Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mladić iz Kostolca krenuo kod druga i nestao  (Pročitano 563 puta)
17. Avg 2014, 09:00:37
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Sony xperia
Mladić iz Kostolca krenuo kod druga i nestao

Aleksandar Jovanović (21) iz Kostolca nestao je 13. avgusta uveče i za njim je raspisana potraga.



- Izašao je uveče iz kuće i otad ne znamo gde je. Nadala sam se da je otišao kod druga da se ispričaju, jer dugo pre toga nije izlazio iz kuće. Međutim, kod druga se nije pojavio i sutradan sam prijavila nestanak - kaže za “Blic” Zvezdana Jovanović, majka nestalog mladića.

Ona napominje da su do nje dolazile razne priče o tome gde joj je sin. Čak su joj govorili da je viđen u Požarevcu. I ova priča, kao i ostale, pokazale su se kao netačne.

Jovanović, kako je prijavljeno na društvenim mrežama, poslednji put je viđen 13. avgusta kod pošte u Kostolcu. Na sebi je imao zelenu “puma” majicu i kratke maskirne pantalone. Oni koji imaju informacije o njegovom nestanku mogu da prijave porodici na 064/43-64-810 i 012/243-299, kao i u najbližoj policijskoj stanici.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Sony xperia
Kostolac: Aleksandru se gubi svaki trag

Prošle srede nestao mladić Aleksandar Jovanović (21) iz Kostolca. Izašao iz stana da kupi cigarete, ali se nije vratio. Majka Zvezdana: Pati od teške depresije



Aleksandar Jovanović iz Kostolca, star 21 godinu, nestao je prošle srede i od tada mu se gubi svaki trag. Njegova majka Zvezdana kaže da je nestao pošto je izašao iz stana da bi otišao do trafike da kupi cigarete.

- Pošto pati od teške depresije, zbog koje je u dva navrata lečen na odeljenju neuropsihijatrije u Požarevcu, Aleksandar je danima samo ležao u krevetu, jer se osećao loše i nije duže mogao da stoji na nogama. U sredu uveče hteo je sam da ode do trafike po cigarete, ali sam ja insistirala da pođem sa njim. To ga je naljutilo, pa je otrčao do lifta i od tada ga više nisam videla - kaže Aleksandrova majka.

Deca ispred zgrade rekla su joj da ga nisu videla kako izlazi, pa je ona posumnjala da je liftom otišao na više spratove. Međutim, iako je pretražila celu stambenu zgradu, od Aleksandra nije bilo traga.

- Čekala sam da se vrati do sutradan, jer sam mislila da je otišao kod nekog od drugova. Pozvala sam sve kojih sam mogla da se setim, ali niko ga nije video. Zato sam u četvrtak, nakon dolaska s posla, nestanak prijavila policiji - kaže Zvezdana.

Ona navodi da Aleksandar nema mobilni telefon, pa zato ne može da ga pozove i utvrdi gde se nalazi.

Aleksandar je završio osnovnu školu i automehaničarski zanat, ali nigde nije stalno zaposlen.

Osim njega, Zvezdana ima i dve godine stariju ćerku. Sa njom i svojim prijateljima obilazila je ceo grad, kontaktirala sa Aleksandrovim drugovima, ali niko ga nije video.

- Nestanak sina prijavila sam i njegovom ocu, svom bivšem suprugu, ali on od tada nije kontaktirao sa mnom. Prema nekim dojavama, Aleksandar je viđen u Kostolcu, pa se nadam da je živ i da će se uskoro vratiti kući - kaže Zvezdana.

Ona moli sve koji prepoznaju njenog sina sa fotografije da joj to jave na telefone 064/43 64 810 i 012/243-299.



POTRAGA

Policija intenzivno traga za Aleksandrom i proverava sva mesta na kojima bi mogao da se nađe. U vreme nestanka na sebi je imao zelenu majicu i kratke pantalone. Svi koji ga vide na ulici ili imaju bilo kakvu informaciju o njemu mogu da se jave porodici ili najbližoj policijskoj stanici.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
21 godina i depresivan.
Pa kakav je ovo svet danas???
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
sjeban svet, eto kakav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
mob
Samsung GT-S7580
Депресија је иначе старачка болес  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Депресија је иначе старачка болес  Smile

Мислиш?
А види овог:

Ovako,studiram,imam 20 godina i non stop se nerviram oko svega. Ostao mi je 1 ispit da upadnem na budzet na ne bas lakom fakultetu ali je sve pocelo da me muci. Moji mi nabijaju tenziju oko faksa,kasljem vec 10 dana,pusim ali to mi dodje kao jedino zadovoljstvo u zivotu. Bio sam kod lekara pre 3 meseca jer sam imao bronhitis,snimao pluca i doktor je rekao da je sve ok.Majka je pocela da me pritiska da ostavim i prestala je da mi daje pare.U zescoj sam krizi em sto nemam za cigare i grebem se non stop nego nemam ni za sta. Nisam imao devojku skoro 2 godine,a sad i kad isplaniram da sednem da ucim nista mi ne drzi paznju. Poceo sam stvarno da razmisljam i ako riknem da nista necu da izgubim.

IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
mob
Samsung GT-S7580
Мислиш?

Не, не мислим, то је био сарказам.
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.