Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:40:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Molim vas,pomozite mi  (Pročitano 8134 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 231
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ти мораш под хитно код психолога.Не зајебавам се,озбиљно ти кажем!Знам шта ти кажем из личног искуства премда није било као код тебе!Ја сам био злостављан на други начин,значи не сексуално!
Ја сам био ударан скоро сваки дан,нисам смио скоро ништа да кажем ако нисам био питан!Ја сам ти мој брале до моје шеснаесте године живио у тоталном страху и паници.Онда сам преко ноћи побјегао од куће гдје сам живио.Морам још да ти кажем да сам живио код стрица а родитељи су ми били у иностранству и никад ми нису вјеровали кад сам им говорио како ми је,а да проблем буде још већи не вјерују ми ни данас.Кад сам побјегао није ми било лако,увијек се мотало нешто по глави,поготову кад би био сам.Доводило ме је то до границе лудила,све док једног дана нисам рекао сам себи САД ИЛИ НИКАД!И тако сам отишао код психолога!Јер кад ти неком испричаш шта ти се десило и видиш да те тај неко озбиљно схвата онда ти буде некако лакше!
Значи,код тебе је преоптерећена психа и преоптерећена ти је душа са једним проблемом,а ти не знаш како да се бориш са њим и због тога ти је потребна помоћ психолога.
Шта те брига шта ће други људи рећи!Њима се то није десило па и не знају о чему говоре!Нађи себи један мали круг пријатеља којима вјерујеш и за које знаш да те неће исмијавати и изјадај се њима,и опет ће ти бити мало лакше!Нађи себи дјевојку,разговарај и са њом о томе шта те мучи,она ће те ако те воли схватити и сигурно ће ти помоћи,а ако те не схвати онда те и не воли и није за тебе!
Не знам да ли си побожан и да ли идеш у цркву али мени лично је и црква много помогла,да будем искрен ,помогла ми је више него психолог.Могу ти дати само један савјет у погледу цркве,а то је да одеш у манастир Острог!Вјеруј ми брате,олакшаћеш душу,бићеш сасвим нови човјек!
Шта год више вукао тај проблем у себи и са собом биће ти све горе,значи,ослободи га се,могућности имаш,јер све зависи од тебе самога!
Значи брате,САД ИЛИ НИКАД!
Желим ти све најбоље и главу горе!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG 4X HD
@ goran kg

Ne obaziri se na ove gluposti "ti si gay,ti si bi...popushi mu,itd"
Ono sto se tebi dogadja je posledica tvog iskustva,tvoja svest je vezala seksualno uzbudjenje sa tvojim prvim seksualnim iskustvom,bez obzira sto je to bilo na silu i protiv tvoje volje.To se dogadja sa mnogim seksualno zlostavljanim osobama,i ne samo njima.nije neobichna pojava uopste,kao sto deca koja dozive prvi susret sa sexom spijunirajuci nekoga postaju kasnije strastveni voajeri,ili ljudi koje uzbudjuje miris koze zato sto su prvi sexsualni dozivljaj (ne mora chak da bude ni iskustvo) imali na zadnjem sedistu kola sa koznim sedistima.
Sve u svemu,potrazi pomoc psihologa,samo ti profesionalac moze pomoci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
a mozda se ti ustvari samo plasis svog caleta,pa je taj dogadjaj posluzio kao neka manifestacija neigurnosti koja bi se ionako javila...samo mozda u nekom drugom obliku,a mozda cak i u slicnom jer sam cuo za takve slucajeve,kada neko vapi za paznjom oca
mozda to nije slucaj kopd tebe,ali moguce da je to sustina problema a zlostavljanje koje si doziveo samo pozadina
ovo je samo jedna mogucnost za razmisljanje,mozda se u tom pravcu moze nesto resiti pa videti da li ce doci do nekog poboljsanja
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung S7
Ufff .......nemam reci.Cekaj pali te komsija ,a juris za ribama?Ako ste vi bili mali ...to jest ti 3,a on 11 ,,,,,moguce je da si i pedofil sad....mislim ne zelim da te vredjam ali ako imas traume iz tog doba ....znaci palite pusenje klincu.Ja sam brale Balkanac.....ebiga tako sam rodjen ...ja bih prvo tog komsiju malo gazio...,a tek onda razmisljao kako da resim propratne efekte.Mislim on je kriv za tvoje stanje.....,sad da udarim po finoci ..ono idi kod psihijatra,popusi mu opet i slicno ...necu jer nisam za to.Lepo ga otkini od batina,pa ako to ne upali idi kod psihijatra.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
@ goran kg

nema na cemu  Smile

svakom se kao malom detetu  desila neka neprijatnost, samo neko o tome razmislja i to ga pocne proogoniti, a neko to potisne, pa nekad u nekoj prici se seti toga.

pa tako i ti. nema razloga da sebe razlikujes od tvojih drugara. desilo se, pa jbga.

ima ona poslovica "bolje upropastiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku" ....

a kad si usamljen ..... odes na internet, na chat, i brzo zaboravis .....

 Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nikad nisam vapio za paznjom oca.Uvek sam je imao.I nebrinite nisam pedofil.Nemam sklonosti ka maloj deci i smatram da je to bolesno.(izmedjuostalog kao i homosekualizam)A ovo je jedan od nacina da se homosekssualizam dobije.I nisam rekao da me pali pusenje klincu,vec kad se setim sebe kao deteta.Ali to je gore objasnjeno i zato se ARLEKINU zahvaljujem.

Mirjana hvala ti jos jednom sto tako pametno govoris.Neko ko je u mojoj poziciji moze samo da ti kaze hvala i da kaze koliko to dobro utice na njega.Kao da mi je malo pao kamen sa srca kad sam to ovde rekao.Jer sam to konacno rekao i osecam se malo slobodnijim.

Gago hvala i tebi!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 231
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Нема на чему,само да ти је бар малкице помогло.Не дај се и само гледај напријед и све ће бити ОК!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 288
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung X430
Idi kod psihologa,i ne brini,pacijenti i sve sto ima veze sa njima ostaju u tajnosti.Mislim,to je njegov posao,da ti pomogne da prevazidjes to i otkrijes na cemu si.Samo prostaci i ljudi koji nemaju veze sa zivotom uopste,mogu da se smeju tome ili da te zovu freak-om!Pa psiholozi ne bi ni postojali da ljudima nije potrebna njihova pomoc,i veruj da ima mnogo ljudi koji imaju mnogo,mnogo vecih problema od tebe i opet odu kod lekara ... Nemoj tako da se zatvaras,da bi neko mogao da ti pomogne moras da se obratis za pomoc!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:40:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.