Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 19:35:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Glasanje
Pitanje: Miss ConQuiZtadora?

Glasanje završeno: 01. Avg 2010, 16:59:02

Nataly
42.6%  (83)
Grip017
3.1%  (6)
Lilien
33.3%  (65)
kimi5
21%  (41)
Ukupno glasova: 195
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miss ConQuiZtadora  (Pročitano 18344 puta)
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 2970
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
aahahahahahahahhaahha. . . . boze hahhaah
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1830
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 
e nemojte se vi mnogo uzbudjujete.. zna se ko odnosi pobedu..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
ako se znalo ko ce pobediti, zasto je napravljena anketa koji moj? sto niste odmah stavili ime te devojcice koja je nenadjebiva po svim ocenama? deca kad se igraju ccc
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 2970
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
ako se znalo ko ce pobediti, zasto je napravljena anketa koji moj? sto niste odmah stavili ime te devojcice koja je nenadjebiva po svim ocenama? deca kad se igraju ccc

bash to, a i npr ceca je htela da se prijavi pa je kao bilo kasno, taj koji je kao organizovao trebao je to bolje da proshiri...i ako se vec bira kao neki par i sl, zashto muskaraca ima vishe nego zena...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 453
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
ako se znalo ko ce pobediti, zasto je napravljena anketa koji moj? sto niste odmah stavili ime te devojcice koja je nenadjebiva po svim ocenama? deca kad se igraju ccc

Prvenstveno nema potrebe za takvim jezikom.
Majlkl je subjektivan, kao i pola conquiztadora ovde,i samo pokazuje malo navijackog duha, ova anketa nije ni malo realna ali sluzi za dobru zabavu.

Natally, Koshtica, Kim i ja smo postavljene iskljucivo jer se pominjemo u prethodnoj temi, koja je takodje zabavna i sluzi samo za to. Sve tri devojke su lepe i zabavne.

Postoji jos mali milion devojaka koje su mogle da budu na ovoj listi, ali nisu. NIsu iz cistog razloga jer su to devojke koje dodju odigraju i nastave dalje, za razliku od nas nekih koji laprdaju po javnom ili se eksponiraju u nekoj drugoj situaciji, ja iskreno ne dajem mnogo za izgled niti mi je on bitan kod ljudi, najbitnije je kakva je ta osoba. Naravno rec MISS nosi sa sobom akcenat na lepoti, ali opet....Nas 4 nismo istih godina, ne mozemo da se merimo medjusobno po nekim standardima, Natally je mlada devojka iz Show biznisa --manekenka-- naravno da je u prednosti od ostalih.

Da ja nisam Lily koja visi na temi provale i smesni trenutci i lupeta LIli roka preko desnog boka!
Il da nisam ona Lily koja po javnom dobija ban jer je rekla rec GUZICA, i to sam popila ban od Lighta  Smile

Ja ne bih bila ovde!

Ovo ovde sluzi samo za zabavu i nema nikakvu drugu svrhu, meni imponuje jer me je neko stavio i jer se eto zamisli ja nalazim tu  u vrhu sa malom manekenkom. Lepo je to i prija svakome.

Ovo sto nasa imena stoje ovde ne znaci da smo mi kako si naveo ''nenadjebive'' , nego jednostavno smo malo upadjive od drugih. Po karakteru, upadicama , zezanju, igri .

I zasto da ne nek se malo glasa.... mozda i moje pocepane farke i dva piva pobede manekenku!  Smile

Bedno piskaralo VS manekenka!  Smile

I mislim da je ovo osmisljeno kao neko polufinale ili ne znam, ali opet ovo nema pravog znacaja jer ruku na srce da se zaista odlucuje o lepoti , lista bi bila potpuno drugacija i glasovi bi se potpuno drugacije delili.

Ne kazem da Natally ne zasluzuje prvo mesto, daleko od toga, cak sta vise, cak sam se i ja kladila na nju!  Smile

Samo kazem da moramo da imamo u vidu nacin na koji smo nas 4 dospele ovde i to se odnosi i na muske...tako da momci nije da niste lepi .....preslatki ste, ali da se ne zanosimo jer je ovo samo rezultat naseg ekponiranja po Conquiztadoru!


U svakom slucaju .....htela sam reci..... GLASAJTE ZA LILY!! Moja mama ce biti tako ponosna! 



LIly roka preko desno boka!  Smile


Ugodan dan svima....Svi ste preslatki i prelepi i zabavni .... pokusajte cesce da govorite rec ''GUZICA'' pa mozda dospete na listu najlepsih ljudi !  

Adios Amigos  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 2970
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
au brate ala volish da pishesh  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 453
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
bedno piskaralo .....pa zar nisam pomenula.....ja sam pisac po profesiji   Smile
« Poslednja izmena: 26. Jul 2010, 16:22:57 od Lilien.Lily »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 2970
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
lepo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© ΘRIGINAL PRΘFILEhttp://images.

Zodijak
Pol
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 5130
e devojke sve ste super ............. Smile  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© ΘRIGINAL PRΘFILE                                                                            �
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 19:35:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.