Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:25:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Molim vas,pomozite mi  (Pročitano 8133 puta)
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Не могу да верујем. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
vidim da su ovde vec neki poceli da me zavitlavaju,neki mi neveruju,neki pokusavaju da mi pomongu i njima hvala.Fahrenhajta,ma kolika da je to i meni zelja,to nista nece promenitit.Desilo se sta se desilo.

P.S.Mislite da bi mi psihijatri u beogradu pomogli?posto ja neverujem da sam bas bi, jer me neprivlace muskarci.samo imam zelju za oralni seksom sa komsijom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa vec ako imash toliko zelju nadji se sa njim....mozda prodje posle toga
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile cim bi ti sa komsijom, najverovatnije si 'bi'

ako ti to smeta, popricaj sa nekim psihologom,
a ako ti vise smeta da ides kod psihologa nego da sanjaris o komsiji... sta da ti kazem
tvoj izbor
« Poslednja izmena: 01. Jul 2006, 13:28:01 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry 
Pazi,lepo idi kod komsije,s'obzirom da je on sada 18 godina stariji,tesko da mu se dize. Kada se budes razocarao vratices se u normalu. Ako zaista zelis da ti pomognem,daj mi adresu komsije,da mu objasnim neke stvari.  Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nije on 18godina stariji,on je 8 godina stariji od mene.Ja imam 18 godina.I problem je u tome sto nezelim da mastam o tome,a opet psiha me tera da mastam.Hocu da se promenim,da budem kao i svi ostali.Da ne mislim na taj nemili dogadjaj.Najveci problem je taj sto moram da zivim sa tim.Sto su moji drugovi imali normalno detinstvo bez tkavih incidenata.A ja sam bas takav imao.Svako ko cuva tajnu iz detinstva vremenom postaje ljubomoran na druge koji nemoraju da cuvaju tajne.A moras da ih cuvas jer zivimo na takvom mestu gde bi uvek bio podstaknut ruglu i zajebavanju.I kad izadjem na ulicu da drugi upiru prstom u mene i govore "njega je zlostavljao komsija kad je imao 3 godine".Nadam se da me razumete.Zlostavljanje je svakodnevna pojava.Problem je sto mnoga deca nakon toga postaju homoseksualci ili biseksualci.Ali to se na meni drugacije manifestovalo.Ja volim devojke,jurim ih i kao da je sve normalno,a onda mi se to vrati u glavu.I onda kad sam usamljen mastam o tome i to me napali.Ali to nije normalno.I zato zelim da se izlecim.Dali mislite da lek postoji?Ili neki nacin da se ro preboli?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
ili otidji kod komsije, razgovaraj s njim

nadji nekog drugog decka, geja, pa pokusaj s njim sex ....

nadji devojku ....

otidji kod psihologa ....

pa sta ti se najvise svidi, okreni se tome ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne vidm shta je tu za lechenje...

treba ti samo malo konsultacija sa struchim licem

mislim da ti je u prethodnom postu dato dovoljno dobrih predloga
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mirjana kako nesvatas,nisam gej!Neprivlace me muskarci!nisam lud za njima!Volim devojke!

I kako moze razgovor sa komsijom da promeni ista?Moze da mi se izvini ali to sad nemoze da mi pomogne.Vidim da neznas i nerazumes szta zlostavljane znaci.I daj boze da nikad nesaznas.Koju god devojku da nadjem,secanje se vraca,kako nerazumes?Da netreba mozda njoj to da kazem?Otisao bi kod psihologa-psihijatra,ali neznam koliko bi mi konsultacija pomogla.Voleo bi da mi pomogne.Zato sam i resio da se obratim ovom forumu jer je to veliki problem.Mislim da ovde ima bar jedna osoba koja savetom moze da mi pomogne.Koja zna sta moze da mi pomogne.Samo zelim da zaboravim na to.I to je sve.I neverujem da sam ja jedina zloszavljana osoba ovde na forumu,ali opet mnogi cute i boje se da kazu glasno.


[Edit by krouli: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]

krouli: gramaticke greske ostavljene zbog autora
« Poslednja izmena: 01. Jul 2006, 17:32:05 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8587
Zastava Donji Mojmilovo
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia E pedes&#039
Dobar dan.Ja sam Goranov komšija  Smile

Zeznuta situacija  Smile (osim ako nas ne potprćkuješ  Smile)! Potraži stručnu pomoć sa strane,to ti očigledno svi ovde savetujemo. Dostigao si seksualnu zrelost,imaćeš porodicu za koju godinu,nemoj dozvoliti da te malograđanština upropasti! To ostavlja tragove za ceo život,svestan si toga pretpostavljam. Reci nekome. Reci majci,ocu,razumeće sigurno.Nemoj ići sam kroz to i ovde tražiti savete od potpunih stranaca. Oni koji te poznaju mogu ti pomoći i uputiti te na pravu adresu. Mi možemo samo pričati u prazno ovde,jer ni ne znamo kroz šta prolaziš,a i možda nas je baš briga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:25:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.