Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 07:56:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mnogo loshe performanse  (Pročitano 4016 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Hahahahahaah, fabricki overklokovana grafa bila nestabilna pa sam morao malo da smanjim klokove...
Hoce li poboljshati performanse dodavanje josh 1 GB rama???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
aj odje da pitam Smile  Trenutno imam intel celeron dual core e1200 1.6ghz i 7900gtx 512mb ddr3.Po mome ovaj cpu ne moze da istjera ovu grafu do kraja.Sad mi je izasao Intel core 2 duo za nekih 60tak eura pa me intaresuje koliko cu dobiti na preformansama?Znam da je ovaj proc mnogo jaci,ja racunam po makar 5fps vise... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Apple iPhone 12, S21
aj odje da pitam Smile  Trenutno imam intel celeron dual core e1200 1.6ghz i 7900gtx 512mb ddr3.Po mome ovaj cpu ne moze da istjera ovu grafu do kraja.Sad mi je izasao Intel core 2 duo za nekih 60tak eura pa me intaresuje koliko cu dobiti na preformansama?Znam da je ovaj proc mnogo jaci,ja racunam po makar 5fps vise... Smile

@lazare otvori novu temu da te ne bih klokovao  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Hahahahahaah, fabricki overklokovana grafa bila nestabilna pa sam morao malo da smanjim klokove...
Hoce li poboljshati performanse dodavanje josh 1 GB rama???

Bah,tacno ovaj Gainward/Palit postaje teska sprdacina,kada se ovo desi na njihovoj TOP seriji kartica,kakve li su tek obicne verzije?Na GLH bi trebali da idu probrani primerci GPU-a i memorije koji bi trebali da rade na visem radnom taktu i jos da imaju solidan overklok potencijal,downclock nije prihvatljiv ni za njihove regularne verzije,da ne pricam tek za njihovu TOP verziju.Koliko si smanjio klokove?Da ne znam koje napajanje imas rekao bih da je do njega,ali taj LC bi morao da vrsi posao kako treba.Ukoliko je ikako moguce probaj da reklamiras kartu,ja bih rekao da nije 100% ispravna.
Sto se tice rama,kada sam zamenio 2x1GB 800MHz sa 2x2GB 1066MHz nisam primetio neku drasticnu razliku.Dobro jesu ucitavanja pojedinih igara postala malo kraca,ali to bih mogao da pripisem i brzem HDD koji sam istovremeno uzeo(Samsung F3).Pravi boost u perfomansama,tj daleko veci FPS sam osetio tek prilikom zamenom graficke karte(XFX 8600GT XXX Edition>Gigabyte GTX260).
Mada znas kako kazu,od viska glava ne boli,polovna memorija moze da se nadje za malo preko 1k.Po mogucstvu probaj da nadjes isti model,ako ne povedi racuna da nadjes memoriju istih karakteristika(isti tajminzi,klok,radni napon itd),kako ne bi ima problema,ovoga puta sa BSOD-om.
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Tekst obrisan, prelazi dozvoljenu velicinu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
pa imam 2gb i nashao sam 1gb iste memorije pa sam mislio da dodam zbog odredjenih igara, muchi me HDD stream, a klokove sam smanjio samo za GPU na 880
« Poslednja izmena: 03. Dec 2010, 18:21:28 od murkan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
U tom slucaju uzimaj,samo imaj u vidu ono sto sam rekao za graficku u prethodnom postu,nova graficka kartica,bilo koji brend ili model bili u pitanju MORA da radi na default kloku,bez izuzetka.Nisu tu cista posla.
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Tekst obrisan, prelazi dozvoljenu velicinu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
U tom slucaju uzimaj,samo imaj u vidu ono sto sam rekao za graficku u prethodnom postu,nova graficka kartica,bilo koji brend ili model bili u pitanju MORA da radi na default kloku,bez izuzetka.Nisu tu cista posla.
Pa razumem te ja ali grafu sam naruchivao preko emmi-a tako da mi nije sigurno da ja shaljem njima moju grafu pa onda oni da je popravljaju ili da daju novu, a staru sam vec prodao... A jel sigurno do dodavanje 2+1 GB ram memorije???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Ukoliko su specifikacije iste ne bi trebalo da bude problema,sem tajminga i kloka obrati paznju i na radni napon na kom radi ta memorija koju planiras da kupis.Sto se tice graficke zasto ne bi pozvao Emmi i objasnio problem?Uobicajna praksa je da se neispravna komponenta posalje kururom(naravno u originalnoj ambalazi i dobro upakovana) o svom trosku,a da oni popravljenu/zamenjenu komponentu vrate o njihovom trosku(barem sam takva iskustva imao sa Comtrade).E sad,Emmi je,ukoliko sam dobro shvatio cerka firma Win Win-a.Ukoliko Win Win ima prodavnicu u tvom gradu,mozda bi mogao kod njih da je reklamiras?Pitaj za ovo ljude u Emmi.Dok je radio Bench,bilo je slucajeva da su ljudi trazili nesto od komponenata u WW,oni to nisu imali,ali su vukli stvari iz Bench-a(koji je takodje bio pod okriljem WW).Ako su na neki nacin povezani kada treba da se da lova na sunce,valjda su povezani i kada placena roba treba da se reklamira?Mada ipak je ovo Srbikistan Smile

P.S Jedina mana je sto ces u slucaju reklamiranja ostati odredjen period bez karte(da samo nisi prodao staru....),zakonski rok je 45 dana,mada jos nisam cuo da je WW nekom toliko resavao reklamciju.
Da si odmah reklamirao kartu(7 dana) mogao si na licu mesta da dobijes drugu ili povracaj novca,posto karta nije ispunila tvoja ocekivanja,tj ne radi na default kloku.
« Poslednja izmena: 05. Dec 2010, 13:38:16 od wolf 87 »
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Tekst obrisan, prelazi dozvoljenu velicinu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
Ukoliko su specifikacije iste ne bi trebalo da bude problema,sem tajminga i kloka obrati paznju i na radni napon na kom radi ta memorija koju planiras da kupis.Sto se tice graficke zasto ne bi pozvao Emmi i objasnio problem?Uobicajna praksa je da se neispravna komponenta posalje kururom(naravno u originalnoj ambalazi i dobro upakovana) o svom trosku,a da oni popravljenu/zamenjenu komponentu vrate o njihovom trosku(barem sam takva iskustva imao sa Comtrade).E sad,Emmi je,ukoliko sam dobro shvatio cerka firma Win Win-a.Ukoliko Win Win ima prodavnicu u tvom gradu,mozda bi mogao kod njih da je reklamiras?Pitaj za ovo ljude u Emmi.Dok je radio Bench,bilo je slucajeva da su ljudi trazili nesto od komponenata u WW,oni to nisu imali,ali su vukli stvari iz Bench-a(koji je takodje bio pod okriljem WW).Ako su na neki nacin povezani kada treba da se da lova na sunce,valjda su povezani i kada placena roba treba da se reklamira?Mada ipak je ovo Srbikistan Smile

P.S Jedina mana je sto ces u slucaju reklamiranja ostati odredjen period bez karte(da samo nisi prodao staru....),zakonski rok je 45 dana,mada jos nisam cuo da je WW nekom toliko resavao reklamciju.
Da si odmah reklamirao kartu(7 dana) mogao si na licu mesta da dobijes drugu ili povracaj novca,posto karta nije ispunila tvoja ocekivanja,tj ne radi na default kloku.
Jbg nema kod mene tog Win Wina, a ma necu nishta da reklamiram zadovoljicu se i ovim... A u vezi Rama potpuno je sve isto (voltaza, tajming, klokovi) kao na mojoj samo je od 1 GB. Ok i hvala na pomoci svima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 07:56:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.