Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Molba žandarmima da nas više ne brane  (Pročitano 10119 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
HTC Tattoo
Pa mora malo batine da se dobiju,to su pravila te igre,da je pandur sam naleteo na grupu demonstranata i on bi dobio po ledjima,nema sad kukanja.

A i demonstracije i neredi po gradu nisu isto.



« Poslednja izmena: 02. Jun 2011, 12:24:29 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
P i 5 demonstranata bi tuklo jednog zandarma kad bi ga navatali..

tako je...
« Poslednja izmena: 02. Jun 2011, 12:35:08 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Samsung SGH-E590
Onaj na snimku umesto da pobegne on se priblizava policiji i dobije par pendreka pa se opet vrati da ga biju. Smile
Sreca tvoja pa nisi demonstrirao u vreme slobine policije.
Pa valjda je logicno da te pandur uhapsi...U svakoj normalnoj zemlji panduri pokusavaju da upotrebe sto manje sile, jedino se u Srbiji bije dok ne onesveste nekoga, a onda i ne moraju da ga vode u stanicu, mogu i da ga ostave da lezi na ulici onako unakazen! Smile Da se ovako nesto desilo negde drugde taj pandur bi dobio otkaz i odlezao neko vreme u zatvoru...


P i 5 demonstranata bi tuklo jednog zandarma kad bi ga navatali...
Pa sta???!?!?!?!?!?!?!
Oni bi svi popili zatvor za tako nesto i oni su toga svesni!

A panduru je bre u okviru posla da uhapsi nekoga ko krsi zakon, a ne da ga bije! Pa oni treba da predstavljaju zakon jbt, kako mozes da opravdavas krsenje zakona, nekoga ko treba taj zakon da predstavlja, sa tim da bi i ovi tukli pandura??!?!
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Apple iPhone SE 2020
Jadna deca.. smrc...

Ne, sad ozbiljno...

Gde su im roditelji, kao prvo?

Kao drugo, zasto cackaju mecku, pa onda beze?

Posto sam zivela u Krunskoj, o svakom "desavanju naroda" imala sam priliku da gledam kako decica lupaju izloge (ili pokusavaju) npr. na Zlatari Majdanpek...
Ili kako izvrcu kontejnere, gadjau policajce, skacu po automobilima, krse i lome sve pred sobom...

Mislim da negde imam snimak te "decice" buntovne koja bezi nogama u dupe posto je zandarima dosadilo da se nadvikuju sa njima, pa su napravili kordon...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Jadna deca.. smrc...

Ne, sad ozbiljno...

Gde su im roditelji, kao prvo?

Kao drugo, zasto cackaju mecku, pa onda beze?

Posto sam zivela u Krunskoj, o svakom "desavanju naroda" imala sam priliku da gledam kako decica lupaju izloge (ili pokusavaju) npr. na Zlatari Majdanpek...
Ili kako izvrcu kontejnere, gadjau policajce, skacu po automobilima, krse i lome sve pred sobom...

Mislim da negde imam snimak te "decice" buntovne koja bezi nogama u dupe posto je zandarima dosadilo da se nadvikuju sa njima, pa su napravili kordon...

The temperative woman is right...

 Smile


p.s.-ja sumnjam da na bureku ima zandarma koji ce ovo sad da citaju.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia C5-00
Клип је био на теми о Младићу, чини ми се да сам сигуран...  Smile
Такође се и тамо мало дискутовало о истом..  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Клип је био на теми о Младићу, чини ми се да сам сигуран...  Smile

I bice ga na jos 295283587 drugih tema verovatno.  Smile Smile

Ima da se bruji sad o tome jos dugo dugo. Ko da je u pitanju Holokaust,a ne to sto je par klinaca zajebavalo,pa dobilo po picki(ne znam sta su drugo pa ocekivali...).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia 
Deca...ajde..maloletnici ok. Razumem. Ali pitanje za roditelje: da li znate gde su vam deca?
Sto rekla moja keva: ja bi  se sama prijavila socijalnoj sluzbi da nisam znala gde si ti.
Bolje reci, da mi nije ogranicavala kretanje i stavljala mi prislusne aparate u torbu i lokatore  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Фирма 1989

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46
Zastava Нови Сад
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung I5500 Corby
Quote :
Kod:
[b]Pa valjda je logicno da te pandur uhapsi...U svakoj normalnoj zemlji panduri pokusavaju da upotrebe sto manje sile, jedino se u Srbiji bije dok ne onesveste nekoga[/b], a onda i ne moraju da ga vode u stanicu, mogu i da ga ostave da lezi na ulici onako unakazen! Smile Da se ovako nesto desilo negde drugde taj pandur bi dobio otkaz i odlezao neko vreme u zatvoru...


Ay.. грдно се вараш , погледај сад пре неки дан демонстрације у шпанији, 10 пандура, на ко зна колико народа шиба и небира, мушко женско , све је то исто ...

ево и слика


http://www.20minutos.tv/video/bmuvFKLO-brutalidad-en-la-plaza-de-cataluna/0/desalojo-en-barcelona/
Mnogo povredjenih, otvarali su lobanje zenama, devojkama, svima koji nisu hteli da ustanu sa poda. Spanci imaju jednu od najbrutalnijih policija u Evropi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
@Sandra-Al,cekaj,sta da rade roditelji?
Da probaju da kazne,ili zadrze svog sina bolida koji je non-stop trovan tim idiotskim tough-guy i huligan pricama?

Neki mozda i mogu to,i uspeju.Ali neki imaju takve degenerike od sinova da mogu samo da sede i placu.Ili i ako uspeju da ga sprece,on ce opet naci novi nacin da se izvuce i ode da divlj...pardon..."protestuje".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.