Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:49:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miodrag Qzma Kuzmanović  (Pročitano 51480 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
LG Frizider
Koji smehotres

Zamisli, psiholoska analiza propasti novinara koji nije ispunio subjektivna ocekivanja vernog i nadasve ljutog i razocaranog citaoca.

Smile

Kuzmanovic i Deda Mraz su mi upropastili zivot. Pogotovu ovaj drugi posle filma Bad Santa.....

Retko kad citam tu kolumnu ali valjda i jeste poenta, ako je vec sam njen naziv u prvom licu, da on iznese svoje subjektivne kritike i zapazanja.
« Poslednja izmena: 06. Okt 2014, 13:34:57 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Sendo 
Ma koluma je u prvom licu i sve to, ali "Ja Igrač" me asocira na probleme u samoj industriji igara i probleme domaćih igrača ne njegov imaginarni acid trip gde je sve preuveličano i on je u pravu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
LG Frizider
Pa dobro, ako tebe asocira na neku osmu temu ti pokreni blog i pisi sta te muci i izjeda.

Ili prosto nemoj da citas.

Aj pogledaj realno na sta tebi ovo lici, kao ljubomorne siparice iz maksimum druge srednje. On misli da je smeker, a vidi sto je sed i sto ima podbradak i sto mu ruzno stoje cvidze.

Mislim ono.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Koji smehotres

Zamisli, psiholoska analiza propasti novinara koji nije ispunio subjektivna ocekivanja vernog i nadasve ljutog i razocaranog citaoca.

Smile

Kuzmanovic i Deda Mraz su mi upropastili zivot. Pogotovu ovaj drugi posle filma Bad Santa.....

Retko kad citam tu kolumnu ali valjda i jeste poenta, ako je vec sam njen naziv u prvom licu, da on iznese svoje subjektivne kritike i zapazanja.
+1  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.124
Ja sam prerastao generalno gaming, pa sto ne bih i gaming novinarstvo.

Jeste znam onu pricu prosjecan gamer ima 35 godina i gaming je ravnopravan medij...

Opet.. ima 10% igara koje svako mora odigrati, 1% su stvarno zrele a 0.1% su umjetnost (po mojim kriterijumima).

Tako da nisam pretjerano zabrinut za stanje industrije koja nije narocito plodna i emancipovana. Nije uopste brod koji treba spasavati.
S vremena na vrijeme je izbaciila nesto stvarno vrijedno, ali nije dovoljno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ниси прерастао гејминг него индустрију забаве која се подређује менталном склопу просјечног тинејџера. Није то нека новост. Увијек је било тако. Само што смо временом одрастали вјерујући у нека "златна времена". Али у гомили хиперпродукције можеш наћи и нешто што одговара зрелијим особама.
« Poslednja izmena: 06. Okt 2014, 16:39:31 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Ниси прерастао гејминг него индустрију забаве која се подређује менталном склопу просјечног тинејџера. Није то нека новост. Увијек је било тако. Само што смо временом одрастали вјерујући у нека "златна времена". Али у гомили хиперпродукције можеш наћи и нешто што одговара зрелијим особама.

Sve potpisujem. Ali kad kažem ''sve'' mislim i na zadnju rečenicu, jer stoji to da su najbolja vremena verovatno prošla i da se verovatno neće vratiti, ali ruku na srce, i dan danas se mogu naći neka jako dobra dela.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.124
Ниси прерастао гејминг него индустрију забаве која се подређује менталном склопу просјечног тинејџера. Није то нека новост. Увијек је било тако. Само што смо временом одрастали вјерујући у нека "златна времена". Али у гомили хиперпродукције можеш наћи и нешто што одговара зрелијим особама.

Pa gaming i jeste industrijski. Zahtjeva veliki broj ljudi i visoke tehnologije... pa nema tu sposobnost rizika kakvu ima knjizevnost, slikarstvo, muzika.. gdje talentovan pojedinac moze da odradi sve.

Igre cak i najozbiljnije rijetko da su prebacile preko nivoa zabave. Neke mozda konceptualne umjetnosti. Ali to su igre koje sam ponajmanje volio.

Dobar film i dobru knjigu mozes da citas svakih 5 godina i dozivis na novi nacin. Na to jos nisam naisao u igri.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 32.0
CoD је умјетност!  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
SonyEricsson K610i
The Stanley Parable je umetnost.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:49:00
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.