Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: UT2k4/UT3 modovi, mape, mutatori...  (Pročitano 75205 puta)
29. Mar 2008, 02:25:57
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46690
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
The SoulKeeper


Besplatan mod za igru "Unreal Tournament 2004" pojavio se u novom paketu od skoro 1 gigabajt i u sebi sadrži većinu ranije dostupnog sadržaja s tim da je mnogo šta poboljšano i dodano.

"Melle attack" sistem je značajno poboljšan dodavanjem novih blokova i kombinacija napada. Dodane su nove mape u kojima sada možete upravljati vlastitim katapultom. Novi napadi za stare klase itd...


preporuka

Ukoliko imate UT2004 i brži internet pristup obavezno probajte!


slike:





Download
« Poslednja izmena: 05. Apr 2018, 14:24:16 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Sc0rp10
nemam ut2004,ali mi nije problem da download Smile will try Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b4
ehhhh magic master stari UT fanarik hehe

bez obzira na to sto je tema posvecena UT2004 preporucujem svima od srca da probaju UT2008 u multy oci ce vam ispasti (podrazumeva se da je sve na max)  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Krenucu da dovlacim vec danas, samo sto ce morati da saceka jer nemam 6 GB prostora da instaliram UT2004
Sajt im je inace preterano dobar  Smile
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46690
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
ehhhh magic master stari UT fanarik hehe

bez obzira na to sto je tema posvecena UT2004 preporucujem svima od srca da probaju UT2008 u multy oci ce vam ispasti (podrazumeva se da je sve na max)  Smile  Smile

Ne znam za UT2008.  Smile

Znam da je trebao da izađe UT2007, pa su mu promjenili ime u UT3. Inače,  UT3 sam instalirao ali ga ne igram često. Puno je stvari koje su meni zabavne izbačeno. Izbačena je hrpa modova a nije dodan ni jedan novi. Igra se suviše oslanja na prvi UT zbog "gejmerskog mita" kako je taj UT jedini pravi, a sve ostalo su loši derivati.   

Pročitajte opis igre na sajtu sveta kompjutera i naći ćete par grešaka od kojih je jedna da su UT2003/4 loši nastavci koje Epic želi da zaboravi, mada su oba nastvka na istom sajtu dobila preko 90 bodova, dok je UT3 dobio ispod prosjeka. Žašto bi Epic zaboravio UT2004 kada mu je to po anketama najbolji UT ?  Smile

Što se tiče Epic-a njegov najbolji proizvod u zadnje vrijeme jeste Gears of War koji ja toplo preporučujem. Igra stvarno zna kako da potjera adrenalin u krv, a o grafici ne treba ni pričati.  Smile         
« Poslednja izmena: 29. Mar 2008, 22:25:00 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46690
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Da ne otvaram novu temu ovde ću da postavljam linkove za svaki UT2004 mod koji probam. Kratko ću da ga prokomentarišem i nabacim koju sliku. Zašto ne iskoristiti "powerfull" Unreal engine koji imate ?  Smiley

-----------

Red Orchestra


Red Orchestra je simulacija Drugog svjetskog rata na prostoru Istočnog fronta. U igri imate pristup raznim gradovima i lokacijama od Moskve do Berlina a i šire. Uz svaku mapu imate kratak istorijski opis šta se tu zaista desilo, prije nego što isprobate kako ćete se vi snaći. Možete da birate između njemačke i ruske grupe vojnika (ja uvijek biram Ruse) a postoji automatik choose za nepristrane (kojih ne vjerujem da ima previše Smile ). Zatim birate čin vojnika, da li će biti obični vojnik ili komandir. Komandir obično ima moćnije oružje, revolver, dvogled pa i bombu tako da i tu nema premišljanja.

Mape baš imaju atmosferu, recio u Staljingradu naići ćete na ogroman plakat Staljina preko cijelog zida. To baš i nije prijatan prizor za vojnika koji ne može da dođe do daha od napora, pa možete slobodno da raspalite rafalom po njemu Smile . Makar bio samo iluzija, biće vam lakše Smiley Razlika između Nijemaca i Rusa osim u uniformama, imenima pa i facama  Smile je i u oružijima. U igri ima hrpa raznog oružja, što ruske, što njemačke proizvodnje a sve možete da iskoristite. Samo treba da bacite staro oružje i pritisnete taster za uzimanje i eto vam nove puce. Smile

U mapi koju sam ja igrao zadatak je da se osvoji i drži pod kontolom određen položaj neko vrijeme sve dok ne dobijete poene. Položaji su ruševina, crkva, vodenica itd. Kada je određeno mjesto pod kontrolom puni vam se skala crvene /plave boje, zavisno kome timu pripadate. Kada vam skala naglo počne da opada, znači da se neprijateljski vojnik šunja. Treba ga samo naći i ubiti i to je to. Poslije toga tražite drugi položaj i tako sve  dok neko ne skupi dovoljan broj poena i ne osvoji rundu. Onda ide druga i igra se onoliko runda koliko vi odredite. Ko osvoji više rundi pobjednik je. Komunikacija sa vašim vojnicima postoji, postoje razne komande i one su sastavni dio unreal gameplay-a.     


link za download:

http://www.moddb.com/mods/red-orchestra/downloads/red-orchestra-v33

preporuka:

Ljubitelji COD-a i ostalih igara sa tematikom WWII rata ovo ne bi trebali da ne probaju. Potrebni su vam samo UT2004 koji stvarno nije problem i internet dostojan vašeg računara i prije svega vas kao čovjeka.  Smile

trejler

Triler govori više od slika, mada nije za ovu verziju RO-e ne škodi ga pogledati...  Smile

https://www.youtube.com/watch?v=Pl_Mom2eemU


« Poslednja izmena: 05. Apr 2018, 14:31:39 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Da onda promenimo ime teme u "modovi za UT2004 (download)" ?
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b4
Da onda promenimo ime teme u "modovi za UT2004 (download)" ?
i ja mislim da bi to bilo uredu  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46690
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Da onda promenimo ime teme u "modovi za UT2004 (download)" ?

To sam i ja mislio da vas pitam. Temi treba promjeniti ime.

I još da je postavite u Top  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b4
Da onda promenimo ime teme u "modovi za UT2004 (download)" ?

To sam i ja mislio da vas pitam. Temi treba promjeniti ime.

I još da je postavite u Top  Smile
promenio sam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.