Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mladić dva puta pokušao da se ubije  (Pročitano 2692 puta)
29. Okt 2009, 13:08:44
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Vatrogasci i lekari Urgentnog centra sprečili tragediju
Mladić dva puta pokušao da se ubije
Autor: M. Lovrić, P. Z. Veličković | Foto:D. MILENKOVIĆ | 29.10.2009. - 08:09


Beograd - M. J. (27) dva puta je sebi pokušao da oduzme život za samo nekoliko sati u noći između utorka i srede. Dva dramatična pokušaja nesrećnog mladića da se ubije, prvo u naselju Kotež, a zatim i u Urgentnom centru, uspeli su da spreče njegovi roditelji, vatrogasci i policija, te se M. J. nakon operacije sada oporavlja.

Celonoćna drama za M. J. počela je preksinoć oko 23 sata, kada je uzeo kuhinjski nož i pobegao iz roditeljskog stana u Ulici Anke Matić. Njegovi roditelji su pozvali policiju, strahujući da bi rastrojeni mladić mogao da povredi sebe ili nekog drugog. Patrole policije su mladića tražile po celom naselju, ali pre nego što su uspele da ga pronađu, M. J. se oko 2.30 vratio kući. Tada je izašao na prozor stana držeći 30 centimetara dugo sečivo na vratu.
- Popeo se na sims go do pojasa. Imao je nož u rukama i počeo je da se ubada i seče. Ubrzo su stigli policija i vatrogasci - priča jedan od stanara ulice koji je posmatrao dramu.
Dok su policajci i roditelji pokušavali da odgovore mladića od namere, vatrogasne ekipe su ispred zgrade postavljale vazdušni jastuk, kako bi M. J. pao na njega ako skoči.
- Sedeo je na prozoru drugog sprata, držao nož i razgovarao sa ocem i majkom. Ubo se i posekao nekoliko puta. Krvario je. I dalje držeći sečivo, nešto kasnije je ušao u stan iz koga su se potom čuli očevi povici: „Zašto to radiš?!” Otac mu je izgleda prišao i pokušao da ga savlada, ali mladić je uspeo da se otrgne i u narednom trenutku je visio sa prozora. Po svoj prilici, neko je pokušao da ga uvuče u stan, ali je mladić skliznuo sa prozora. Srećom, pao je pravo na vazdušni jastuk koji smo u međuvremenu postavili. Skakanje na vazdušni jastuk nije nimalo bezopasno, pogotovo ako neko ima nož u ruci - priča jedan od vatrogasaca koji su intervenisali u Kotežu.
Nakon pada, M. J. je, kako kaže vatrogasac, i dalje držao ruku na vratu, ali se srećom ispostavilo da je u rvanju ostao bez noža, pa je posle desetak minuta ubeđivanja, prihvatio da ga odvedu u Urgentni centar.
Nakon prijema, lekari su mladiću sanirali povrede, ali se M. J. oko šest sati ujutru neprimećen popeo na sims četvrtog sprata Urgentnog centra i zapretio da će skočiti. Osoblje Urgentnog centra i prisutni policajci nakon dužeg razgovara uspeli su da ubede mladića da to ne učini.
- M. J. je po prijemu zadržan na Odeljenju hirurgije zbog povreda vrata. Zbog toga nije premešten u neku psihijatrijsku ustanovu - rekao je portparol Urgentnog centra Drago Jovanović.
Kako nezvanično saznajemo, nesrećni mladić je samoubistvo pokušao zbog raskida sa devojkom. Stanari Ulice Anke Matić nakon drame kojoj su svedočili i dalje su u neverici, a o M. J. i njegovoj porodici govore samo pohvalno.
- Ovo je mali kraj i svi se dobro poznajemo. U Kotežu ima mnogo toga lošeg, pa i narkomanije, ali M. J. ni sa čim sličnim nema nikakve veze. I majka i otac mladića su dobri ljudi, a on isti takav dečko. Pošteno radi u jednoj zlatari i uvek se ljubazno javlja na ulici dok mirno šeta psa krajem. Čuo sam da je operisan i mogu samo da se nadam da će biti dobro - još je potresen jedan od suseda M. J.

Sin mi je dobro

U stanu M. J. novinarima se na interfon javila njegova majka.
- Molim vas, nemojte ništa da me pitate. Sin mi je sada dobro i to je jedino važno - rekla je majka srećom spasenog mladića.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 




Jao Boze gledala sam juce na tv-u kad se sece po licu nesrecnik ...kazu da je sve zbog ljubavnih problema ,pitam se kako neko moze biri toliko emotivan i osetljiv pa da sebi naudi zbog toga sto ga neko ne zeli ...
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
ne znam koja je bila jer sam slusala iz kupatila, ali mislima d aje Maja MIleusnic .. izjava :" ..dva puta ej pokusao da izvrsi samoubistvo i u tome, na zalost, nije uspeo."

pa dokle vise  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson k530i
ne znam koja je bila jer sam slusala iz kupatila, ali mislima d aje Maja MIleusnic .. izjava :" ..dva puta ej pokusao da izvrsi samoubistvo i u tome, na zalost, nije uspeo."

pa dokle vise  Smile  Smile

Генијално  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 



Katastrofa - ja sam gledala na pinku ,ne volim da slusam i gledam vesti na B 92 jer voditelji imaju grozan nacin saopstavanja vesti i koriste izraze koje mene licno zivciraju  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
ne znam koja je bila jer sam slusala iz kupatila, ali mislima d aje Maja MIleusnic .. izjava :" ..dva puta ej pokusao da izvrsi samoubistvo i u tome, na zalost, nije uspeo."

pa dokle vise  Smile  Smile

 Smile Smile Smile
Joj, koji pajseri... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
evo mama sad kaze da je bilo na rts1 u vestima to, ali nije ni ona sigurna .. a meni se nekako ucinilo kao da je b92 .. nebitno, izjava je zaista  g e n i j a l n a  Smile
« Poslednja izmena: 29. Okt 2009, 19:48:00 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Meni ga uopste nije zao... i na neki nacin mi ono "na zalost" nije problematicno...
Jadni njegovi roditelji... koliki su stres preziveli...
Svaka cast i lekarima koji se bore sa ovakvim budalama...

Njemu nece biti nista.... pa ga i ne treba zaliti...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 
Citat
Svaka cast i lekarima koji se bore sa ovakvim budalama...

Lekari treba da rade svoj posao i kad im neko dodje iskasapljen, ne treba da ga pitaju zasto je digao ruku na sebe- vec treba brzo i efikasno da pomognu coveku .


Citat
Njemu nece biti nista.... pa ga i ne treba zaliti..

Njemu je svasta nesto jer nije dovoljno jak za ovaj zivot i naravno da izaziva zaljenje (kod normalne osobe ) .Pre svega treba ga sacuvati od samog sebe.

« Poslednja izmena: 29. Okt 2009, 21:06:27 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia 1100
Meni ga uopste nije zao... i na neki nacin mi ono "na zalost" nije problematicno...
Jadni njegovi roditelji... koliki su stres preziveli...
Svaka cast i lekarima koji se bore sa ovakvim budalama...

Njemu nece biti nista.... pa ga i ne treba zaliti...
Kao Православцу мени га је искрено жао,умало да почини највећи грех,а то је самоубиство,хвала Богу да га је Бог сачувао,надам се да му је ово наук да се врати на прави пут...
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.