Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:44:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miting LDPa u Beogradu 9. maja  (Pročitano 14870 puta)
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
HTC Touch HD, Luna
@kobibrajant

ma pusti ih...
pricaju jedno pre mitinga a posle pricaju drugo...

kada je moj cale bio mlad, imao je fijata 1300 (nov tek kupljen) i isao je sa drugom u provod i pored njih proleti fica.
i sada moj cale hteo da razgazi ficu jer ga je isprovociralo kako je proleteo, a drug mu kaze:"Ma pusti ga. Zna se koliko koji auto moze da ide. Nema svrhe da ga prestignes"

tako isto i sada.

zna se koja stranka koliko vredi odnosno ne vredi. za koju godinu ce ostati samo SRS i verovatno DS (skoro pa je tako i sada) a ove ostale, kombi i mini bus stranke na celu sa Cedom, Labusom, Baticem, Veljom ili ce se stopiti ili ce nestati.

Ceda i LDP se nece stapati jer ih ni clanstvo DS-a ne zeli a ne verujem da je i toliko jadan da se i pored napustanja nakon finog izbacivanja vraca.

LDP se mozda i ponovo pripoji DSu ali samo ako Cedu stunu kao sto je vec to on naucio ili sto licno i verujem da ce biti a to je da se mladji clanovi LDP-a koji su bili u DSu i vrate a da ove sa duginim zastavama ostave Cedi i da oforme neku nevladinu organizaciju.

svega ovoga ne bi ni bilo da mi imamo normalan zakon o stvaranju stranaka i ne vladinih organizacija jer je jadno da sa 20 potpisa dobijes nevladinu organizaciju i da zajebavas koga hoces i gde hoces. Za stranku je bilo potrebno 200 mada se mozda i povecao broj na 201.
« Poslednja izmena: 11. Maj 2006, 14:24:06 od nbns »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne znam kako stojis sa matematikom ali koliko je vas danas bilo na mitingu, nekoliko puta vise ima clanova srs-a samo ovde u NSu

na poslednjem mitingu radikala u bg nije bilo vise ljudi nego na LDP

Sta sve ovdje ne mozes da procitas ko ce da ugrozi radikale pomiri se sa cinjenicom da su najaci iako je to najzalosnija stvar u ovoj Srbiji.

na zalost tako je. problem u ovoj zemlji nisu radikali, nego lencuge od glasaca koje mrzi da idu na glasanje(ne mora da spremi, obrije i sl.). Znam da nije neki izbor medju politickim strankama za koje bi glasali, ali cemu onda gradjanska drzava, demokratija. Ja sam izlazio na sva glasanja iako nisam bio uvek zadovoljan opcijama.

ma daj... ldp je drmnuo glasace od ds i jedino sto ima svoje je gejeve.

lik u komsiluku je gej, inace veki simpatizer SRS(svidjaju mu se "cvrsti momci").kad je bio poslednji miting u bg
isao je u isto vreme od vrata do vrata i lobirao za srs. nista smesnije u zivotu nisam video. tako da nbns
nemojte se ni vi stideti vasih clanova.

Glasacku kutiju jedino bi vidio kad bi me puskom tjerali do nje.
Mene jedino kod Cede nervira neko njegovo ranije ponasanje al dobro da ne smaram jer
jednostavno zbog politike sam sve izgubio tako da politiku ne podnosim. Â Smile

i moja je porodica izgubila, ali necemo se predati dokle god crveno/crna skalamerija na vlasti,
i u glavama ovog jadnog naroda .
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Samo radi informacije: na koga se tacno misli kada se kaze "crveno/crna skalamerija i zasto je Kostunica degenerik. Mozda posedujete neke zanilmljvie i nesluzbene informacije o istim pa vas molim da podelite sa ostalima.

Nisam radikal, ali sigurno su mi blize patriotske partije od sumnjivo demokratskih frakcija kao sto je LDP. Josh jedna stranka u nizu koja je nastala od prebega iz svojih maticnih partija, zato sto se eto cheda setio da ovde josh niko  nije provalio brand liberalno-demokratska, pa noseci se onom "bolje biti prvi u selu, nego drugi u gradu" reshilo dete da osnuje svoj kruzok. Malo me te grupica podseca na one revolucionare iz "Zitje Brajanovo" koji beskonacno razglabaju bez ikakvih konkretnih delovanja, verujuci da su odabrani za velike podvige.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
HTC Touch HD, Luna
@slobabg

ne secam se kada je srs imao miting u bg... mozda ti mislis kada su obelezavali odlazak seselja u hag?

sto se tice tvog komiseje, ako je on u simpatizer za srs zbog clanova a ne zbog ideologije... onda je to truba...

ne zaboravi da su kod vas dugine zastave redovno i vecinsko clanstvo! pazi ledja ! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
crveno/crna koalicija patriotska Smile Ima li veceg zla od milosevica i seselja???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@slobabg

ne secam se kada je srs imao miting u bg... mozda ti mislis kada su obelezavali odlazak seselja u hag?

sto se tice tvog komiseje, ako je on u simpatizer za srs zbog clanova a ne zbog ideologije... onda je to truba...

ne zaboravi da su kod vas dugine zastave redovno i vecinsko clanstvo! pazi ledja ! Smile

to je onaj miting pre mesec, dva, gde je Danilo Lazovic vec duboko bolestan pricao na bini,
a vecina okupljenih ljudi je bilo iz unutrasnjosti

inace kod mene nisu zastave duginih boja posto nisam clan nijedne stranke
cak sta vise gejevi beze kad vide moj "stajling" ....

inace crveno/crna skalamerija su milosevic/seselj/kostunica ekipa
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
HTC Touch HD, Luna
crveno/crna koalicija patriotska Smile Ima li veceg zla od milosevica i seselja???

sada je mnogo bolje jel?

sve firme zatvorene...

koliko je ranika naulici?

koje fabrike rade?

da se ne lazemo, ova vlada je bolja od one Zivkoviceve i Cedine

@slobabg

ne secam se kada je srs imao miting u bg... mozda ti mislis kada su obelezavali odlazak seselja u hag?

sto se tice tvog komiseje, ako je on u simpatizer za srs zbog clanova a ne zbog ideologije... onda je to truba...

ne zaboravi da su kod vas dugine zastave redovno i vecinsko clanstvo! pazi ledja ! Smile

to je onaj miting pre mesec, dva, gde je Danilo Lazovic vec duboko bolestan pricao na bini,
a vecina okupljenih ljudi je bilo iz unutrasnjosti

inace kod mene nisu zastave duginih boja posto nisam clan nijedne stranke
cak sta vise gejevi beze kad vide moj "stajling" ....

inace crveno/crna skalamerija su milosevic/seselj/kostunica ekipa

e da to je onda ono kada je pravljeno za godisnjicu odlaska seselja u hag...

ne znam koliko je bilo ljudi... ali to nema ni veze sa onim sta sam napisao.

napisao sam da ovde u novom sadu ima nekoliko puta vise registrovanih clanova nego sto je celo vase biracko telo.

ti i nemoras biti clan ni jedne stranke dovoljni je da propagiras i samim tim si simpatizer. bas kao i ja. niti sam clan niti cu biti, ali politika SRS-a je najbolja koja nasa drzava ima. ali to je offtopic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jel bio taj miting???Jel ga neko video,spomenuo na TV.....ne znam.Jadnici ,sacica klinaca.To miting?!Ha,ha,ha,....malo Vas je nebraco.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Stranke koje vi podrzavate su raskomadale srbiju, vodile gubitnicke ratove, ubile hiljade ljudi, unistile sve sto se moglo unistiti... i posle pricate o nekim zatvorenim firmama i radnicima na ulici!
Da nije mozda Ceda ili bilo ko koje demokratski opredeljen kriv zbog svega toga?
Zapitajte se radikali sa kim ste bili u koaliciji kada je Srbiji bilo najteze...ostacete vecno deo najveceg srpskog unistitelja slobodana milosevica



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
lock
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:44:49
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.