Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mobilkom treci operater?!  (Pročitano 42310 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
au pa i nije ovo nesto,Nikola da li se isplati uzimati tako neki telefon,ili se vise isplati kupiti u radnji i gotovo.Evo sad gledam SE k750i kao kad uzmes samo telefon ovako ispadne  326 evra,a ako potpises ugovor na 12 meseci kosta 243e,a ako potpises na 24 meseca 216e.Po meni ovo nije nista jeftino  Smile kod nas u radnji lepo uzmes nov k750i za 175e.
o ovome ja pricam pogledaj cenu telefona u hrvatskoj a pogledaj u austriji ili nemackoj razlika nebo i zemlja pa vi vidite Smile Smile
« Poslednja izmena: 04. Nov 2006, 13:41:01 od sakingsny »
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I spent my whole childhood growing...what a waste!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2133
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia N95 8GB
SE k750i kao kad uzmes samo telefon ovako ispadne  326 evra,a ako potpises ugovor na 12 meseci kosta 243e,a ako potpises na 24 meseca 216e.
To su telefoni koji nisu iz drugih drzava i skidani sa mreza.To su original za drzavu u kojoj se prodaju......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ma telefoni su svugdje skupi , nek oni daju povoljan UMTS i HSDPA to je najvažnije.
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
HTC Desire
hmm ja mislim da je to namesteno... prvo uzmu akcije mobilkomu pa im posle vrate... ma cista namestaljka, ne mogu da verujem da ni jedan drugi operater nije zainteresovan za nase trziste to nikako nema logike Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Austrijanci definitivno treći operater u Srbiji
„Mobilkom“ platio evro više

Na tenderu Republičke agencije za telekomunikacije licencu za trećeg operatera u Srbiji dobio je „Mobilkom Austrija“ za 320 miliona i jedan evro. Oni su jedini dali ponudu koja je za jedan evro prešla minimalnu ponuda koja je, po uslovima konkursa, iznosila 320 miliona evra.

Licenca je dobijena na deset godina, a po isteku tog roka, automatski se produžava na još deset godina. „Mobilkom“ će u naredne tri godine uložiti 600 miliona evra, a do kraja 2007. otvoriće oko 300 radnih mesta i izdvojiti preko 100 miliona evra.

Dubravka Jusić, portparol generalnog direktora „Mobilkoma“, kaže da još ne mogu da govore o konkretnim planovima kako će osvojiti srpsko tržište pored dva postojeća operatera „Telekoma“ i „Telenora“, kao ni koji će brojevi biti u opticaju, ali tvrdi da će se već od proleća osetiti prednosti njihovog dolaska na tržište Srbije.

Novi operater u Srbiji pridružiće se ostalim članicama „Mobilkom Austrija grupe“, koja već uspešno posluje u Hrvatskoj, Bugarskoj, Sloveniji, Lihtenštajnu i Austriji. U 2005. godini „Mobilkom Austrija grupa“ zabeležila je dobit od oko dva i po miliona evra i zaposlila oko 6.000 ljudi.

Potpisivanje ugovora sa Republičkom agencijom za telekomunikacije očekuje se u decembru, a u roku od šest meseci „Mobilkom“ mora početi sa radom.

N. Korlat

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL

„Mobilkom“ platio evro više

nema sta mnogo su se pretrgli Smile ali ipak ja mislim da je tu bila cista namestaljka u tom tenderu nemojte da se ljutite nego je ovo samo moje misljenje Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone

„Mobilkom“ platio evro više

nema sta mnogo su se pretrgli Smile ali ipak ja mislim da je tu bila cista namestaljka u tom tenderu nemojte da se ljutite nego je ovo samo moje misljenje Smile

a sto mislis da je namestaljka?
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL

„Mobilkom“ platio evro više

nema sta mnogo su se pretrgli Smile ali ipak ja mislim da je tu bila cista namestaljka u tom tenderu nemojte da se ljutite nego je ovo samo moje misljenje Smile

a sto mislis da je namestaljka?
prvo uzmu akcije mobilkomu pa im posle vrate..., ne mogu da verujem da ni jedan drugi operater nije zainteresovan za nase trziste to nikako nema logike,a kad se prodavao bivsi mobtel bilo ih je zainteresovalo 10operatera a sad kada su nudili za treceg samo je kao mobilkom se prijavio sve su to brate ovde u srbiji samo mucke i nista drugo Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
HTC desire s
Mozda je saky u pravu mada ne verujem da bi se nesto namestalo za tako veliku stvar kao sto je operater Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
BlackBerry bold 9000
Pa ljudi pa neznamo da li ce ovde biti kao u austriji cene i tako to pogledajte T-Mobile u makedoniji sta im se promenio na bolje skoro nista,pa tako ja i neocekujem ni od jednog operatera koji bi dosao u srbiju da bude onakve povoljne cene odakle su i dosli,mislite kad bi cak kad bi cingular dosao ovde mislite da ce da bude potpuno iste cene i tarife ko u USA pa sve te kompanije gledaju samo svoj interes pa ljudi pogledajmo malo u realnost nemojmo previse ocekivati puno od njih,evo telenor je dosao pre nekoliko meseci i sta se desilo nista sve je isto Smile sve bi bilo lepo kad bi ovde bilo ko na zapadu ali sta cemo kad nismo Smile

Na osnovu ovoga što si napisao vidim da osim toga da voliš mobilne telefone kao pojavni i sociološki oblik, nemaš puno veze sa mobilno telefonijom kao granom biznisa... Na kakav se zapad pozivaš kada su cene u Srbiji najniže u svetu, posle nas ide Finska,... a sa prosečnim računom od ispod 10 eura stvarno ne znam kakvu svemirsku uslugu očekuješ... A i kada je dobiješ, da li bi platio evropsku cenu za video poziv koja je između 1 i 2 eur po minuti...  Ajde da unesemo malo ozbiljnosti u celu priču jer je to dobro za mentalnu higijenu... Ovo ne moj da shvatiš ništa lično jer važi za ogroman broj korisnika u ovoj zemlji... Davno je Tolstoj za Šekspira napisao da je loš pisac, ali je sam predhodno napisao Rat i mir i Anu Karenjinu.... Kad ti račun bude preko 50 eura i to ne samo tebi već i ogromnom broju korisnika, onda traži da ti operater recimo jeftino proda neku noiju iz N serije ili šta već znam koji drugi model...

Ako hoćeš da nastavimo priču probaj da saznaš koliko košta port na centrali za jednog korisnika, pa to pomnoži sa par miliona pretplatnika, pa utvrdi cenu bazne stanice, zakup optike, poslovnog prostora ... pa se javi da nastavimo...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.