Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:03:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mobing-maltretiranje na radnom mestu  (Pročitano 53181 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15

Ne sekiraj se - dosao bi neki drugi Stojan ,mozda manje strucan od ovog prvog ali opet bi se posao nekako zavrsavao  Smile


ma 100% ... nasha zemlja je prepuna elektro-inzinjera ,pogotovo struchnih i spremnih da rade za 250 evra i josh poznaju sisteme koje ima ta firma  Smile Smile .....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ja sam verovao da se iza svake priče o mobingu kriju loši radnici, slabi karakteri, alibisti... I nisam ni sanjao da neko može da te maltretira zabave radi kao srednjevekovna vlastela koja je lovila kmetove po šumi, umesto zveri. Narintao sam se krvavo u jednoj firmi, doživeo sva moguća poniženja i već počeo da pljujem ujutro u ogledalo koliko sam bio snishodljiv grabeći posao ne bi li zadržao radno mesto. Kada sam konačno izašao zauvek iz te firme, lepo sam šetao gradom i na sav glas brbljao sa samim sobom, i nije me bilo briga što se ljudi okreću - toliko sam bio sretan! U toj firmi sam doživeo takav stres, da sam se za mesec dana odmora kući ugojio 30 kg, i to bez dodatnog krkanja! A onda sam shvatio s užasom da ne mogu da odem na razgovor za novi posao - jer nemam šta da obučem!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Citat
Istina je da nema muda da trazi drugi posao.

Vecina ljudi ih nema .Za sve u zivotu ti trebaju muda .
Da prostite  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
citat
"Ako cuti i radi onda je to njegova stvar, a ako kuka okolo na nepravdu i cheka da mu drushtvo reshi problem, onda je i zasluzio da bude u toj situaciji.

I nije istina da neko ko je struchan ne moze da nadje drugi posao, za struchnjake uvek ima posla. Istina je da nema muda da trazi drugi posao."


U ovoj zemlji se i dalje gleda kakvu diplomi imas, a ne sta znas i kako to radis.
Covek je apsolvent, nema, sto bi narod rekao "sharu" da bi se zvao strucnjak u jednoj, do onomad samoupravljackoj organizaciji udruzenog rada. (kako ove tri zadnje reci zvuce, sva sam se najezila -:)
A i ne kuka, onako btw, mi je rekao, vise u sali, kao vic.
Posle ovoga obicno polako dolazi do belog strajka, ko je to primetio u firmi zna koliko je lose za sve, a za samog gazdu najgore
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15

Covek je apsolvent, nema, sto bi narod rekao "sharu" da bi se zvao strucnjak u jednoj, do onomad samoupravljackoj organizaciji udruzenog rada.

ako je apsolvent nekog tehnichkog fakulteta trebao bi da ima zvanje inzenjer (stiche se valjda sa odredjenim brojem polozenih ispita) . dodushe ,to i nije toliko vazno - vazno je da li je on toj firmi potreban ili ne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
LG 4X HD
Citat
U ovoj zemlji se i dalje gleda kakvu diplomi imas, a ne sta znas i kako to radis.
Gleda se, ali nije apsolutno neophodna, i sam si rekao...

Citat
    koga su sa prethodnog radnog mesta sklonili posle privatizacije da se ne vidi, tj. da ne ugrozava ovo dvoje sa pocetka price sa srednjom skolom btw (verovatno kupljenom).

Citat
ako je apsolvent nekog tehnichkog fakulteta trebao bi da ima zvanje inzenjer

razlika bi bila samo ing - dipl. ing.  A nije nikad kasno ni da zavrshi ako vec ima materiju u malom prstu.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ja sam verovao da se iza svake priče o mobingu kriju loši radnici, slabi karakteri, alibisti...
Ne krije se iza svake... ali se krije iza mnogih.

Citat
Covek je apsolvent, nema, sto bi narod rekao "sharu" da bi se zvao strucnjak u jednoj, do onomad samoupravljackoj organizaciji udruzenog rada.
Onomad su odmah iz klupe postajali strucnjaci... danas za to mora i da se malo radi Smiley

Citat
U ovoj zemlji se i dalje gleda kakvu diplomi imas, a ne sta znas i kako to radis.
U ovoj zemlji se mnogo vise gleda sta i kako znas da radis, nego kakav papir imas Wink

Za kraj scena iz Boston Legal... nazalost nema video Smiley

Shirley Schmidt: Alan, a second. We have a ... little problem. Seems you've been sexually harassing Nora Jacobs.

Alan Shore: She signed a waiver.

Shirley Schmidt: I'm sorry?

Alan Shore: I make all my female employees sign sexual harassment waivers. Especially the pretty ones.

Shirley Schmidt: I don't think that document would hold up in court.

Alan Shore: Oh.

Shirley Schmidt: But regardless, that kind of behavior isn't tolerated at Crane, Poole and Schmidt.

Alan Shore: Which... kind of... behavior? Specifically?

Shirley Schmidt: I think you're smart enough to sense where the line is, Counsel.

Alan Shore: I'm never sure until I cross it.

Shirley Schmidt: She is a subordinate. There is a disparity of power. You will refrain from any sexual advances, verbal or otherwise.

Alan Shore: Shirley? What about senior partners? There would be nothing wrong with me lusting say after you? Would there?

Shirley Schmidt: Go subscribe to National Geographic. Make a list of the places you'll never get to visit. Add to that list, Schmidt.
...

Alan Shore: Nora, I'm not going to change who I am. I can work on it, but leaps and bounds I'll never make. When I look at women most women my mind wanders invariably to sexual fantasy of a board and curious nature, unfettered by moral restraint. I can't help it. I realize this candor could come back to haunt me should you indeed file a claim, but when I look at you I often conger up the most intimate and explicit of distractions. That's not going to change. You are a sexually attractive.... Beast! I give you my word; you will not get a demotion. I also offer you my gratitude for making me realize that sometimes women play along and yet never-the-less fell harassed. I suppose it's the callous idiot who can't appreciate that. I apologize for being that idiot. Nora? The next time that someone does something to you that you don't like, be direct. I assure you, you're up to it.

...

Shirley Schmidt: That was very eloquent. Thank you.

Alan Shore: You need to get me another secretary, Shirley. Someone more willing to be harassed.

Shirley Schmidt: I'll see what I can do.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:03:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.