Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mlade Hrvatice prete tužbom najvećem ženskarošu Dalmacije  (Pročitano 2613 puta)
29. Mar 2013, 15:32:12
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Browser
Opera 12.14
Mlade Hrvatice iz Šibenika, Splita i okoline razmišljaju o podnošenju krivične prijave protiv 24-godišnjeg I. M, "dalmatinskog Kazanove", kojeg optužuju da ih je redom zavodio lažno se predstavljajući kao uspešan biznismen. Nakon što je "Jutarnji list" objavio priču o njima, one se sada žale da su predstvljene kao sponzoruše, a dalmatinski zavodnik im odgovara da će razmisliti da ih tuži za klevetu.


Barbara kaže da joj je zavodnik, kada mu je rekla da ga je prozrela, rekao da je "život ionako samo igra" (foto: ilustracija)

Devojke su novinarima ispričale kako ih je mladić obmanuo i iskoristio, ali nisu zadovoljne kako je priča preneta.

- Prikazane smo kao sponzoruše, a zapravo smo samo htele da upozorimo druge devojke da se i njima ne bi lažno predstavljao - rekla je sagovornica "Jutarnjeg lista".

Jedna od devojaka koje su pokrenule celu stvar je Šibenčanka Barbara, koja kaže da joj se dalmatinski Kazanova, kako ga sada nazivaju, u početku činio kao miran i pošten.

- Rekao je da je sportista, da ima sopstveni biznis i ja sam mu poverovala. Bilo mi je sumnjivo što nema profil na Fejsbuku, ali tada to nisam shvatala ozbiljno. Tvrdio je da želi da bude u ozbiljnoj vezi sa mnom. Tek sam posle saznala da već ima devojku i da ja nisam jedina kojoj je to učinio - kaže Barbara.

Splitski Kazanova: Sve je pokrenula ljubomora

Barbara dodaje da joj je zavodnik, kada mu je rekla da ga je prozrela, rekao da je “život ionako samo igra”, kao i da ima još dovoljno devojaka koje će nasesti ako su ga one prozrele.

- Nisam mogla da verujem, jer je uvek hteo da upoznava moje prijatelje, bio je pristojan, ljubazan i pretvarao se da je idealan. Šokiralo me kada sam saznala da mu ni ime nije pravo. Mislim da je to bolestan čovjek - navodi ljutita Barbara, koja je za prevaru doznala tako što je zavodnik zaveo jednu od njenih prijateljica.

Splitski Kazanova kaže da je priču o tužbi pokrenula ljubomorna bivša devojka koja se sada ljuti što je on u srećnoj vezi.

- Nema veze, često sam bio u društvu tih devojaka koje nisu baš čiste u glavi. Mogu li ja sad njih da tužim za klevetu? - pita I. M.

U policiji ne mogu da veruju šta ih pitaju

"Jutarnji list" je išao toliko daleko da je kontaktirao i policiju gde su im u neverici, nezvanično, objasnili da u ovakvoj situaciji nema elemenata krivičnog dela, ali ako devojke smatraju da im je I. M. naneo psihičku bol, mogu da ga tuže privatnom tužbom i zahtevaju odštetu. Ako do toga stvarno dođe, biće to prva tužba zbog ženskarenja u Hrvatskoj.

Izvor
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Svaka mu cast Smiley

A vi jeste sponzoruse. Da se nije predstavio kao bogati mladi preduzetnik, tesko da biste se otimale oko njega...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Muškarac laže da bi odvukao ženu u krevet  Smile ne verujem šta čitam.

Citat
Bilo mi je sumnjivo što nema profil na Fejsbuku
Čim si to čula sestro, odma' si trebala da zoveš muriju. Garant seririski ubica, nema drugo objašnjenje.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Sendo 
Svaka mu cast Smiley

A vi jeste sponzoruse. Da se nije predstavio kao bogati mladi preduzetnik, tesko da biste se otimale oko njega...

+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
Svaka mu cast Smiley

A vi jeste sponzoruse. Da se nije predstavio kao bogati mladi preduzetnik, tesko da biste se otimale oko njega...

+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Dobro, napisite nesto... Nisam dobila toliko keceva od... nikad...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije

volim Milanu ♥

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 15225
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.43
legenda
IP sačuvana
social share
25.000 Smiley idemo dalje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
pošto su one sigurno bile stopostotno iskrene... jer je poznato da se žene ne pretvaraju i ne lažu... nego kontratužba lepo, ko što kažu... pa da razmisle sledeći put, kolike su kurve...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
- Rekao je da je sportista, da ima sopstveni biznis i ja sam mu poverovala. Bilo mi je sumnjivo što nema profil na Fejsbuku, ali tada to nisam shvatala ozbiljno.
Busted  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Fak jea, kolko sličnih priča o petlu i kokoškama  Smile

Da je mačo stajao na tramvajskoj stanici, skromno obučen i obuven,pa prišao nekoj od ovih cica, verovatno bi se odmakla par metara od njega sa vidnim odrazom gnušanja na faci.
Ali nešto mi se ovde ne uklapa Smile ...ovakve cice se ne voze tramvajem  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.