Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:59:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miting LDPa u Beogradu 9. maja  (Pročitano 14871 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Sta sve ovdje ne mozes da procitas ko ce da ugrozi radikale pomiri se sa cinjenicom da su najaci iako je to najzalosnija stvar u ovoj Srbiji.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Sta sve ovdje ne mozes da procitas ko ce da ugrozi radikale pomiri se sa cinjenicom da su najaci iako je to najzalosnija stvar u ovoj Srbiji.

Na zalost je tako, ali ja u LDPu vidim nekog ko ce promocijom drugacijeg sistema vrednosti njih poslati gde im je i mesto.
I to je ono sto govorim.
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Motorola V3i
Svako pomalo treba da strepi od LDPa. Na sledecim izborima smo sigurno u parlamentu, a onda ce morati i sa nama da plesu. E, tek onda ce svi videti kako ce LDP da funkcionise. Ako bilo ko hoce nasu podrsku, morace da sprovodi prave reforme.

Za sve koje zanima, site je postavljen, naravno jos uvek dosta toga ne funkcionise, ali siguran sam da ce to brzo biti sredjeno, jer nam se zuri  Smile mozete kliknuti na moj sajt.

Drago mi je da cujem da je bio u SM, najavio je juce da ce biti (LDP) negde u Srbiji svaki dan. Imaju puno snage nema sta.

Radikali imaju stalne glasace, ali ako izlaznost bude oko 70-80% oni imaju 25% max!
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
HTC Touch HD, Luna
Pre mitinga je jos bilo pitanje kako ce LDP proci, sada je stvar jasna i LDP je snaga koja ce igratiogromnu ulogu u dolazecim vremenima.
Radikali znaju da je LDP smrt za njihovu politicku ideju zato se toliko plase.

jel to ceda rekao?

ma daj... ldp je drmnuo glasace od ds i jedino sto ima svoje je gejeve.

ne znam kako stojis sa matematikom ali koliko je vas danas bilo na mitingu, nekoliko puta vise ima clanova srs-a samo ovde u NSu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Na mitingu DSSa na kraju kampanje je bilo manje ljudi nego na jucerasnjem LDPovom.
10 000 judi na LDP mitingu govori mnogo o snazi LDPa.

LDP ima vecinu clanova koji nikad nisu bili u DSu tako da verujem da je vise uzeo glasaca apstinenata nego DSovaca.
Masovni prelazak DSovih glasaca se mozda upravo sada dogadja.
To sto ima i gay populaciju moze biti samo pozitivno i drago mi je zvbog toga jer oni cine 10 posto Srbije.

LDP mora biti istinska progresivna snaga u Srbiji.
Potpuni opozit radikalima.
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Odavno sam batalio da se drogiram politikom u svakom slucaju svi seru o boljem sjutra a u sustini niko nista ne radi za bolji zivot u Srbiji tako da za mene su sve stranke mrtve. U svakom slucaju sve stranke imaju jedne te iste glasace i svi se vrte oko iste cifre duze vrijeme. Ali da ce LDP da napravi neki bum na politickoj sceni cisto sumnjam ali vidjecemo "prvo skoci pa kazi hop" tako da do izbora ostajemo u neizvesnosti.  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Motorola V3i
svi seru o boljem sjutra a u sustini niko nista ne radi za bolji zivot u Srbiji tako da za mene su sve stranke mrtve

to sto radi iskopleksirani degen Kostunica je proizvod takvog razmisljanja, a to ce odvesti jos vise ljudi dalje od glasackih kutija. a znamo ciji fanatici glasaju kad je mala izlaznost. to je ono sto se ne sme dozvoliti, vec pokazati ljudima da postoji opcija, drugacija i bolja.

delio sam letke u zadnjih 3 nedelje bas puno i na poslednjem deljenju jedan covek mi prilazi i vidi "Dole Kostunica, novi Milosevic" i kaze, pa sta ti je, pojesce nas radikali tako razjedinjene. Rekoh sto se mene tice, vi ste (DSS) isti k'o i radikali. Ima novo, ima bolje. Ne treba cutati!

Sto se tice manjina (bilo po seksualnoj opredeljenosti, nacionalnosti, verskoj pripadnosti, fizickoj sposobnosti...) one su uvek uz gradjanske i demokratske opcije. One uvek propagiraju i bore se za jednaka prava za sve, da svi imaju istu sansu... Kad bi radikali pobedili jedino sto bi smeo da budes u Srbiji je straight pravoslavni Srbin. Ostali ne bi imali sanse za "uspehom".
« Poslednja izmena: 11. Maj 2006, 00:16:28 od vanja_gator »
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
HTC Touch HD, Luna
@RufusBG

i napisao sam da ima novih clanova... to su oni koji su bili neopredeljeni a nekako su i sada pa jos uvek masu sa duginim zastavama....

inace jel bio i sumaher jer sam video i ferarijevu zastavu... na cemu ste vi bili... grupna terapija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Glasacku kutiju jedino bi vidio kad bi me puskom tjerali do nje.
Mene jedino kod Cede nervira neko njegovo ranije ponasanje al dobro da ne smaram jer
jednostavno zbog politike sam sve izgubio tako da politiku ne podnosim.  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3

to sto radi iskopleksirani degen Kostunica je proizvod takvog razmisljanja, a to ce odvesti jos vise ljudi dalje od glasackih kutija. a znamo ciji fanatici glasaju kad je mala izlaznost. to je ono sto se ne sme dozvoliti, vec pokazati ljudima da postoji opcija, drugacija i bolja.

Zasto ljude i partiju koje verovatno imaju najstabilnije glasacko telo nazivati fanaticima zasita mi nije jasno. To je verovatno u duhu liberalno-demokratskih ideja kojim se toliko dichite.
Da je vasha opcija "drugachija i bolja" verovatno, ma sigurno bi ste imali juce mngo vishe od nekoliko hiljada "nestabilnog glasackog tela", koliko je zaista bilo na Trgu. Cekate izbore. Stvarno verujete da cete preci cenzus? Stalno se vadite da vas je neko "odvukao od glasackih kutija" i da je izborni sistem nekorektan. Nema veze, docekacemo i te izbore kao i mnoge pre i opet se nista konkretno nece promeniti, ni sa vama i na sa mnogo boljim od vas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:59:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.