Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ministar izvređao Karanovićku: Marš, lezbijko!  (Pročitano 6975 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Nokia krntija
Ja ne znam zašto se Marković napada? Ja bih još to "marš bre lezbejko" dodao i



IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
зато што је кадар Г17 ... а они су сад некако прећутно погодни за нападање по медијима ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
Kvirija centar traži da se Predrag Marković izvini Mirjani Karanović

LGBT organizacija Kvirija centar ocenjuje reakciju ministra Predraga Markovića na pitanje glumice Mirjane Karanović, koje mu je uputila na manifestaciji Dani Žanke Stokić u Rabrovu kraj Kučeva, kao seksističku i homofobičnu

- Naime, na otvaranju pomenute manifestacije, Mirjana Karanović je upitala ministra Markovića zbog čega je prisutan ako Ministarstvo nije dalo podršku, na šta joj se ministar obratio rečima: Marš lezbejko.

Ovakav potez ministra kulture ne može biti ocenjen drugačije nego kao ženomrzački i homofobičan. Koristeći reč lezbejka ministar Marković je pokušao da je politički diskvalifikuje naglašavajući da je žena i insinuirajući njenu seksualnu orijentaciju.

Kvirija centar veruje da je ovakva kategorizacija nastala i zbog neprestane spremnosti Mirjane Karanović da podržava prava LGBT osoba i da često učestvuje u akcijama LGBT pokreta u Srbiji.

Ovakav ispad ministra Markovića ukazuje da se na odgovornim pozicijama nalaze nekompetentni ljudi, a da partijska podela važnih funkcija vodi daljem propadanju društva u Srbiji.

Kvirija centar upućuje punu podršku Mirjani Karanović i podseća javnost da je ona jedna od retkih javnih ličnosti u Srbiji koja je već više od dve decenije dosledna svojim etičkim principima poštovanja različitosti – stoji u saopštenju Kvirija centra.

Izvor: Story
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
ja nisam ni znao da je ovaj pajser ministar kulture  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

¡Zadržavam pravo na nepokornost! @NikolaJovic

Zodijak
Pol
Poruke 755
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Ja bih rekao da je suprotno!

Mars - skracenica od "marsiraj"
Lezbejka - bolesna osoba



 Smile



Ali njoj je bilo upućeno a ne tebi. Ona ne misli da je lezbejka bolesna osoba, baš kao ni ja. Da mene nazoveš pederom ja ne bih ni primetio jer me to ne vređa, ali ono marš je nešto drugo.
« Poslednja izmena: 22. Okt 2011, 23:02:32 od nikolajovic »
IP sačuvana
social share
Član 38. Zakona o javnom informisanju: Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo.
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
MSIE6.0
mob
Samsung 111111
 Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
HTC Wildfire S
Da mene nazoveš pederom ja ne bih ni primetio jer me to ne vređa

Znamo Nikola, znamo. U tome i jeste stvar.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Nokia krntija
Evo, šljam se odmah uzjogunio  Smile


NVO traže ostavku Markovića

BEOGRAD, - Nevladine organizacije Građanske Inicijative i Centar za praktičnu politiku pozvale su ministra kulture Srbije Predraga Markovića da odmah podnese ostavku, tvrdeći da je vređao glumicu Mirjanu Karanović na manifestaciji "Dani Žanke Stokić".
Pozivajući se na novinske navode da se Marković obratio Karanovićevoj rečima "marš lezbejko", nevladine organizacije ocenjuju da je on time pokazao prezir prema uglednim kulturnim stvaraocima, nevaspitanje i homofobiju.

"Ukoliko ministar Marković ne podnese ostavku, pozivamo Vladu da ga hitno razreši funkcije na kojoj se nalazi", napominje se u zajedničkom saopštenju Građanskih inicijativa i Centra za praktičnu politiku.  Smile

"Ukoliko Vlada ne razreši ministra", dodaje se u saopštenju, "pozivamo i sve poslaničke grupe u Skupštini Srbije da pokrenu postupak za njegovo razrešenje i time pokažu političku i moralnu odgovornost pred građanima Srbije".  Smile

"To bi bila i prilika da se predsednik stranke kojoj Marković pripada javno izjasni o njegovom postupku", poručuje se u saopštenju, koje su potpisali Miljenko Dereta i Dragan Popović.

Oni su najavili da će pozvati "građane i građanke da na sledećim izborima uskrate svoje glasove svima koji su odbili da jasno osude homofobiju i prostaštvo ministra, kao i onima koji su mu omogućili da ostane na funkciji".  Smile Smile Smile

RTV


« Poslednja izmena: 23. Okt 2011, 01:37:55 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Tolerancija!!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 296
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Samsung Galaxy S3 Mini
Mirjana Karanović: Nije bilo uvreda

Beograd -- Mirjana Karanović demantuje tvrdnje medija i NVO organizacija da ju je ministar kulture Predrag Marković vređao na otvaranju manifestacije "Dani Žanke Stokić“.

Pojedini dnevni listovi objavili su da ju je navodno ministar Marković vređao tako što joj je rekao "Marš lezbejko".

Pored poznate glumice koja kaže da je reč o potpuno iskonstruisanom incidentu i ministarstvo kulture je u saopštenju navelo da je informacija o verbalnom napadu Predraga Markovića na Mirjanu Karanović potpuno izmišljena.

Mirjana Karanović je za e-novine ispričala da je na otvaranju manifestacije "Dani Žanke Stokić" u mestu Rabare kod Požarevca, rekla da je zadivljena time što su to uspeli da naprave.

"Lako je praviti festivale po Beogradu, jer postoji podrška Ministarstva, ali da je u malim mestima teško napraviti bilo kakav kulturni događaj, naročito kada im niko ne pomaže”, objašnjava Karanovićeva.

Ona je navela da je nakon otvaranja manifestacije ispred zgrade Doma kulture poznata glumica dala je izjavu za TV ekipu u trenutku kada je pored nje prolazio ministar Marković.

“Dok je on odmicao, dobacila sam mu u polušaljivom tonu: 'Kako to odlazite bez pozdrava. Jeste li vi ministar kulture ili nekulture?' On je odgovorio da se već pozdravio sa mnom na početku programa. Poslednje što sam mu rekla bilo je: 'Sram vas bilo' i na tome se završilo”, kaže Mirjana Karanović za e-novine.

Prethodno su nevladine organizacije Građanske Inicijative i Centar za praktičnu politiku u zajedničkom saopštenju pozvale ministra kulture Predraga Markovića da odmah podnese ostavku, zbog tvrdnji da je vređao glumicu Mirjanu Karanović.

I LGBT organizacija Kvirija centar je osudila navodni potez ministra Markovića ocenjujući ga kao "ženomrzački i homofobičan".

Izvor: Beee 92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.