Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mlađi stanovnici sve cesce na rodjendane dovode prostitutke  (Pročitano 3252 puta)
20. Avg 2006, 12:36:39
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
HIT u Beogradu
CAVA NA IZVOL'TE
Mlađi stanovnici glavnog grada sve češće kao rođendanski poklon prijateljima dovode prostitutke

Hit u Beogradu...

BEOGRAD - Rođendanski pokloni među Beograđanima sve su bizarniji. Vreme poklanjanja diskova, majica, kozmetike, knjiga, pića i ostalih uobičajenih darova sve više zamenjuju "konkretne stvari". Štaviše, u poslednje vreme u glavnom gradu pravi hit su prostitutke, čije se usluge mogu dobiti za dvadesetak, pa do nekoliko stotina evra! Kad se troškovi podele na ravne časti, jedna ekipa ortaka za bagatelu može svom prijatelju priuštiti nezaboravan rođendanski poklon.
O ovoj sve učestalijoj modi priča momak koji je prošao kroz takvo iskustvo. Umesto imena i prezimena, pomenućemo ga samo po nadimku - Debeli.
- Sedeo sam sa ortacima na gajbi, veče pre rođendana. Cirkali smo pivo, zezali se... Onda je jedan od njih morao da pali, kao rano ustaje, a ubrzo je otišao i drugi, da se nađe s nekim ortakom. Ostali smo Miki i ja, i završili ono pivo. Tada je predložio da odemo na još po jedno, pošto je prošla ponoć, a on je hteo da mi prvi čestita rođendan. Seli smo u kola i posle pet minuta parkirali se ispred jednog noćnog kluba na Novom Beogradu. Rekao je da sačekam i izgubio se. Posle nekoliko minuta se vratio, otvorio mi vrata i rekao: "Debeli, srećan ti rođendan! Pali unutra, imaš pola sata fore..." - počinje ovaj momak priču o, kako tvrdi, najluđem rođendanskom poklonu koji je dobio u životu.
- Odmah sam skontao o čemu se radi, i pukao od smeha. Ali, hajde, šta je tu je... Pa, majku mu, poklonu se u zube ne gleda! - kaže on.
Debeli je samo jedan u moru slavljenika koji su, ili sa osmehom ili uz blago zgražavanje, prihvatili ovakav poklon. Slučajeva je, ispričala su nam trojica momaka iz naselja Banovo brdo, napretek. Pošto u gradu vrvi od mesta za koje se zna da su javne kuće, do prostitutke je najlakše doći. Pitanje je samo da li imate dovoljno novca da je dovedete tamo gde želite, ili pristajete na neku od jeftinijih varijanti, kao što je susret u bordelima u kojima one ordiniraju. U svakom slučaju, ako vam se pojavi na vratima znajte da je u pratnji makroa ili momka kojeg on plaća da je "zaštiti". Doduše, događa se da neko poklon i odbije. Momak s nadimkom Mile imao je problema s jednim prijateljem kojem je takav dar namestio.
- Auuu... Ma, kad me nije prebio! Poludeo je kad smo mu doveli cavu na gajbu! Izbacio ju je naglavačke kad ga je uhvatila za onu stvar i čestitala mu rođendan. A samo smo hteli da ga obradujemo... Nismo posle pričali tri meseca dok nije iskulirao - priča Mile, a slično njegovom prijatelju reagovao je i Đole. On je za 21. rođendan od ortaka dobio sat vremena s devojkom visoke klase, ali...
- Ma, odvratno! Nisam toliko očajan da se vucaram s kurvama! A i ko zna s kim je sve bila, sigurno ima i neku boleštinu. OK, razumem da je u pitanju bila fora, da su pukli debele pare, ipak je strava riba... Ali, čoveče, pa nisam paćenik! Ne ganjam prostitutke, sposoban sam da i sam nađem ribu - konstatuje samouvereni Đole.
Ipak, većina se s njim ne slaže. O tome nam svedoči Sale koji je iskustvo s prostitukom doživeo na svojoj rođendanskoj žurki.
- Bila je cela ekipa, ludilo, zezanje... Onda su s jednim ortakom došli neki tip i riba koje nisam znao od ranije. Uklopili su se, cirkali smo, đuskali... U jednom trenutku sam krenuo ka kupatilu, a ta devojka je pošla za mnom. S'avatala me na brzaka, kleknula i... Znaš šta već. Imali smo lud seks u kupatilu, na veš-mašini. Ma, nezaboravno! A onda mi je rekla: "Ovo ti je za rođendan od ekipe". Odmah je otišla sa onim tipom, a meni ništa nije bilo jasno. Tek kad se društvo razišlo, ortaci su mi rekli za foru. Oduševio sam se! - opisuje Sale svoje slavljeničko veče.
Oni koji tvrde da im se ovako neobično iskustvo dopalo kažu da će, kad god budu u prilici, to prepričavati! Debeli, momak s početka priče, osim što je ovako nešto iskusio, sprema se da to priredi drugim prijateljima.
- Scena kada sam, posle svega, izašao iz sobe i krenuo prema vratima na koja me uputio korpulentni momak iz obezbeđenja ostaće mi doživotno pre očima. Otvorio sam ih i ugledao ortake. Povikali su u glas: "Srećan rođendan Debeliiiiii!" - opisuje on smeškajući se. - Znaš, dobijao sam svakakve sulude poklone za rođendan - kocke za jamb napravljene od makadama, polovne auto-delove iako nemam automobil, samo jednom korišćene kondome, skoro k'o nove... Ali, ovako nešto, hej! Ma, ovo se pamti!
M. PRELIĆ

Striptizete izlaze iz mode

Do pre nekoliko godina glavna zabava na muškim, ali i ženskim rođendanskim žurkama bili su striptizete i striperi. Striperi su i dalje na ceni, za razliku od svojih koleginica koje gube bitku na tržištu s prostitutkama, koje uglavnom imaju mnogo manju cenu. Što se muških prostitutki tiče, to i dalje ostaje tabu koji diktira daleko manju ponudu i potražnju.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
 Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
Bzvz... protiv toga sam...
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
prelezao je sve decije bolesti.. gonoreju cak tri puta...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
prelezao je sve decije bolesti.. gonoreju cak tri puta...  Smile
Smile
Ali mislim da je to samo uticaj glupih americkih filmova... Deca odrastaju bez emocija,a posle devojke gledaju samo kao objekte... Blaga katastrofa... Pa ti momci su sigurno skroz nesigurni u sebe...
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
hm.. koliko sam ja shvatila.. to nisu deca.. to su magarci od 21-22 godine... i zvanicno punoletni u svim drzavama sveta...
ako do sada nisu shvatili neke stvari... onda je bolje da odustanu i zauvek ostanu na majcinoj sisi... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
@Anea Pa ako ti gledas po godinama ko je klinac a ko ne,onda ok. Ali ja mislim da su oni ipak "klinci"... Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
pa... pazi.. postoje ljudi koji su sa 30+ na novou deteta... ali... to su izuzeci...
sa 20-tak godina imas vec dosta zivotnog iskustva... da znas sta je dobro ili ne...
e.. sad.. da li su oni neizivljeni ili ne... to je druga prica.. ali mislim da je 5 minuta orgijanja sa cavom preveliki rizik... posebno sto su ti intimni dodiri obavljeni bez zastite...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
Ma sve se leci... Smile Problem je jedino sto tom magarcu od 30 godina predstavlja zadovoljstvo da jebe "prijateljicu noci"... Kakav je to sex bez osecaja... Ne kapiram. Kao ubacio sam ga,odradio,iziveo se i zavrsio... Zar je bitno samo da se turi? Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 129
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia 6630
Interesantno ili ponižavajuće hm
Ali ništa novo, odavno se to radi.
IP sačuvana
social share
devil's in the details
karma baby
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.