Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mladić ubijen nožem dok je štitio svoju sestru  (Pročitano 521 puta)
16. Apr 2013, 13:31:38
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Mladić ubijen nožem dok je štitio svoju sestru

P. Vujanac    | 14. 04. 2013. - 18:20h   18:18h
Milan Živanović (23) ubijen je juče oko pet časova u centru Osečine dok je pokušavao da zaštiti svoju sestru od batina. Policija je privela Darka Bilčarevića, koga sumnjiči da je ubodom noža u slabine smrtno ranio MIlana dok je svoju svoju sestru Zoricu (32) pokušavao da zaštiti od Darkovih udaraca pesnicama.

Tragedija se dogodila pred zoru u ulici koja vodi ka Domu zdravlja, a zločinu je prethodila svađa u kojoj je učestvovalo nekoliko mladića i devojaka koji su bili na zabavi u privatnoj kući, bili su, prema saznanjima policije, u alkoholisanom stanju..
 
Svađa je nastavljena i na ulic i nastavili prepirku kad je Bilčarević pojurio ostale, sustigao je Živanovića. Kako "Blic" saznaje od izvora bliskih istrazi,  Živanović je od Bilčarevodića štitio svoju sestru Zoricu kad ga je Bilčarević ubo nožen u slabinu, a od posledica ranjavanja preminuo je na putu ka valjevskoj bolnici.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Droga, oružje, napad na policiju: Protiv osumnjičenih za ubistvo mladića čak 16 prijava

Predrag Vujanac    | 16. 04. 2013. - 06:48h
Pod sumnjom da su Milanu Živanoviću (23) naneli više udaraca nožem i nogama, zbog kojih je preminuo, policija je uhapsila Darka Bilčarevića (29) i Ivana Milisavljevića (21) iz Osečine. Protiv njih dvojice postoji ukupno 16 krivičnih prijava, od trgovine drogom do napada na policajce, a Bilčarević je nedavno odležao pola godine zbog dilovanja droge.


Uvek me je čuvao i štitio: Zorica sa bratom Milanom
Istražni sudija Višeg suda u Valjevu saslušao je juče Bilčarevića i Milisavljevića i obojici odredio pritvor. Po saznanjima „Blica“, Darko se na saslušanju branio ćutanjem, dok je Ivan govorio da se ne seća okolnosti koje su prethodile ubistvu Živanovića, a ni samog događaja.

Milan i njegova sestra Zorica, koju je ubijeni mladić pokušao da zaštiti od batina, došli su na žurku kod poznanika Ivana Milisavljevića kada je na zabavu došao i Bilčarević.

- Bili smo s našim društvom u kafiću kad su nas pozvali kod Ivana kući na žurku. Poznajemo se jer smo iz istog kraja Osečine. Darko je došao kasnije, posle nas. Sedeli smo, pričali i šalili se, on je samo sedeo i pio. A onda je ustao, uzeo kuhinjski nož i počeo njime da vitla. Svi smo počeli da bežimo iz kuće, ali ja sam bila najsporija, priča Zorica.

Sustigli su me i počeli da me tuku, vikala sam Milanu da beži, ali on se vratio da me zaštiti. Tada je uboden nožem, pao je, a monstrumi su nastavili da ga šutiraju dok je ležao na zemlji - kroz suze priča za „Blic“ Zorica Živanović (32), kojoj su osumnjičeni pesnicama povredili lice i oko. S bratom je, kako kaže, bila nerazdvojna uprkos razlici u godinama.

- Povezani smo kao blizanci jer sam ga odgajila. Svuda smo išli zajedno, uvek me je čuvao i štitio, to je pokušao i sada. Slomljena sam, oduzeli su mi moj ponos - očajna je sestra ubijenog mladića.
 

Osumnjičeni Darko Bilčarević

Obojica osumnjičenih za ubistvo Živanovića, inače, imaju debeo policijski dosije. Protiv Bilčarevića je policija do sada podnela devet krivičnih prijava, od dilovanja drogom, preko krađa i napada na policajce u Osečini, do nanošenja telesnih povreda, a on je nedavno izašao sa šestomesečnog odsluženja zatvorske kazne zbog trgovine narkoticima.

Milisavljević u svom dosijeu ima sedam krivičnih prijava, takođe zbog dilovanja droge i ometanja službenog lica u poslovima bezbednosti, ali i zbog nelegalnog posedovanja oružja i izazivanja opšte opasnosti. On, međutim, do sada nije osuđivan na zatvorsku kaznu.

Posle zadržavanja u policiji, Milisavljević je juče priveden istražnom sudiji Višeg suda, a Bilčarević je nakon hapšenja zatražio lekarsku pomoć. Ispostavilo se da mu je slomljena sinusna kost, pa je prebačen u valjevsku bolnicu, a zbog težine povrede će biti prebačen u Beograd.

Izvori „Blica“ iz istrage kažu da je zbog toga još sve u fazi provera kako bi se utvrdilo da li je do tuče između mladića došlo dok su bili u Milisavljevićevoj kući ili na ulici, gde je Živanović uboden, kako u svom iskazu tvrdi sestra ubijenog mladića koji je nastradao štiteći je od nasilnika.
 
Osumnjičeni bili pijani
Osumnjičeni Darko Bilčarević i Ivan Milisavljević, kaže izvor „Blica“, bili su poprilično pod dejstvom alkohola, a uzeti su im i uzorci krvi kako bi se proverilo da li su koristili i drogu. Istražni sudija je naložio i obdukciju ubijenog Milana Živanovića, koji je od zadobijene rane nožem u slabine preminuo na putu od Osečine do bolnice u Valjevu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
 velika steta  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Alcatel One Touch
Citat
Obojica osumnjičenih za ubistvo Živanovića, inače, imaju debeo policijski dosije. Protiv Bilčarevića je policija do sada podnela devet krivičnih prijava, od dilovanja drogom, preko krađa i napada na policajce u Osečini, do nanošenja telesnih povreda, a on je nedavno izašao sa šestomesečnog odsluženja zatvorske kazne zbog trgovine narkoticima.
Zašto nisam iznenađen. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
A pazi tek za ovog drugog.  Smile

Citat
Milisavljević u svom dosijeu ima sedam krivičnih prijava, takođe zbog dilovanja droge i ometanja službenog lica u poslovima bezbednosti, ali i zbog nelegalnog posedovanja oružja i izazivanja opšte opasnosti. On, međutim, do sada nije osuđivan na zatvorsku kaznu.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.