Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ministarstvo zdravlja objavilo prirucnik za prostitutke !?  (Pročitano 9642 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Alcatel 258

So.. Da li postoje prostitutke? Naravno da postoje. Pa zar onda nije bolje raditi na prevenciji sirenja oboljenja i prevenciji moguceg nasilja nad njima nego ignorisati problem?


 i jednog dana tvoja 15-godishnja cerkica dodje sa slichnim priruchnikom i kaze : tatice , reshila sam da ove godine sama zaradim za letovanje ... Smile Smile ...

ili je to cool samo kad se radi o nekom drugom ?  Smile Smile

Jeste, ovaj pamflet je sastavljen tako da gotovo poziva na prostituciju Smile .. a i ne deluje mi kao nesto sto ce se deci deliti za vreme velikog odmora u osnovnoj skoli..
Ovo danas i treba deliti po osnovnim i srednjim skolama, o fakultetima da ne govorim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26




Jeste, ovaj pamflet je sastavljen tako da gotovo poziva na prostituciju Smile .. a i ne deluje mi kao nesto sto ce se deci deliti za vreme velikog odmora u osnovnoj skoli..

 ovaj pamflet-priruchnik je napravljen u stilu - prostituciju treba legalizovati ... shto se u EU i chini ...

naveshcu primer nemachke : dok prostitucija nije legalizovana u nemachkoj je bilo 50-100 000 prostitutki (naravno nelegalnih ) . danas ih ima oko 400 000 . da li je time smanjen broj nelegalnih prostitutki ?  - NE Smile
josh uvek ima izmedju 100 i 150 000 neregistrovanih prostitutki .

 a zashto se te prostitutke nisu legalizovane - pa zato shto se uglavnom radi o maloletnim osobama i osobama koje nemaju drzavljanstvo ...

 e sad , postoji novi predlog zakona - da se dozvoli prostitucija osobama od 14 ili 16 godina ...  Smile

inache , javne kuce (za sada  Smile ) ne regrutuju po shkolama - nego po kaficima , klubovima ... tamo gde kokotina deca nece da izlaze - naravno ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung S8




Jeste, ovaj pamflet je sastavljen tako da gotovo poziva na prostituciju Smile .. a i ne deluje mi kao nesto sto ce se deci deliti za vreme velikog odmora u osnovnoj skoli..

 ovaj pamflet-priruchnik je napravljen u stilu - prostituciju treba legalizovati ... shto se u EU i chini ...

naveshcu primer nemachke : dok prostitucija nije legalizovana u nemachkoj je bilo 50-100 000 prostitutki (naravno nelegalnih ) . danas ih ima oko 400 000 . da li je time smanjen broj nelegalnih prostitutki ?  - NE Smile
josh uvek ima izmedju 100 i 150 000 neregistrovanih prostitutki .

 a zashto se te prostitutke nisu legalizovane - pa zato shto se uglavnom radi o maloletnim osobama i osobama koje nemaju drzavljanstvo ...

 e sad , postoji novi predlog zakona - da se dozvoli prostitucija osobama od 14 ili 16 godina ...  Smile

inache , javne kuce (za sada  Smile ) ne regrutuju po shkolama - nego po kaficima , klubovima ... tamo gde kokotina deca nece da izlaze - naravno ... Smile

Jednostavno - Majstor Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 3Gs

 ovaj pamflet-priruchnik je napravljen u stilu - prostituciju treba legalizovati ... shto se u EU i chini ...

naveshcu primer nemachke : dok prostitucija nije legalizovana u nemachkoj je bilo 50-100 000 prostitutki (naravno nelegalnih ) . danas ih ima oko 400 000 . da li je time smanjen broj nelegalnih prostitutki ?  - NE Smile
josh uvek ima izmedju 100 i 150 000 neregistrovanih prostitutki .

Naravno, nisi naveo podatke za koliko se smanjio procenat stanovnistva koji je koristio usluge prostitutki oboleo od polnih bolesti dobijenih na taj nacin, kao ni koliko drzava dobija od ogromnih poreza.
Koliko trenutno ima nelegalnih prostitutki u Nemackoj ne znaju ni oni, a kamoli ti ili ja. Ono sto je jasno je da za tako nesto kazne moraju da budu dosta ostrije nego pre legalizacije prostitucije.

Citat
e sad , postoji novi predlog zakona - da se dozvoli prostitucija osobama od 14 ili 16 godina ... 

Moze neki link? Nesto ti ne verujem..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Pa svi se mi prodajemo na neki nacin.

koja dijabola bi tebe kupila? Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26

Naravno, nisi naveo podatke za koliko se smanjio procenat stanovnistva koji je koristio usluge prostitutki oboleo od polnih bolesti dobijenih na taj nacin, kao ni koliko drzava dobija od ogromnih poreza.
Koliko trenutno ima nelegalnih prostitutki u Nemackoj ne znaju ni oni, a kamoli ti ili ja. Ono sto je jasno je da za tako nesto kazne moraju da budu dosta ostrije nego pre legalizacije prostitucije.


 pa koliko vidim AIDS se u nemachkoj stalno shiri , tako da o nekoj efikasnosti nema govora ...  Smile  narochito shto se broj nelegalnih prostitutki nije smanjio . inache prostitutke imaju svoju organizaciju HYDRA koja se zalaze za legalizaciju i ovih nelegalnih (maloletnih i stranih ) prostitutki - tako da su brojevi odatle  Smile . te brojeve inache za zvanichne uzima i nemachka vlada.

 nisi odgovorio da li bi pristao da tvoja cerkica (ili ti lichno eto  Smile ) radi nekoliko dana kao legalna prostitutka sa sve PDV-om , zdravstvenom zashtitom i posle da javno pricash o tome - poshten posao kao i svaki drugi , zar ne ?  Smile

inache to sa porezom me podseca na porez na duvan : 1 milion se uzme od pushaca ,a 2 miliona se izgubi zbog njihovoh narushenog zdravlja  Smile Smile Smile .... (cifre ne uzimati zdravo za gotovo ,ali vishe se izgubi zbog njihovog losheg zdravlja nego shto se dobije porezom ) ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
Ne moze se porediti pusenje i prostituisanje ... kako ti to nije jasno bf? Pusenje narusava zdravlje u svakom slucaju, dok prostituisanje, kada bi se sve odradilo kako treba, opasnost od prenosa bolesti bila bi minimalna Smile



 prostitucija drago moje stvara osobu poput tebe (shtetnu )  Smile :

1. prostitutka nishta ne proizvodi .

2. prostitutka moze da nashkodi drugima (da ih uvuche u porok ili prostituciju )

3. prostitutka je chesto narkomanka ili alkoholicharka - da bi podnela stres svog posla.

4. ako prostitutka ima decu ona postaju zrtve ,socijalni sluchajevi ili "novo meso" prostitucije .

5. prostitutka vishe nije osoba  Smile . nju gledaju (a i ona samu sebe ) ,kao stvar koja se iznajmljuje ...


 inache kad je hitler 1933. doshao na vlast u nemachkoj je zaista postojao ogroman problem sa prostitucijom - zbog siromashtva i zbog jevrejskog iskoriscavanja nemachkih zena i devojaka . i on je zaista to efikasno reshio :

 - prostitutke i mushterije u zatvore , svodnike na veshala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
 malecko , ja ne znam kako ovo da ti kazem , mozda ce te zaboleti - ali ti si zaista ozbiljno obolela osoba .ovog puta  nije u pitanju ni shala ni zezanje.

 mozda to tebi ne izgleda tako , ali to shto su tebi uradili - to je gore nego da si mrtav/mrtva . ti jednostavno vishe ne funkcionishesh kao normalno ljudsko bice : za tebe je prihvatljivo da devojchica (ili dechak ) od 17,18 godina sluzi za zadovoljstvo   Smiley 1 . svakom normalnom se povraca od takve pomisli , to je sudbina gora od smrti.

 ja cu se truditi da vishe ne odgovaram na tvoje postove , poshto to postaje degutatno - shaliti se sa osobom koja je u takvom psihichkom stanju kao ti - to je nehumano . ostaj mi zdravo , i molim te pokushaj da pomognesh sebi ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 


5. prostitutka vishe nije osoba Smile . nju gledaju (a i ona samu sebe ) ,kao stvar koja se iznajmljuje ...


Ti nikako ne mozes biti relevantan da nekom kazes ko je osoba, a ko ne ... to ti ne kapiras. Smile Jednostavno, mozda ti nekom delujes kao "low life form"


Bogami one jesu low life form ko god da gleda.

Gade mi se do koske i ne podnosim ih, ali njih ce u svakom sluchaju biti bez obzira na zakon, zabranili ili legalizovali....Mada mi ovaj tekst deluje poprilicno smeshno..
« Poslednja izmena: 06. Maj 2008, 22:57:02 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;

   ovo sto se odaziva na litlgrl siri govor mrznje i vredja nicim izazvano. tema nema vise smisla. cek sad cu da prijavim moderatoru.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.