Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:09:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miodrag Qzma Kuzmanović  (Pročitano 51493 puta)
20. Nov 2012, 20:57:22
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Sendo 


Torivoje mi dade inspiraciju - da pravimo temu o Quzmi iz "Sveta Kompijutera", njegove kolume "Ja, Kuzma".. ovaj "igrač" i njegovih tekstova na temu igara.

Dakle - izvolite. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Motorola 
Pokušah večeras da se podsetim na sajtu S.K-ra šta čovek napisa o nekim ovogodišnjim igrama,ali vidim da su arhivu dogurali tek do aprilskog broja.Sećam se da sam bio (blago rečeno) zatečen njegovim tripovanjem po izlasku CoD 1 i 2.Razumem da se nekome nešto dopada,ali onanija suši kičmu i pravi podočnjake... Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Misli da zna mnogo, a nema pojma.Ima previsoko misljenje o sebi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Motorola 
Čovek zna posao kojim se bavi (,ili,barem,ima dovoljno iskustva da bi bio validan autor),ali mu je dnevna politizacija kolumne koju započe pre ~ 4,5-5 godina ozbiljno zamutila novinarsku vizuru.Više bih voleo da se konačno odluči : hoće li imati veliku kolumnu u kojoj je sve dozvoljeno,ili će se baviti igračkim tehnikalijama. 
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Sendo 
Ovako, prvo sam ga primetio u broju iz 1996 godine. gde je bila igra meseca Duke Nukem 3D, u kojoj je (tada su bili plusevi i minusi igrama) dao minus sa objašnjenjem "Da li vam je kompijuter radio 24 časa".

S jedne strane ga poštujem, zna mnogo i voli da referencira, da kažem Angry Video Game Nerd i Spoony pre njih (između ostalog tada nije bilo wikipedije itd.) mada opet tada se oslanjao na domaće teme.

S druge strane, puno mana. Da kažem da ga doživljavam kao Neo Nacistu, jer glorifikuje nemački jezik, WW 2 i sve ostalo uz puno pravdanja. Koluma mu je, najblaže rečeno, postala narcisno predstavljanje sebe. Ako želite prave kolume iz gaming scene, bez preterano samoobožavanja (u stvari, ima ali u stilu šale) gledajte Jimquisition na escapistu. Već sam pomenuo, ali rećiću opet, lik ili daje igrama prevelike ocene ili ih pljuje, nema milosti. Usput vređa sve što nije deo onoga što on voli iz nerd kulture. Na kraju, lik je težak papučar, njegova stvar, osim što mi je urnebesno kada se predstavlja kao Mačo men, a žena ga za uši vodi u Transilvaniju protiv njegove vole.

Nije ni približno Ranku "Zli Gamemaster" Trifkoviću koga organski ne podnosim, ali je guilty pleasure.
« Poslednja izmena: 20. Nov 2012, 21:15:47 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Motorola 
Hajnc Guderijan,da,da...Mogu svake večeri da gledam Ruse kako im se nahebavaju majke sve do Berlina i da mi ne dosadi.Ne zbog Rusa,već zbog pičenja zveri po labrnji.Ti Kuzmanovićevi "vlažni snovi" smetaju i meni (,jer su neukusni u zemlji ovakve istorije),ali je imao i većih bisera (pljuvanje Koštunice,ditirambi o Tadiću,potom pljuvanje po istom...i sve to u kompjuterskom časopisu !?).
"I/O port" rubrika mu je više nego solidna (obzirom na svrhu koju ima),ali i tu ume povremeno da se zanese potencirajući određene brendove koje lično preferira.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Sendo 
Naravno. Da ne zaboravim skandal kada je u par navrata proziva anime kao nešto kretensko (note to all: ja gledam anime, puno je klišea i nekih zakonitosti, i zato ga gledam, ne treba da mi se pojavi neko ko voli svoje plitke stvari i da govori da su moje shit), što je izazvalo velike kontroverze i čak gomilu mojih poznanika koji su mu (opravdano) pretili. I to je uradio u još par navrata.

Također, ne mogu a da ne pomenem još jednu stvar - njegovu vojsku. Čovek je jedno vreme voleo da spominje kako je išao u vojsku i kako to nije voleo. Ok, stav mnogih, ali onda kreću vlažni snovi o komandovanju istom, nacistima i svemu živom. U Americi bi ovakve ljude tužii za rasizam i vređanje, ali ne i kod nas.

Mislim da čovek voli da zatalasa površinu stavom i onda da gleda gomilu ljudi koji ga kritikuju na taj račun. Ništa bolje od Jelene Karleuše ako mene pitate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
God save our Lord the King


 
 Smile

ajd sad ozbiljno
gotivio sam ga ranije dok nisam ukapirao da je atens hor
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Napokon da neko otvori temu.  Smile  Smile Nemam šta da dodam, ali rado ću pročitati sve komentare.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Sendo 
Sporan tekst o igri gde pljuje anime

Ne znam da li je iko ikada gledao Game Over emisiju (autor je bio Kojot, lik desno od Qzme sa kalašom), kada se u jednoj epizodi (na nekoj žurci) pojavio Qzma i najpištavijim glasom koji sam čuo, davao interviju. Nisam mogao danima da dokažem sebi da je to bio on. Nema klipa na YT da dokažem, ali on je bio, nema sumnje.

Također i njegova ženica. Poslednjim tekstom je sebi lupila zadnji ekser na kovčeg kada je opisala Warhammer Mark of Chaos, igra za koju sam mogao da se kunem da će ispasti hit, a ispade miss. Da stvar bude bolja, ignostisala je gomilu mana, i igri dala 86. Dishonored iz zadnjeg broja je više zaslužan za tako nešto, no ajde, sada se samo povremeno javi u rubrici za modove igara, tako da nemam problem.

Mark of Chaos tekst

inače, na Metacriticu ima ocenu 73, što je i dalje previše (npr. trebao je patch 1.2 samo da bi igra mogla da se startuje)
« Poslednja izmena: 21. Nov 2012, 14:17:08 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:09:21
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.