Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:03:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Molim za brzu pomoc, da nekazem hitnu.  (Pročitano 1165 puta)
17. Feb 2014, 18:46:00
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
Browser
Chrome 32.0.1700.107
Sedeo sam na kaucu pored Majke.  Pricali smo, u jednom trenutku je rekla, kao rezultat na ne razumevanje onoga sto pricam:
Ona:Za tebe treba imati hrom nikl zivce.
Ja:Vecina ljudi kaze celicne zivce.
Ona:Ne gvozdene, nego hrom nikl.
Ja:Kakve sad gvozdje ima veze sa tim?
Ona:Pa vecina ljudi kaze gvosdene zivce.
Ja:Ne, ne kaze, kazu celicne.
Ja: Zasto si rekla ne gvozdene, nego celicne, kad nema razloga da uporedjujes gvozdje I hrom nikl, jer ga nismo spominjali? Zasto si ubacila gvozdje tako odnikud?
Ona: E pusti me, boli me srce.
Ja: Pa ne, odgovori mi.
Ona: pusti me(Preuvelicava da ne moze da prica od bola, jer ne zeli da odgovori na pitanje)
Ja: Pa zasto?
Ona: Pa nisi znao sta je hrom nikl! (drsko)
Ja: Pa ja sam samo rekao da vecina ljudi kaze celik, ali to ne znaci da nisam znao sta je hrom nikl.  
Ona: Leze od bola.
Zakljucak: Ona misli das am ja idiot iako ja smatram I stalno joj kroz govor pokazujem da nisam.  Pod pokazivanjem mislim na moja shvatanja I tumacenja koja su sa mojih 13 god vec bila prevazisla njena.  Sada imam 19, I dosta komplikovane finansijske situacije sam pregurao.  Ne bih hteo da izgleda kao da  sam malo dete koje pokusava da zaobije paznju roditelja, vec neko koga ona konstantno ponizava na ove nacine, bez vidljivog razloga.
Misljenje o meni koje ona ima prema ovom tekstu:
MIsli da sam budala jer je odmah zakljucila da sam mislio da ne znam sta je hrom nikl, umesto da sam samo hteo reci da vecina ljudi pre koristi naziv celik za hrom nikl u recenici: Treba imati celicne zivce za tebe.
Ne samo da ona ovo radi, vec I cela rodbina sa njene strane.  Ujak se ponasa kao das am retard, ujna mi svaku mogucu stvar tepa, Npr.  Hoces supicu? Evoo supiceee (sipa supu, jer ja sedam za sto).
Ujak mi je pre 1 god objasnjavao sta je to drkanje I desanka sakic, kako da je koristim I kada.  Na sta sam ja poludeo nacisto, iz 2 razloga:
1.    Jer sam to radio vec sa 11 god.
2.    Jer ne vidim razlog zasto bi mi on to rekao.
Sve sto god uradim posmatraju kao nista, a bio sam najbolji u generaciju u srednjoj skoli.  Osvojio sam 1 mesto na Republickom takmicenju.
Vec pisem par knjiga kod kojih cela rodbina ne razume vise od 5 recenica na prvoj stranci, od 2, dokle sam trenutno stigao.  Pisem je veoma brzo, za jednu nedelju toliko.
Imam detaljno opisano zasto ne postoji nedostatak prostora, koji dokazuje oblik svemira I njegovu velicinu, koje dalje dokazuje da li se svemir siri ili ne, sto dalje dokazuje gomilu drugih stvari kao, maksimalnu svemirsku brzinu, vremenske amomalije itd.  Naravno I detaljan opis zasto perpetum mobile ne postoji, I da je on u stvari sama materija koja je vecno u pokretu iz razloga sto energija ne moze nestati ( sto sam vec dublje objasnio na nacin na koji niko do sada nije cuo) ni  izgubiti, vec smanjivati beskonacno, sto bi moglo da omogucava beskonacno (vremenski) sirenje univerzuma.
Ko je zainteresovan da sazna neka me pita za link moje online knjige sa mojim imenom.  

Objasnio sam sa 100% tacnoscu postojanje boga kroz fiziku.
Imam emocionalno-fotografsko pamcenje, drugim recima, mogu da zapamtim 30 nasumicnih brojeva za samo 15 sekundi, a 200 brojeva za 5 minuta.  Naucio sam broj pi za 15 min ( 250 brojeva).
Svaki broj vidim kao jednu licnost, u odnosu na njegovo oruzenje ( brojeve u blizini) koje mu I daje do odredjene mere I samu licnost.  Npr.  288419716 gde broj 9 potpuno drugaciji I prica za sebe nego kod 1415926.
Molim citaoce da mi posalju email na:       privatanalog@gmail. com
Odgovorite mi I na pitanje: jesam li ja idiot ili genije, jer planiram da pokazem ovo mojoj rodbini, ako ste pak ljuti na njih barem priblizno kao ja, onda ih kritikujte bez milosti, jer cu im pokazati.
Sa dealjnim utiskom I mogucim razlozima za ovo sto se desava, kao I dati primer, koji se desio danas 17/02/2014/.
Ako se neko dobro nasmejao citajuci ovo, kao sto sam i ja, ne ljutim se hahahahahahahahhahahahhahaa
« Poslednja izmena: 17. Feb 2014, 19:00:14 od privatanalog »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
svasta.... Smile

tako se ne ponasa u prisustvu majke i tako se ne razgovara sa majkom.... Smile

trebas sebi naci neku zanmacijua  i majku ostaviti na miru.... Smile

« Poslednja izmena: 17. Feb 2014, 19:10:57 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
u pravu si, ali nemam prijatelje jer ih ne zanima ovo sto mene zanima, a upisao fakultet gde sam mislio da ce sad biti svi kao ja. Kad ono RAZOCArenje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
E treba mi pomoc od tebe BobaK_bl ili nekog drugog
Vec par godina se mucim, tacnije celu srednju, nemam kompjuter. Nikako da ga kupim, nema para, pa ni onaj od 20 000. Imao netbook u drugoj godini, sad neki drugi malo bolji. I sad dosao do neke love 25 000. Pa mislim, da li da sklopim PC ili da kupim asus nexus 7 tablet ovaj sa full HD. Kosta 25000 na e klik sajtu, nzm da li je pouzdano ali pretpostavljam da je kvalitet svuda isti, i kod onih gde kosta 32 000 i 25000 jer je upakovan u kutiju ahahaha.
Ako kupim PC, sedecu po ceo dan u kuci, a sa tabletom mogu gde hocu. Posto mi je iq 170+ a malo sam ne sredjen u zivotu, vidi se iz pisanja, ne znam da li bi mi pruzio razvoj intelekta PC vie od tableta, a da uzmemo u obzir ne kretanje zbog racunara.
Vec primetim kako mi memorija opada od ne koriscnja, NPR. sad mogu da zapamtim 60 nasumicnih brojeva za 15 sec a nekada sam mogao za 5.... Ipak niko koga znam mi nije ravan ali me brine buducnost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 32.0.1700.107
ти имаш IQ 170 + али зато напишеш "некажем" и бркаш падеже Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
Brkam padeze? dokazi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62


mozda ti i imas 170 IQ ali na ovih par tema gde si se pojavio vise nego je jasno da si malo van vinkla tako da u principu u tebi je problem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:03:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.