Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mlađi muškarac - starija žena Piletina ili koke, ma sve  (Pročitano 2504 puta)
06. Nov 2004, 12:19:28
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mlađi muškarac - starija žena
Piletina ili koke, ma
sve je to samo "živina"


Poslednji put kada sam se nameračio na ženu koja je starija od mene, bio sam veoma blizu cilja, ali može se reći da sam izabrao loš trenutak za napad. Trebalo je da to bude neki trezveniji momenat, ako me razumete. Bilo kako bilo, dalje vam o tom mom neslavnom poduhvatu neću ništa otkrivati. Još vučem traume od te nemile scene.

Dakle, pošto sam trenutno u deficitu sa ličnim iskustvom, jer sam se svojski potrudio da ga zaboravim, moraću da improvizujem. Videćemo kuda će me ovo pisanije odvesti.

Krenuću, kako i dolikuje, od početka. Od naših starih i nadasve mudrih predaka koji su davno ukazali kako se od "stare koke" svakakve lepe đakonije mogu napraviti. U tom kontekstu spominjali su i neku "mladu piletinu". Đavo će ga znati otkud ovaj živinarski rečnik, ali valjda on ukazuje da su se na ovim prostorima ljudi nekada bavili i korisnim zanimanjima. Međutim, nije to sada toliko bitno. Suština je da su mudri preci od vajkada ukazivali na odličan spoj mlade piletine i stare koke, a ja im slepo verujem.

Jer, čini mi se, veza između mlađeg muškarca i zrele žene unapred je osuđena na uspeh. Mada se najčešće brzo završi, a retko kad kruniše brakom. Ali, pre svega, tu se radi o retkom primeru lepe saradnje muškog i ženskog roda. Saradnja je na obostrano zadovoljstvo, obe strane imaju koristi. Daju i - sada ću se malo nesrećno izraziti - primaju.

I zaista, pitam se ima li šta lepše za ženu koja je već nekoliko puta proslavila svoj 30. rođendan od saznanja da još uvek može da privuče daleko mlađeg muškarca, pritom okruženog mladim, nadolazećim i razgolićenim snagama? Da li postoji neki lepši kompliment za pomenutu žensku ciljnu grupu? Ma šta one sada (po)rekle, prilično sam ubeđen da nema.

S druge strane, dakle s naše strane, mi muškarci smo oduvek znali da cenimo iskustvo. Ko je rekao da žena ne može biti riznica raznoraznih mudrosti? A verujem da bih se začudio količinom prenetog znanja iz oblasti svojevrsne "primenjene umetnosti", ako se ima u vidu da to iziskuje minimalne, a često samo i fizičke napore. Da ne bude zabune, sada treba da prestanete da se pravite blesavi jer vrlo dobro znate na šta mislim. A odbijam da mislim da Frojd ili Edip imaju neke prevelike veze s tim.

Prema tome, krajnje je vreme da opet potražim neku "staru koku". Kao što rekoh, videćemo kuda će me ovo pisanije odvesti...
Aleksa Jovanović
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Citat
I zaista, pitam se ima li šta lepše za ženu koja je već nekoliko puta proslavila svoj 30. rođendan od saznanja da još uvek može da privuče daleko mlađeg muškarca, pritom okruženog mladim, nadolazećim i razgolićenim snagama? Da li postoji neki lepši kompliment za pomenutu žensku ciljnu grupu? Ma šta one sada (po)rekle, prilično sam ubeđen da nema.


Smiley  


Lepo zbori covek
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.