Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:06:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moj najveći blam  (Pročitano 33605 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
na faxu kod profesora u kabinetu zapnem od ćilim i razlijepim se koliko sam duga i široka, pritrčao profesor da mi pomogne i onda se puknemo glavom od glavu  Smile Smile

Hahaha,mogu da zamislim  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 6003
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Apple iPhone
Jaooj moj blam  Smile letnji period zurila na neko rodjendansko slavlje (kod sestre od ujca) sva u beloj laganoj letnjoj odeci, sedam u auto i krecem, od jednom provala oblaka pljusak Smile stajem da bih izasla do parfimerije prvo ugazim u baru (naravno bele letnje polu sandale) ulazim unutra, cura koja je tamo radila pocela da me gleda i "kao..." ja kazem "neka prestala je kisa sestra na 100km od Pariza osusice se"  Smile nisam racunala da je kisa prestala kod nas ali da se oblak pomerio bas na tu stranu  Smile znaci stizem parkiram auto na ulici (jer je vec dvoriste bilo puno auta) i izlazim po pljusku,  ja sam do ulaznih vrata bila sva mokra (zamislite letnju belu tanku garderobu mokru naravno sa tankim brusom boja koze i normalnom zenskom reakcijom grudi na hladno) sestra otvara vrata tu zet neki ozbiljni ljudi a ja u zemlju da propadnem Smile  sreca pa sestra nosi istu velicinu garderobe kao ja Smile Smile
« Poslednja izmena: 16. Feb 2010, 23:14:02 od la fee »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Otisao sam kod jedne devojcice u koju sam bio inace zaljubljen da joj upoznam mamu,
prvi utisak se kako kazu najvise racuna,buket cveca ,bombonjera sve kako treba..
Posle malo klope ustadosmo sa stola i sedosmo u neke kozne fotelje da popijemo kaficu i tu pocne prica o gledanju u solju i ustane ova mala i sagne se prema meni da mi pokaze neki znak u soljici i pita me
"jel ti ovo lici na pticu ili zmiju" a meni se u tom trenutku jako kijalo i Ja da izbegnem da joj ne kinem u lice
se stegnem ,Stego se Ja Pa kad Prde boze mili ,Prdnuo tako glasno i neocekivano guza me je sve bolela
one se smeju Joj i Ja se smejem ,crvenim ,preznojavam a guza boli  O  Zemljo otvori se i progutaj me .
« Poslednja izmena: 19. Feb 2010, 14:34:50 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 308
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Otisao sam kod jedne devojcice u koju sam bio inace zaljubljen da joj upoznam mamu,
prvi utisak se kako kazu najvise racuna,buket cveca ,bombonjera sve kako treba..
Posle malo klope ustadosmo sa stola i sedosmo u neke kozne fotelje da popijemo kaficu i tu pocne prica o gledanju u solju i ustane ova mala i sagne se prema meni da mi pokaze neki znak u soljici i pita me
"jel ti ovo lici na pticu ili zmiju" a meni se u tom trenutku jako kijalo i Ja da izbegnem da joj ne kinem u lice
 se stegnem ,Stego se Ja Pa kad Prde boze mili ,Prdnuo tako glasno i neocekivano guza me je sve bolela
one se smeju Joj i Ja se smejem ,crvenim ,preznojavam a guza boli  O  Zemljo otvori se i progutaj me .
Smile Smile Smile vristim po kuci  Smile
IP sačuvana
social share
I’m just a regular everyday normal motherfucker…
I don’t have a girlfriend my hand’s my only lover
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple 
Da bre,mnogo su zfrknuti  ti neocekivani vazdusni pritisci,mislio sam da mi se bulja rascvetala ,imao sam osecaj da je bilo  kao u filmu patak dacha kad ti neko podmetne onu malu minijaturnu ali podmuklu i snaznu meksikansku petardu,                      cuti tek mi je predvece malo laknulo.
« Poslednja izmena: 21. Feb 2010, 11:36:24 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 


Aleks ludaku umirem od smeha  Smile Smile Smile

Sta fali ,bolje da se ranije upoznate sa svim miomirisima i vidite jeste kompatibilni  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
има их толико... ал сад се смејем туђима  Smile Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
je kad mi je spao gornji deo kupaceg kostima ,a u tom trenutku je naisao decko koj mi se svidja
bilo me je u tom trenutku sramota al sad mi je smesno.
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Zadnja noc pred odlazak u Armiju u poseti sam devojci koja studira u Beogradu ,Posle velike zurke kod njenog prijatelja sa faksa gde smo se malo "uradili"sa vinom vratili smo se ,nekoliko nas onako coporativno u njen mali stan , Lezimo i Ja gledam u njeno lice i zaspim.

Ujutru me pita "kako sam spavao ?"a Ja u zelji da budem romantican joj kazem ,
"Ma nisam spavao uopste ,..vec sam celu noc proveo gledajuci u tvoje lepo lice jer ces mi nedostajati jako puno"

Kad odjednom svi pocese da se smeju iz sveg glasa Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha......


A Ona kaze"Aleksandre nemoj da lazes ,zaspao si tri sekunde posto si legao
i hrkao si tako glasno celu noc ,niko od nas nije ni za trenutak ni oko sklopio ..

"Ups ".. ebiga ,propade mi romantika
« Poslednja izmena: 25. Feb 2010, 20:58:26 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nista ne vredi NOVAC, zivot tezak k'o PELINKOVAC.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2456
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Samsung 
ima ih kolko oces
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:06:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.