Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:48:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miloševićev brat savetuje Ruse  (Pročitano 5907 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.18
Zato sto im se moze da rade sta god hoce, jaki su i zabole ih dupe sto se ti uzbudjujes oko mire i marka

Istina, hebe i se i gledaju sta gde mogu da maznu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
Уопште не капирам поенту теме, а прочитао сам и текст и свих 20 одговора..

Не саветује Русе, него лепо пише :
Citat
savetnik generalnog direktora kompanije „Zarubež stroj tehnologije“.

Свако има право да узме за свог саветника кога год мисли да треба. Да не треба можда то неко други да му одређује?  Smile
А Милошевићев брат ме занима колико и временска прогноза за Конго...


Само ви наставите, не обраћајте пажњу на мене...

Иначе, бирати за себе, и наметати другом.. Разлика је огромна, тако да је паралела са Миром и Марком кретенска, у најмању руку..
« Poslednja izmena: 19. Apr 2011, 19:12:45 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
EU je  poklonila Srbiji znacajne kolicine novca

имбецилу...нико не поклања новац а нарочито не еу Smile
све се то враћа и то са каматама...наравно...не мора се вратити новац...свашта је у игри Smile

а тих пар комбија хитне помоћи на којима стоји налепница из еу и неколико аутобуса је спрдња
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia 
Citat
Kaži ti meni konkretno jel nas Rusi sada deru,kratko i jasno,i koja je razlika izmedju njih i EU
Да ли нас деру?
Не знам.
Не знам о каквом се уговору ради.
Да ли постоје ''политичка условљавања''?
Знам само да је Србија имала развијену производњу шинских возила.
Знам да је Србија имала највећу производњу трактора и прикључних возила на Балкану,а и шире и да данас Пајтић отвара фабрику Беларус у Новом Саду.
И знам да ''Руси''(ко ду данашњи ''Руси'' и ''Срби'' то је филоСофско питање) нису затворили ни Фабрику вагона у Краљеву, ни Шинвоз ни Гошу неко (не)људи са својим именима и презименима: Александар Влаховић, Мирко Цветковић,Зоран Ђинђић,Војислав Коштуница,Зоран Живковић,Борис Тадић,Млађан Динкић,Божидар Ђелић, Данко Ђунић, Миљрољуб Лабус, Милко Штимац (већ заборављени),Павле Кавран,Милан Беко(кум премијера Зорана Ђинђића),Војин Лазаревић, Вук Хамовић(син чувеног брозовог генерала), Мирослав Мишковић,Александар Никитовић,Жарко Зечевић,Драган Лазаревић(???),Зоран Дракулић,Зоран Јањушевић,браћа Весићи,??? Колесар...(то су вође)
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC Tattoo
A kakve veze ima to sa njihovim kreditom,da preformulišem pitanje,jel oni zaradjuju na nama,to mene interesuje,ako zaradjuju na njih isto gledam kao i na nekog iz EU jer su sa istim ciljem ovde,da namlate pare.

I sve to što smo kao bili najveći proizvodjači nečega nekada na Balkanu,to zaboravi,to je sve bilo za vreme stare Juge,kad je zemlja bila mnogo veća,a konkurencija na Balkanu su bile Čaušeskuova Rumunija i Bugari,Albaniju ni ne računam,e,zato smo bili najveći proizvodjači na Balkanu. Smile

I kad već spominješ propast železnice,seti se Brzih pruga Srbije,,e,tu je železnica otišla,posle niko ništa nije ni ulagao,i svi su propali zbog sankcija,nema izvoza,nema uvoza i kraj priče.

I kad nam oni daju kredit kao da mi treba da budemo zahvalni na tome,kao ,čine nam uslugu,ma nemoj,da se zadužiš možeš gde hoćeš.

Mi treba da gledamo svoju guzicu,i da se isključivo ekonomski orijentišemo,gde su uslovi bolji tu se uzimaju krediti,kakva ljubav kad je zarada u pitanju.


« Poslednja izmena: 19. Apr 2011, 21:32:57 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.18

Mi treba da gledamo svoju guzicu,i da se isključivo ekonomski orijentišemo,gde su uslovi bolji tu se uzimaju krediti,kakva ljubav kad je zarada u pitanju.


Problem je dal ce neko da uopste da neki kredit. A kredit u slucaju Srbije uvek je pod visokim kamatama, barem trenutno. Jer ukoliko neko sabere dva i dva, sa ovakvom potrosnjom i malim privredjivanjem, rizik od bankrota drzave je velik. Za EU clanice garantuje EU u vezi kreditibilnosti ali isto tako EU utice na to koliko neka zemlja moze da uzme kredita da ih posle ne moraju vuci iz blata.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC Tattoo
Možemo mi bez problema da uzmemo kredite,nismo više zemlja visokog rizika,tako da oni mogu da uzmu kredite gde hoće,što i rade,i nije problem što i od Rusa uzimaju kredite,ali nemoj da mi to predstavljaju kao pomoći,još kad u priču ubacuju Miloševićevog brata,tu više nisu čista posla 100 posto,i niko ne spominje uslove kredita,to izgleda nije bitno.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia 
Citat
Mi treba da gledamo svoju guzicu,i da se isključivo ekonomski orjentišemo,gde su uslovi bolji tu se uzimaju krediti,kakva ljubav kad je zarada u pitanju.
Десет година на власти су деца запада.
Да ли ми од тог запада можемо било шта да очекујемо?
У вези кредита- ја сам против свих крдита, јер су НЕСВЕТОСАВСКИ и НЕСРБСКИ.
Одакле долази зеленаш, како се зове, мени је неважно.

Знамо ко је Милошевић, а ко су ''саветници за страна улагања (Запада)'':

(др) Милан Ковачевић

Dr Milan R. Kovačević

Dr Milan Kovačević je rođen 1935. godine u Bobovištu, Trebinje, BiH. Srednju školu završio u Dubrovniku. Diplomirao je na Ekonomskom fakultetu u Sarajevu, postdiplomske studije završio na Ekonomskom fakultetu u Skopju (bankarstvo) i Severo-zapadnom univerzitetu u Evanstonu, Ilinois, USA (UN partnerstvo). Doktorska teza Finansiranje stranih investicija. Dr Kovačević je od 1970. do 1990. godine radio kao menadžer Projekta u Beogradu i Finansijski menadžer u Londonu, za međunarodnu investicionu saradnju za Jugoslaviju (filijala IFC-a iz Vašingtona,USA). Prethodno je radio u Jugoslovenskoj banci kao direktor divizije, direktor ogranka i asistent generalnog direktora (1967-1970.), bio je finansijski direktor i zamenik direktora železničke kompanije i član borda Jugoslovenske železnice (1961-1967.). Od 1990. godine do danas, Dr Kovačević je direktor Saveta za strane investicije. Trenutno je predsednik Borda Van Drunen Rames Europe u vlasništvu Amerike, član borda Imleka i autorizovana osoba za Pepsi - Cola kompaniju za lokalna flaširanja. Autor je knjige “Finansiranje lokalnih kompanija stranim investicijama” i ko-autor drugih knjiga, objavio je veliki broj članaka u domaćoj i stranoj štampi na temu ekonomije i prava. Govori engleski jezik. Oženjen je, otac dvoje dece, deda četiri unuka.
http://www.antikorupcija-savet.gov.rs/ak_dani/predavaci.jsp

Махмут Бушатлија: http://www.kurir-info.rs/vesti/jedan-na-jedan-mahmut-busatlija-mladjen-kovacevic-68597.php

Инес Бесаровић: http://www.fmn.edu.rs/pdf/tabele%209.1OS/tabela%209%5B1%5D.1.%20Ines%20Besarovic.pdf?phpMyAdmin=HhWdYj0DcC%2CGl0dnQkCKm4%2CGmpa
Citat
Čaušeskuova Rumunija i Bugari,Albaniju
Исмејавање појединих народа је карактериситика расизма и више приличи национал-социјалистима, него продемократским Јевопљанима.
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.18

Исмејавање појединих народа је карактериситика расизма и више приличи национал-социјалистима, него продемократским Јевопљанима.


Sada da Bf kaze jednu pametnu na ovu glupost  Smile
Inace, nije nikakvo ismejavanje vec cinjenica da je SFRJ bila daleko ispred navedenih zemalja al ajde, ispada da ismejavamo Albaniju Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC Tattoo
Citat
Mi treba da gledamo svoju guzicu,i da se isključivo ekonomski orjentišemo,gde su uslovi bolji tu se uzimaju krediti,kakva ljubav kad je zarada u pitanju.
Десет година на власти су деца запада.
Да ли ми од тог запада можемо било шта да очекујемо?
У вези кредита- ја сам против свих крдита, јер су НЕСВЕТОСАВСКИ и НЕСРБСКИ.
Одакле долази зеленаш, како се зове, мени је неважно.

Знамо ко је Милошевић, а ко су ''саветници за страна улагања (Запада)'':

(др) Милан Ковачевић

Dr Milan R. Kovačević

Dr Milan Kovačević je rođen 1935. godine u Bobovištu, Trebinje, BiH. Srednju školu završio u Dubrovniku. Diplomirao je na Ekonomskom fakultetu u Sarajevu, postdiplomske studije završio na Ekonomskom fakultetu u Skopju (bankarstvo) i Severo-zapadnom univerzitetu u Evanstonu, Ilinois, USA (UN partnerstvo). Doktorska teza Finansiranje stranih investicija. Dr Kovačević je od 1970. do 1990. godine radio kao menadžer Projekta u Beogradu i Finansijski menadžer u Londonu, za međunarodnu investicionu saradnju za Jugoslaviju (filijala IFC-a iz Vašingtona,USA). Prethodno je radio u Jugoslovenskoj banci kao direktor divizije, direktor ogranka i asistent generalnog direktora (1967-1970.), bio je finansijski direktor i zamenik direktora železničke kompanije i član borda Jugoslovenske železnice (1961-1967.). Od 1990. godine do danas, Dr Kovačević je direktor Saveta za strane investicije. Trenutno je predsednik Borda Van Drunen Rames Europe u vlasništvu Amerike, član borda Imleka i autorizovana osoba za Pepsi - Cola kompaniju za lokalna flaširanja. Autor je knjige “Finansiranje lokalnih kompanija stranim investicijama” i ko-autor drugih knjiga, objavio je veliki broj članaka u domaćoj i stranoj štampi na temu ekonomije i prava. Govori engleski jezik. Oženjen je, otac dvoje dece, deda četiri unuka.
http://www.antikorupcija-savet.gov.rs/ak_dani/predavaci.jsp

Махмут Бушатлија: http://www.kurir-info.rs/vesti/jedan-na-jedan-mahmut-busatlija-mladjen-kovacevic-68597.php

Инес Бесаровић: http://www.fmn.edu.rs/pdf/tabele%209.1OS/tabela%209%5B1%5D.1.%20Ines%20Besarovic.pdf?phpMyAdmin=HhWdYj0DcC%2CGl0dnQkCKm4%2CGmpa
Citat
Čaušeskuova Rumunija i Bugari,Albaniju
Исмејавање појединих народа је карактериситика расизма и више приличи национал-социјалистима, него продемократским Јевопљанима.

Jel Rusi zaradjuju iili nam pomažu,nisam ti tražio biografiju tog penzionera. Smile

Razvodnjavaš priču,ne zanima me ko je čiji savetnik i ko je i kad upropastio železnicu,interesuje me trenutna situacija.

A ovo za Bugare i Rumune,nije podcenjivanje i ruganje,nego činjenično stanje,najveći proizvojdači smo bili jer nismo ni imali konkurenciju,ili je konkurencija bila bedna.Pravili smo najbolje automobile na Balkanu,jer niko drugi i ne proizvodi automobile,ali to ne znači da su nam automobili dobri.


IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:48:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.