Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mišković kupio "Niš ekspres"  (Pročitano 4720 puta)
18. Nov 2008, 12:42:56
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Autoprevoznik "Niš ekspres" prodat je konzorcijumu zaposlenih i firme "Delta riel estejt" (Delta real estate) za 3,27 miliiona evra, saopštila je Agencija za privatizaciju.

Ta firma posluje u okviru "Delta holdinga", u vlasništvu Miroslava Miškovića, potpisala je ugovor o kupovini 57,45 odsto ukupnog kapitala "Niš ekspresa" i obavezala se da zajedno sa delom zaposlenih u tom preduzeću realizuje investicioni program u vrednosti od 4,6 miliona evra.

Kupac je bezuslovno prihvatio i minimalne obaveze socijalnog programa.

Ovo je drugi tender za to preduzeće. Prvi, koji je bio raspisan početkom 2006. godine, poništen je jer jedina pristigla ponuda nije bila zadovoljavajuća, a ponuđač nije predložio ni investicioni program.

"Niš-ekspres" zapošljava 2.829 radnika i raspolaže sa više od 500 autobusa, prosečne starosti 4,5 godina, i 14 kamiona prosečne starosti osam godina.

Auto baza te firme prostire se na površini od 6,5 hektara. Niško preduzeće je 2000. godine, kada je navršilo 50 godina rada, prevezlo 81,27 miliona putnika i ostvarilo kilometražu od 36,5 miliona kilometara u zemlji i inostranstvu.

Niški autoprevoznik je prošle godine imao dobit od 1,3 miliona dinara, što je sedam puta manje nego 2006.

Vrednost aktive preduzeća procenjena je na 1,49 milijardi dinara, a kapitala na 770 miliona dinara.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia ispo iz modu
Јел има нешто да није купио? Још мало нећу смети ујутру кад устанем да изађем из стана, можда на вратима уместо мог презимена буде писало Мишковић.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 251
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Trenutna lokacija Nis ekspresa je na fantasticnom mestu za jos jedan delta maxi tempo city,dok ce autobusi verovatno biti izmesteni negde na periferiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Ja cu mu prodati dushu za zelenu kartu ... ako hoce neka se javi na pp  Smile Vidim da kupuje sve zivo, inventar i tako to ... pa mozda se osrecim u vezi mog nauma  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung s3
Trenutna lokacija Nis ekspresa je na fantasticnom mestu za jos jedan delta maxi tempo city,dok ce autobusi verovatno biti izmesteni negde na periferiji.
u pravu si...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia ispo iz modu
Ja cu mu prodati dushu za zelenu kartu ... ako hoce neka se javi na pp  Smile Vidim da kupuje sve zivo, inventar i tako to ... pa mozda se osrecim u vezi mog nauma  Smile Smile


Такви као ти што читав живот одлазе а никако да оду не требају ни Мишковићу који иначе све купује па и оно што није на продају.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
bravo za Miskovica Smile

Jos malo pa ce Srbija da se preimenuje u Miskovic Lend  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja cu mu prodati dushu za zelenu kartu ... ako hoce neka se javi na pp Smile Vidim da kupuje sve zivo, inventar i tako to ... pa mozda se osrecim u vezi mog nauma Smile Smile
Такви као ти што читав живот одлазе а никако да оду не требају ни Мишковићу који иначе све купује па и оно што није на продају.
Kakvi su to kao ja?  Smile Da li i ti mislis da sam objektivno opisan u mom potpisu? Smile
Ja bih te zamolio, da ako mozes nekako da mi pomognes oko tih papira, samo da predjem granu ... bicu ti zahvalan i oduzicu ti se. Ovo vezi za sve  Smile
Naravno, Miskovic mi je ipak favorit  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Za 2000 evra mozes da nabavis papire bez problema ako hoces povezacu te sa ljudima Wink
« Poslednja izmena: 18. Nov 2008, 19:41:40 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung s3
on je inace vlasnik preko 51% nacionalnog kapitala. Sto je vec monpol  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.