Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mladi parovi u Srbiji nemaju ni za hranu, većina živi kod roditelja  (Pročitano 9113 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 602.1.50
mob
I-mate 30 Pro
Citat
na krstarenje atlantikom svake godine

ja radim od 15 godina...

 Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 21. Okt 2016, 19:41:31 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.148
secam se. on je nesto smarao spominjuci norme ove i one kao neku misticnu silu koja vlada svetom i koja mora da se postuje


aaaa abi, izmenio si poruku  Smile
 Smile

Da, tebi sam tada bio rekao da pročitaš nešto o tome al sam onda shvatio da ti još nisi doguro ni do Prirode i društva pa sam odustao od toga.  Smile

kad sam rekao da mi je dosadno na ovom forumu  Smile

Kako god. Ako ti smeta šta ko piše ovde, izvoli pa odjebi ili napravi svoj forum.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
secam se. on je nesto smarao spominjuci norme ove i one kao neku misticnu silu koja vlada svetom i koja mora da se postuje


aaaa abi, izmenio si poruku  Smile
 Smile

Da, tebi sam tada bio rekao da pročitaš nešto o tome al sam onda shvatio da ti još nisi doguro ni do Prirode i društva pa sam odustao od toga.  Smile

ne moj, molim te..

bolje mi reci nesto zanimljivo o bilo cemu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1516
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 602.1
Ne vidim nikakav problem u tome da roditelji finansijski pomazu decu i unuke, jer ne znam koga ce drugog, na krstarenje atlantikom svake godine?

 Smile Smile Smile
plavusa..
ajde da ti ja (kao brilijanti mastermajnd blickriga) objasnim posto ti je um nejak vidim.
babetina prima penziju kao od doprinosa tih mladih unuka, koji bi, jel, trebalo negde da rade..
jel tako?
jeste kurac tako! nije tako.
prima penziju vecinom od zaduzivanja zemlje u inostranstvu. cime se zaduzuje i ona a i njeni unuci a i oni jos nerodjeni. dal se njoj jebe za to? jebe joj se inace ne bi glasala za poglavicu koji nas je zaduzio 10 000 000 000 eura za 4 godine. i sta ce da se desi kad racun stigne na naplatu kao sto ce stigne?
pa baba ce da crkne od gladi zajedno sa svojim fakin potomstvom.
jel ti se sad mozda tu nazire neki problem? Smile



Bravo genije, sve je sranje i svi cemo umreti, samo ti neces stici da odbranis doktorat na temu Upotrebna vrednost penzionera i razlozi za njihovo istrebljivanje. A ni da se ogrebes konacno o tu roditeljsku penziju, pa da prestanes da kukas ovde vise, smorio si i boga i oca.

Zaduzujemo se vec 60 godina unazad i evo nismo izumrli. Poenta tog dela posta je vezana za odnos izmedju roditelja i dece, ne za jebenu kolicinu novca. I crkavica se deli, pa bre od usta bih odvajala za svoje potomke. Osnova zajednice je medjusobno ispomaganje, ako si iz iste normalne potekao i resio da osnujes svoju novu. Ljudi imaju ustedjevine i nisu svi roditelji omladine PENZIONERI, radis ceo zivot i neke pare ti prolaze kroz ruke, od toga bar u nekom periodu uspes da odvojis nesto sa strane, ali evo, sve i da 40 godina rada provedes ziveci od danas do sutra nijedan debilko ne moze da me ubedi da detetu neces moci da se nadjes kad mu je to potrebno, ma koliko mala ta novcana vrednost bila. Jedino ako neko izricito ne zeli, pa ako je bas tolika stekara, njemu na cast. Ali molim ostecenu decu da govore u svoje ime.





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 6220
Није исто кад баба и деда купе детету патике, плате екскурзију и слично, и  кад константно обезбеђују трећину буџета, или се живи са њима.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1516
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 602.1
Sve i da obezbedjuju trecinu budzeta, opet mi je odnos normalniji nego okrenuti glavu cim ti dete postane radno sposobno, "da se celici", "da se osamostali". Samostalnost se stice od malena, rezultat je dugorocnog vaspitanja, a ne trenutne situacije, jer do takvog prilagodjavanja na silu moze da dodje iz bezbroj razloga i neocekivanih tragicnih zivotnih situacija, sto da mu secem krila odjednom ako ga vec nisam odgajila kako treba. Kada je sve u redu, deca odlaze sama, bez  nekih velikih bojazni, jer znaju da imaju kome da se vrate, i tu nema mesta sramoti ni kod tog deteta ako trazi pomoc, ni kod roditelja, jer sacuvaj boze placaju odraslom coveku nesto. I sve ovo x10 za nas standard ovde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
mislim da bi bilo drstveno korisno da roditelji i ostali preci manje novca daju svojoj deci
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
mob
Ericsson jeste
Citat
Kako god. Ako ti smeta šta ko piše ovde, izvoli pa odjebi ili napravi svoj forum. 
kad sam rekao da mi smeta bilo šta što neko ovde piše  Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows
Browser
Chrome 53.0.2785.143
каква тема Smile тако се овде живи од памтивека Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.12
Browser
Safari 602.1.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja zelim da moji roditelji spucaju sve pare na krstarenje Atlantikom ili Karibima. Radili su i zaradili.
Do 26. su bili obavezni da me izdrzavaju (hint: nisu), posle toga... pa... njihove pare, njihovo pravo da ih trose...

Inace, i deca imaju obavezu da izdrzavaju roditelje koji nemaju dovoljno sredstava za zivot.

Meni je malo gadna ta juznjacka navika da roditelji nesto duguju deci, tj. nasledstvo. Dovoljno im das za zivota, da mozes jednog dana sve da spalis sa sobom na lomaci kao Kal Drogo.

Ako hoces da se mnozis, obezbedi se. Bejbisitovanje je OK, ali opet... nije obaveza.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.