Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milan A. Kalinic - za ili protiv njega i njegovog rada  (Pročitano 23280 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
HTC HD2
Mogu vam samo reci da je im je u piramidi j...o kevu iako su i Bjelica i Vucic pametniji od njega(sto jest jest on nezna ni da prica kao oni)
Ali su njih dvoje stvarno ispali stoka,udruzilli se protiv Milana ka da je on...ne znam sta vec...
I Mislim da pokrecete ovu pricu o njegovom clanstvu po strankama jer je Vucic poceo da provocira Milana politicki(jer nista drugo i nezna osim politicke prepirke i svadje),jer kao sto neko reche Milan uopste ne propagira svoja ubedjenja(narocito politicka) u javnosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 316
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zamolila bih nbns-a da mi otkrije koje su to emisije gde se Milan Kalinic politicki deklarisao?ili se i to prica po gradu?volela bih da znam tvoj motiv da uopste zapocnes ovu temu?postoji gomila drugih javnih licnosti koji se petljaju u politiku pa njih nisi spomenuo.ako ti smeta njegov politicki angazman zasto nisi postavio temu"javne licnosti u politici-za ili protiv"?
da se razumemo,coveka ne poznajem niti nesto narocito pratim njegov rad. ima svoj stil rada kojim je postigao uspeh i ocigledno je da ga vecina gotivi.ako se tebi ne svidja kako vodi emisije ili ti se ne dopada njegova njuska,pa nemoj ga gledati.samo ne volim kad ljudi raspredaju price na osnovu rekla-kazala,da li guta nesto da poveca misice ili ima ruzne cipele i na kraju ispadne kako negativno politicki utice na omladinu.ma daj...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
zamolila bih nbns-a da mi otkrije koje su to emisije gde se Milan Kalinic politicki deklarisao?ili se i to prica po gradu?volela bih da znam tvoj motiv da uopste zapocnes ovu temu?postoji gomila drugih javnih licnosti koji se petljaju u politiku pa njih nisi spomenuo.ako ti smeta njegov politicki angazman zasto nisi postavio temu"javne licnosti u politici-za ili protiv"?
da se razumemo,coveka ne poznajem niti nesto narocito pratim njegov rad. ima svoj stil rada kojim je postigao uspeh i ocigledno je da ga vecina gotivi.ako se tebi ne svidja kako vodi emisije ili ti se ne dopada njegova njuska,pa nemoj ga gledati.samo ne volim kad ljudi raspredaju price na osnovu rekla-kazala,da li guta nesto da poveca misice ili ima ruzne cipele i na kraju ispadne kako negativno politicki utice na omladinu.ma daj...
[/quote

u pitanju je emisija na lokalnom radiu iza maske. o onim drugim tv emisijama i radiu gde je to rekao necu da spominjem jer je rekla kazala.

iako nisam clan ni jedne stranke niti sam ikada izasao na izbore vidim da mnogi od vas govori to sto govorite samo iz razloga jer se ocigledno slazete sa njegovim politickim misljenjem. posto sam apolitican i bas me briga za politiku nisam imao nameru da ova tema se prosiri na ovo na sta ste vi prosirili.

konkretno sam temu zamislajo da ce svako kazati svoj stav u obliku ... mislim da je ok, faca je, ne odgovara mi, itd....

tema je konkretno o milanu jer je cinjenicno stanje da se njegov rad od strane omadine prati mnogo vise nego neciji drugi.

neki stalno pominju piramidu. to je show na pinku. ljudi na pinku. i najpodlije je bilo kada je milan vredjao tudju decu a to niko nije pominjao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
zamolila bih nbns-a da mi otkrije koje su to emisije gde se Milan Kalinic politicki deklarisao?ili se i to prica po gradu?volela bih da znam tvoj motiv da uopste zapocnes ovu temu?postoji gomila drugih javnih licnosti koji se petljaju u politiku pa njih nisi spomenuo.ako ti smeta njegov politicki angazman zasto nisi postavio temu"javne licnosti u politici-za ili protiv"?
da se razumemo,coveka ne poznajem niti nesto narocito pratim njegov rad. ima svoj stil rada kojim je postigao uspeh i ocigledno je da ga vecina gotivi.ako se tebi ne svidja kako vodi emisije ili ti se ne dopada njegova njuska,pa nemoj ga gledati.samo ne volim kad ljudi raspredaju price na osnovu rekla-kazala,da li guta nesto da poveca misice ili ima ruzne cipele i na kraju ispadne kako negativno politicki utice na omladinu.ma daj...

u pitanju je emisija na lokalnom radiu iza maske. o onim drugim tv emisijama i radiu gde je to rekao necu da spominjem jer je rekla kazala.

iako nisam clan ni jedne stranke niti sam ikada izasao na izbore vidim da mnogi od vas govori to sto govorite samo iz razloga jer se ocigledno slazete sa njegovim politickim misljenjem. posto sam apolitican i bas me briga za politiku nisam imao nameru da ova tema se prosiri na ovo na sta ste vi prosirili.

konkretno sam temu zamislajo da ce svako kazati svoj stav u obliku ... mislim da je ok, faca je, ne odgovara mi, itd....

tema je konkretno o milanu jer je cinjenicno stanje da se njegov rad od strane omadine prati mnogo vise nego neciji drugi.

neki stalno pominju piramidu. to je show na pinku. ljudi na pinku. i najpodlije je bilo kada je milan vredjao tudju decu a to niko nije pominjao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


'til the end of time...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 423
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia C3
Ljudi lepo sam se nasmejao.Chovek je pitao shta ko misli o Milanu kao javnoj lichnosti a ovde ste prebacili na politichku debatu.Po meni jedino mu valja uloga u porodichnom blagu onog shankera i tekst tipa:'Shefe da imam pancir,shlem i palicu opet bi me isprebijao'(Boda Tajson Dozhivotni).A ostalo nije vredno gledanja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Jedna od retko pozitivnih licnosti koje se mogu videti na nasoj tv.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple Iphone 5s
ono meni je ok lik,ima svojih trenutaka!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony 
Samo zamislite bilo kog voditelja,umesto njega,u njegovim emisijama.Ma nee ide covece.
Super je lik
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
ovakve sam komentare ocekivao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 284
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile
IP sačuvana
social share
"Za mene je Srpstvo nesto najvise sto sam mogao da dobijem rodenjem. Srpstvo se nosi u sebi i ne bih ga dao ni za sta"

Dr. Radovan Kradzic, 3. februara 1997 na Palama
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.