Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: MiniRacingOnline - Full free online game  (Pročitano 9131 puta)
06. Jan 2006, 01:41:31
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 216
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 2630
Prethodna rasprava je bila ovde

http://forum.burek.com/index.php/topic,29495.290.html

Da ti odgovorim:

ja ne mogu da igram online pise mi da nema server na koji sam se konektovo tako nesto

Postoje nekoliko razloga:

- posto se evidencija vodi na glavnom serveru, postoji odredjeni vremenski period posle koga se
lista trenutno igranih partija osvezava moguce je da se pokusavas konektovati na onu koja je vec
odavno zavrsena. Probaj neku drugu partiju najverovatnije ces uspeti.
- proveri firewall probaj da barem za tu priliku koji sekund iskljucis svaki koji imas pogotovo Windows-ov
« Poslednja izmena: 06. Jan 2006, 01:43:06 od M I B »
IP sačuvana
social share
If you can't remember your past, you can't save your future.

Budi novinar, budi politicar, budi ratnik, budi... ono sto pozelis...




Upoznajte Pravila Potpisa za Koja Sam i ja Saznao, such as:

Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia E71
meni je firewall vazda ugasen Smile
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 216
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 2630
Da ti ne pise ovo slucajno:

"It was imposibile to contact the games' server"

IP sačuvana
social share
If you can't remember your past, you can't save your future.

Budi novinar, budi politicar, budi ratnik, budi... ono sto pozelis...




Upoznajte Pravila Potpisa za Koja Sam i ja Saznao, such as:

Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia E71
da tako nekako
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 216
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 2630
ako je to, to onda znaci da konekcija uopste nije postojala, ja sam eto dobio tu poruku diskonektovan, mozda si malo pozurio Smile
zao mi je sto uopste imas probleme sa igricom kod mene sve radi savrseno od samog posetka Smile
IP sačuvana
social share
If you can't remember your past, you can't save your future.

Budi novinar, budi politicar, budi ratnik, budi... ono sto pozelis...




Upoznajte Pravila Potpisa za Koja Sam i ja Saznao, such as:

Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 216
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 2630
Za one koji jos ne znaju o kakvoj je igrici rec povicu post od ranije:

ajde brate nemoj da smaras
kazi kako se zove

Nije uopste bila namera.. vec dramska pauza Smile.. dakle ovako.. Igra se zove MiniRacingOnline i ovo je link:

http://www.miniracingonline.com/


, a ovde je mozete skinuti:

http://www.miniracingonline.com/descargas.php


Igra je po meni vrhunska i zato su moji postovi bili ovakvi.. sto se tice igraca sa ovih prostora (citav EX YU) znaci za
ovo vrame koliko je igram nisam naleteo ni na jednog cak nije niko pitao ni za nju na bilo kojem forumu.

Sto se tice igre ovako.. igru su radili Spanci, trenutna verzija je 0.90a i razvija se mozda godinu dve, i sama igrica bez
dodataka nije veca od 1.5MB. Moze da se igra i online i offline, radjena je po uzoru na F1 tako da postoje sve
zvanicne staze. Trenutno postoje 92 staze ukljucujuci i staze za nascar, micro, karting i druge, a velicina im je
izmedju 300kb i 7mb u zavisnosti od toga sta je u pitanju.
Bilo sta vezano za igru mozete sami napraviti znaci staze, tip vozila, skinove, zvukove motora..
Ukupno ima 697 tipova vozila sto formula, sportskih automobila, dragstera, kamiona i trenutni zip je tezak 1.48 MB.
O igri sa web-a:

     
  FULL FREE GAME

    MiniRacingOnline is a free online game about car races. You have probably played a lot of car races games, but
 no one like this. First of all, Kotai (the game programmer) is doing a hard work with the game to enjoy it with all you,
 and it is free, absolutely free, so you won´t be asked to pay anything for playing MRO. Let´s see some features of MRO:

    • You can play alone or online, with up to 16 friends.

    • Once the game has been launched, you can look for created games on the Internet and join one of them.
Created games can be seen in the MRO web page.

    • The game includes a track editor to make your own tracks.

    • You can also make your cars and personalize them with your colors.

    • There is a rank in the MRO web page where you can compare your position with yours friends, and
demonstrate your skills. When you set a good lap, you can upload the lap time
from the game (in the players window) directly to the web by simply pressing a button.

    • A lot of statistics can be checked at the MRO web page: fastests laps, number of played games,
number of pole positions, numer of victories...

    • You can play with the keyboard, joystick or pad.

    • More than one payer can play in a single computer.

    • You can change the car setup, adjusting your car to the requirements of each track.

    • There are several tracks with different physics (sand, asphalt, snow...).

    • The game, cars and tracks are available at the dowloads section of this web.


Screanshots  sa neta:

http://www.miniracingonline.com/imagenes.php

Igra se preko porta 6666 tako da bi trebalo da podesite firewall. Ukoliko se desi problem sa iskakanjem
IE-a pisao sam o tome na forumu kako to da se resi.
Registrovanje se moze uraditi i iz igre samo prilikom uploada vremema iskljucite da ste registrovani.
Trenutno postoji nekoliko sampionata pa navalite.

Mozda je nisam najbolje opisao ali vi to procenite posle igranja Smile
IP sačuvana
social share
If you can't remember your past, you can't save your future.

Budi novinar, budi politicar, budi ratnik, budi... ono sto pozelis...




Upoznajte Pravila Potpisa za Koja Sam i ja Saznao, such as:

Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia E71
neznam imam adsl neznam dal je do rutera jer sam imo problema sa nekim igricama,pa sam morao otvarat portove al za ovu nece da otvori port 6666 kaze neka greska Smile
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 216
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 2630
bas sam 'teo da te pitam za ruter. Mozda ti bas on pravi probleme, mada ne mora da znaci.
Ako nije tajna da kazes koje sve zastite koristis, da i ja malo mucnem glavom..

btw neznam nikoga ko ima ADSL tako da ne znam koji sve problemi mogu da postoje na takvoj vrsti konekcije, ali
cini mi se da u ponudi za ADSL postoji pride i dial-up( modem imas, zar ne?! Smile) za Dz pa sto barem ne pokusas sa njega cisto da utvrdis do cega je problem mozda problem nije uopste do Windows-a vec do ADSL-a i paketa "usluga" Smile Smile koja idu uz to Smile
IP sačuvana
social share
If you can't remember your past, you can't save your future.

Budi novinar, budi politicar, budi ratnik, budi... ono sto pozelis...




Upoznajte Pravila Potpisa za Koja Sam i ja Saznao, such as:

Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia E71
ja mislim da je do adsl-a da moram port da otvorim sto se tice zastita dok igram sve gasim
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 216
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 2630
objasnjenja u vezi sa portovima mozda imaju u delu za BitTorrent i DC++ posto mi se cini da je to tamo glavni problem..
ne znam nisam gledao jbga
IP sačuvana
social share
If you can't remember your past, you can't save your future.

Budi novinar, budi politicar, budi ratnik, budi... ono sto pozelis...




Upoznajte Pravila Potpisa za Koja Sam i ja Saznao, such as:

Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.