Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milićević: Želimo gej paradu i ona će se desiti  (Pročitano 8231 puta)
17. Mar 2009, 00:24:46
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Predstavnik nevladine organizacije Gej strejt alijansa Boris Milićević izjavio je večeras da će ove godine u Srbiji biti održana "Parada ponosa" (Gay Pride) i dodao da će javnost biti blagovremeno obaveštena o datumu njenog održavanja.

"Ima puno LGBT grupa koje žele da se gej prajd desi ove godine i desiće se", rekao je Milićević je na tribini u Radio kafeu u Novom Sadu.

Pojmom LGBT označavaju se lezbejke, gejevi, biseksualci i transrodne osobe.

Milićević je ocenio da će održavanje gej parade doprineti da se snizi nivo homofobije u društvu.

Pomoćnik ministra za ljudska i manjinska prava Petar Antić rekao je da će on lično doći na gej paradu, ako ona bude održana. "Ako mogu da pomognem da se poboljša odnos prema LGBT populaciji, sigurno ću biti tu", kazao je Antić.

On je ocenio da su LGBT osobe "najugroženiji deo populacije" u Srbiji, i njihova prava su na najnižem nivou. "Ogromna većina građana ima velike i duboke predrasude i stereotipe prema ovoj populaciji", rekao je Antić.

Antić se založio za izradu akcionog plana, koji bi obuhvatio brojne aktivnosti koje bi vodile ka smanjenju predrasuda o LGBT populaciji, poput edukacija novinara, reformi obrazovnih sadržaja, uključivanja civilnog društva i javnih kampanja protiv diskriminacije te populacije.

On je, međutim, ocenio da u društvu još uvek nije stvorena atmosfera za održavanje gej parade i izrazio strahovanje da bi moglo da dođe do neželjenih događaja ne na samoj paradi, već u danima posle nje.

Milićević se usprotivio ovakvoj oceni i rekao da država mora da zaštiti učesnike gej parade i da ujedno preduzme sve mere za smanjenje nasilja nad LGBT osobama.

On je ocenio da je atmosfera u društvu, nakon događaja sa pokušajem povlačenja Predloga zakona protiv diskriminacije, povoljna za održavanje gej parade.

Najavio je da će gej paradu podržati brojne javne ličnosti i pozvao i političare da se pridruže toj podršci.

U Beogradu je 2001. godine prvi i jedini put organizovana gej parada, koju su nasilno prekinuli pripadnici ekstremističkih i navijačkih grupa.


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 603
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Doćiću i ja da im dam PO-DRŠKU.

Nema odgovora..... burekovci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


zivot je kreator bludnih desavanja!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5064
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6110
Preterase vise ovi pederi i lezbejke!!!
Sami traze .............. a posle kriv im neko drugi!!!
IP sačuvana
social share
ivanbuba
kreator bludnih desavanja!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 603
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Nece da im bude kriv niko drugi, nego prvi (ovde sam se prosrao)! Ne znam cime se bave sada te navijacke grupe kada im pederi masu dupetom ispred nosa a oni nista?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


zivot je kreator bludnih desavanja!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5064
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6110
Nije resenje da ih neko bije,vec ih treba ignorisati do te mere da ukapiraju da su nebitna manjina drustva!!!!
IP sačuvana
social share
ivanbuba
kreator bludnih desavanja!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 603
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Jeste, treba ih ignorisati????????!!!!!!!!!!! Inteligentan pokusaj momak, provaljen si.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


zivot je kreator bludnih desavanja!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5064
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6110
Jeste, treba ih ignorisati????????!!!!!!!!!!! Inteligentan pokusaj momak, provaljen si.
Kako mislis provaljen si!!Nemoj da ti padne napamet da me okarakterises kao pripadnika Gej populacije da me mojim sledecim postovima upucenim tebi nebi trajno banovali svi Modovi!!!!!
IP sačuvana
social share
ivanbuba
kreator bludnih desavanja!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
On je ocenio da su LGBT osobe "najugroženiji deo populacije" u Srbiji, i njihova prava su na najnižem nivou


''На Косову Срби без струје и воде, а у Београду приче о педерима се воде!''
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 603
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Jeste, treba ih ignorisati????????!!!!!!!!!!! Inteligentan pokusaj momak, provaljen si.
Kako mislis provaljen si!!Nemoj da ti padne napamet da me okarakterises kao pripadnika Gej populacije da me mojim sledecim postovima upucenim tebi nebi trajno banovali svi Modovi!!!!!

Usrao sam se.

U pravu si bio sam ishitren, i treba ih ignorisati. Nije meni problem za mene, ne smeta mi da vode se ljube sa kozom na ulici ali hocu da zastitim svoje roditelje, mladju bracu i sestre, "sutra" decu.... da ne bi pederastiju prihvatili kao drustveno pozeljnu stvar, vec na protiv. Zbog njih ne mogu da ih ignorisem. Sto se mene tice, neka izvole.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


zivot je kreator bludnih desavanja!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5064
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6110
Meni!!!Kreatoru bludnih desavanja!!!Coveku koji zivi da bi spavao sa zenama i pritom ih voleo iznad svega,nemoj ni pomisliti!!!
Nemoj da robijamo zbog pedera nego im doskocimo pamecu i srcem!!
Ujedinimo se protiv njih i dokazimo koliko su nam mrski!!! Smile
IP sačuvana
social share
ivanbuba
kreator bludnih desavanja!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.