Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:22:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mislim da sam prevaren  (Pročitano 15779 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Dal nije to onaj američki oficir iz Informera koji je deviznu penzionerku iz Vojvodine olakšao za 37k eura, a pri tome epilog cele priče da se ona u njega opasno zaljubila, otkinula i poslala lovu... Smile, a nikada ga nije videla, šatro upoznali se preko Skype, dok je ložio sve super, kad je podložio imalo šta i da se vidi 37k na računu nije malo... Smile

Ovi iz VTKJ upozoravaju na Limundo, Kupindo i KupujemProdajem... samo uz rečenicu "najčešće"...
« Poslednja izmena: 13. Okt 2012, 00:33:36 od bSecurity »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Juce sam poslao poruku administratorima sajta o tome kako sam prevaren, i oni danas meni brisu MOJ OGLAS jer "navodno" nije regularan(a jeste). I uz to mi blokiraju account tako da nemogu vise da se ulogujem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
У Србији постоје одлични закони који штите све али џабе кад се не примењују. Висока корупција и непоштовање услед година беде проузроковало је овакво стање где се онима који треба да раде свој посао поштено(да примењују закон и штите) -не исплати то. Руку на срце, беда је жешћа, тале се међусобно, деле комбинације, чак и мурија растура гудру по улицама. Жалосно али шта да се ради:
Све док у овој земљи људи не буду живели пристојно(а то подразумева да се има за клопу богато, режије и понеки излазак и мало гардеробе)-биће корупције на свим нивоима.
Младе генерације су "укачиле" из примера одраслих да се поштење не исплати, да се агресијом пробија, да су личне вредности у статусним симболима..  Мислим, о чему причамо? Па, ово су све последице и зато памет у главу и пази коме верујеш.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
У Србији постоје одлични закони који штите све али џабе кад се не примењују. Висока корупција и непоштовање услед година беде проузроковало је овакво стање где се онима који треба да раде свој посао поштено(да примењују закон и штите) -не исплати то. Руку на срце, беда је жешћа, тале се међусобно, деле комбинације, чак и мурија растура гудру по улицама. Жалосно али шта да се ради:
 Све док у овој земљи људи не буду живели пристојно(а то подразумева да се има за клопу богато, режије и понеки излазак и мало гардеробе)-биће корупције на свим нивоима.
 Младе генерације су "укачиле" из примера одраслих да се поштење не исплати, да се агресијом пробија, да су личне вредности у статусним симболима..  Мислим, о чему причамо? Па, ово су све последице и зато памет у главу и пази коме верујеш.
najzad na forumu nesto pametno napisano  Smile
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.14
mob
I-mate 30 Pro
Odlicna tema....suze mi posle.... Smile

E jeste zakomplikovali...ne kazu dzabe da ne mozes da prevaris postenog coveka.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Samsung GT-S7580
Juce sam poslao poruku administratorima sajta o tome kako sam prevaren, i oni danas meni brisu MOJ OGLAS jer "navodno" nije regularan(a jeste). I uz to mi blokiraju account tako da nemogu vise da se ulogujem.
Ал' тебе зајебаше.  Smile

И шта буде кад пријавиш некога да те је преварио?  Smile Само му склони оглас и ништа?  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
najgore sto ja nemogu da prijavim prevaru dok ne dobijem pristup tom nalogu.Kontaktirao sam administratore preko emaila ali za sada nema odgovora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 22.0.1229.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Ako se admin ne javi ni danas, poslji im mail u kome ces reci da gasenje tvog naloga zbog pokusaja prijave prevare moze da ih stavi u poziciju saucesnika u prevari... zbog omogucavanja prevare i prikrivanja pocinioca..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Citat
Sutra, prekosutra - nista. Nazovek ja opet gospodju a ona krene da histerise na mene kako sam ja neka lujka ...ja joj se najebem mile majke smrdljive, dabome.
Citat
Eno ga sada sam ga nasla prodaje taj Ahh bra za 300 dinara   Smile
Jebo mamu svoju
Умирем..  Smile Smile Smile

Мени уопште није јасно како иду те размене односно куповине, мораш да верујеш да те неко неће преварити.  Smile

Је л' то слично оном Лимундо?



Oni ti kazu da cim novac legne, oni dobijaju sms kad legnu pare krecu u postu da podignu novac i onda salju prozivod.
Sreca u svemu je sto uvek imas adresu, gde saljes , moras da imas puno ime i prezime coveka kao i njegovu adresu + kontakt telefon. Tako da mozes da nadjes tog coveka, ako me razumes.


Ja ne znam da li postavljac teme ima podatke od coveka koji ga je prevario za novac?
Mozda da se posluzi nekim nezvanicnim kanalima?


Ja sam saznala da je jedan moj komsija imao problem sa nekim nozevima koje je narucio iz G. Milanovca. Taj covek je poslao jeftine kineske kopije, i odbio da vrati novac na sta mu je moj komsija rekao da ima brata u GM koji upravo kece ka adresi posiljaoca. Pare je sutradan uplatio. A moj komsija je kao dobar covek posla nozve nazad. Ja bi ih bacila u Dunav.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 22.0.1229.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Kada kupujem preko takvih sajtova, ja uvek kupujem pouzecem... nikada unapred...
Ko ne zeli tako da posluje... caooo... ima ko hoce Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:22:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.