Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 69 70 72
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Моја Русија - прва руска странка у Србији  (Pročitano 33965 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Qtek 小米
Рекао сам и рећу поново: "У политици нема пријатеља, само интерес"

То је оно што ови наши мали руси и мали американци никада неће сконтати.
Или другим речима у политици нема љубави, не знам зашто мислите да ми русофили нисмо свесни тога.
Заправо ми и не експлоатишемо љубав према Русији, него мржњу према западу.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Cedoida i onih poput Cedoida ima i u Rusiji.  Smile Smiley
Pa uvek ce biti i zaslepljenih  Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Šari: Srbija uvek samo mlađi brat
Autor: FoNet | 21.10.2009. - 10:48

U Rusiji nema nikakvog oduševljenja povodom posete predsednika Rusije Dimitrija Medvedeva Beogradu, tvrdi u intervjuu za Radio Slobodna Evropa, (RSE) Andrej Šari, urednik u ruskom servisu ovog radija.

Šari kaže da je Moskvi bitan biznis i činjenica da "Srbija prodaje ili će prodavati svoju naftu, naftovode i plinovode" i dodaje da je Medvedev poslanik ekonomske strategije vezivanja Istočne i Južne Evrope za Rusiju.
Rusija je velika, Srbija je mala – mi smo stariji brat, vi ste mlađi brat. Ništa više od toga neće nikad Srbija ni dočekati od Rusije, naglasio je Šari.
Prema njegovim rečima, poseta je pragmatičnog karaktera, bitna je nafta, bitan je gas, da Srbija prodaje ili će prodavati svoju naftu, naftovode i plinovode.
Istina je da će Rusi imati kontrolu nad Južnim tokom i sistemom naftovoda i plinovoda iz Rusije što je bitno. Novac je bitan. Dijalog je za sada u drugom planu.
On je naglasio da je činjenica da Srbija ima snažnu podršku Rusije u odnosu na pitanje Kosova, dodavši da je Rusija u isto vreme priznala nezavisnost Južne Osetije i Abhazije.
Situacija je veoma teška, ali i u Rusiji svi razumeju da neće biti povratka Kosova u Srbiju, da praktično to nije moguće. Jasno je da neće biti uspostavljene nikakve oficijalne veze između Kosova i Rusije, ali biznis je
biznis, naglasio je Šari.
Medvedev nije poslanik velike politike, on je poslanik ekonomske strategije da veže Istočnu i Južnu Evropu za Rusiju. Upravo zbog toga, Medvedev je prvi predsednik, koji je nakon Gorbačova, došao u Beograd. Sve ostalo je u drugom planu.

http://www.blic.rs/politika.php?id=116672

Eto,nema zablude.Fora je da saradjujes sa svima,da budes objektivan,a ne pravis politiku na mitu bratstva,kolevke,inata itd.  Volimo se dok ima novca da se okrece medju nama,prosta stvar...
Da ne bude zabude,obozavam Rusiju,Moskvu smatram najlepsim gradom na svetu,ali nisam zatucani rusofil,Srbija je na prvom mestu  Smile
Ko bi ga znao ko je u pravu bilo da su u pitanju optimisticni rusofili ili pesimisticni rusofobi.

Okretanje Rusiji je logicna i ekonomski opravdana stvar. Zapad ce biti sve siromasniji i sve ekonomsko-energetski upuceniji na Rusiju koja ce biti sve bogatija i razvijenija. Sta nasa privreda moze da ponudi zapadu, osim maline i dzenerike, a da to zapad prihvati bez obaveznog uslovljavanja tipa: "Kupicemo maline ali da uzmete jedno 2 milijarde zajma od tih i tih banaka po toj i toj kamati"!?! U krajnjem slucaju, srpski nacionalni interes nije cerecenje zadnjice svog krvnika koji nam otima 15% "svete srpske zemlje". Srbi su 500 godina cekali na KiM, a sad joj neko drugi opet osporava pravo na drzavnost i samostalnost i jos zauzvrat ocekuje da mu anus golica srpska pantljicara. Mislim da taj vic nece bas da prodje na Balkanu, a ceh ce platiti Albanci, ali o tom potom...

Sa druge strane Srpsko-Ruski odnosi kroz istoriju retko kada su bili kao sto neko kaze "bratski". Srbija je vrlo cesto "gurana u vatru" sasvim bespotrebno i u tim sukobima stradali su milioni Srba. Ako neko misli da ce se Rusija poklati sa zapadom oko KiM ili RS, e tu se grdno vara. Velika energija je ulozena u imidz "good-guy", a nisam bas siguran da ce iko normalan klati koku koja placa naftu i gas zlatnim jajima. Ono u Nisu je samo upozorenje na agresivnu ekspanziju NATO-a prema Gruziji i gradnji novih baza u Rumuniji i Bugarskoj (ruku na srce ameri to moraju, jer ih zapadna evropa sve zesce istiskuje iz svoje avlije). Bojim se samo da opet neka kretencina ne arlaukne "bolje rat nego pakt" i da opet milion i po srpskih mladica ne ostavi kosti zarad "majke.....", a cackanje sa granicom izmedju Makedonije i KiM, cackanje oko RS i cackanje oko "Juga Srbije" i Raske oblasti mirise na nove neprilike.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
meni ovo izgleda na ono ameri se igraju u nasem dvoristu e sad cemo mi malo kod njih.....normalno je da se 2 velike sile prepucavaju,a trenutno balkan je jedna od pogodnih teritorija za to....
a mislim ako srbiima bude potrebna pomoc da mozemo racuanti na rusiju,mozda ne zvanican ulazak u sukob sa zapadom,ali pomoc mozemo ocekivati....
da nemirise na dobro nemirise,ne samo u srbiji vec i sire...

a inace novih neprilika kod nas ce biti sigurno,procitao sam u novinama da pocinje pruga valjevo-loznica ponovo na prolece da se gradi....a kad god su zapocinjali tu prugu da prave izbio je rat...  Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Ma dosta vise rata, oko cega ce se sada tuci, oko malina
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
evo dokaza,bora je simpatizer ''moje rusije''i Smile Smile Smile Smile Smile


« Poslednja izmena: 02. Nov 2009, 14:56:52 od kmilos992 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Apple Iphone 8+
vidim i publika ga je gadjala paradjzom kad je pevao sve to Smiley
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Da li je ta stranka "moja rusija" zakonski registrovana u Srbiji? Ako je nepremostiv problem prikupiti 10 000 potpisa, mogi da se registruju kao NVO.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Da li je ta stranka "moja rusija" zakonski registrovana u Srbiji? Ako je nepremostiv problem prikupiti 10 000 potpisa, mogi da se registruju kao NVO.

Mozda dobiju pare od Sorosa  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Da li je ta stranka "moja rusija" zakonski registrovana u Srbiji? Ako je nepremostiv problem prikupiti 10 000 potpisa, mogi da se registruju kao NVO.

Mozda dobiju pare od Sorosa  Smile

Pa čovek je rešio da okupi svoj bašibozuk u Srbiji i da za to dobija pare od Rusa, medjutim bašibozuk nije okupio. Početni kapital u vidu autobusa, pljeskavica i dnevnica nije uspeo da skupi.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 69 70 72
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.