do harda. Vrlo moguce da je problem napajanja (pametna nasa munka  Smile ), najlakse ti je da probas neko drugo napajanje.
Takodje nam postavi detaljnu konfiguraciju, sve komponente koje imas u kucistu i pogledaj da li se okrece kuler na napajanju i ostalim komponentama kada upalis komp. I pogledaj koliko su ti kuleri zaprljani/zaguseni prasinom, usisaj sto vise mozes te prasine, ali pazljivo.  Smile
« Poslednja izmena: 09. Jan 2011, 21:15:44 od Bazuka Jo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Sve je usisano - pazljivo.ventilator radi.  zanima me sta znaci to da pokusam sa drugim napajanjem (mozda glupo pitanje)   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 205
Zastava Philippines
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Siemens 
neko drugo napajanje koje radi po mogustvu slicne snage  Smile i ako radi normalno onda je sve kako treba sa drugim napajanjem onda je ovo na izdisaju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.19
Sve je usisano - pazljivo.ventilator radi.  zanima me sta znaci to da pokusam sa drugim napajanjem (mozda glupo pitanje)   

Sve u svemu, potrazi pomoc od nekog malo strucnijeg, sama nista dobro neces postici... sa srecom  Smile
 p.s. svakako nam javi na ovoj temi sta si i kako uradila  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.