Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:31:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Microsoft Power Point problem!!!!!!!  (Pročitano 6771 puta)
13. Jan 2009, 00:03:04
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6791
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple Iphone 13
Pokusao sam da napravim slajd sa slikama i da ubacim muziku i sve to posaljem na drugi komp ali se pojavio problem!!!!!Kada usnimim sve i kod mene pustim sve radi perfektno ali kada posaljem taj slajd sa slikama on na drugom kompu vrti slike ali bez muzike.........ako neko ima ideju neka napise a ja sam okacio jedan muzicki slajd cisto da vidite kako treba d aizgleda gotov proizvod (u pitanju je office 2003......i nemojte samo da dajete linkove od tutorijala jer ni jedan tutorijal koji sam skinuo na ovom forumu ne pokazuje kako se to radi.......)


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora filip93 (Vreme: 13. Jan 2009, 00:07:47)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Razmisljanja.rar (431.35 KB)
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
vise puta si postavljao ovo pitanje, i ja nisam znao odgovor...
otvorio sam power point i napravio prezentaciju sa zvukom za desetak minuta, iako je nikada nisam pravio...
ukratko tvoj problem je sto si isao na insert movies and sound, jel tako?
kada napravis slajdove tj ubacis slike sa tekstom idi na slide show i nadji custom animation i sa desne strane ti se otvara novi prozor. dole imas opciju slide transition,kliknes na to i dobices jos opcija od kojih je tebi bitna opcija sound. klikni na nju i ponudice ti neke template, ali imas i opciju browse ili other sound, klikni na nju, pronadji pesmu koju hoces sa svog racunara i idi na ok. imas i dugme loop until next soun, to otkaci da ti bude stiklirano.. posle mozes i da podesavas tajming pesme, ali ti to nije posebno bitno zar ne? na kraju tako napravljen slide ides samo na save i sacuvace ti ga sa sve melodijom.

ako ti je ovo pomoglo duzan si mi pljesku!!!
« Poslednja izmena: 13. Jan 2009, 01:53:38 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Sony xperia
@provokator
Po koji put ?? Jel' to opravdavas nick ili ... ?? Kolega ti lepo objasnjavao, i sta sada ?? Ako nikako ne mozes ukapirati, plati onome ko ume, i zavrsen posao.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Život je igra u kojoj ne postoji save game

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2544
Zastava ko zna kad i ko zna gde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson W950, Z1010
@Provokator: Cuje se zvuk na ovoj prezentaciji sto si poslao. Evo ti i dokaz da se cuje. Malo je preglasno, pa krci. Nego, kako se zove ova pesma i ko je izvodi?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
razmisljanja.rar (1591.68 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6791
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple Iphone 13
@mimago nisam ja pravio ovu prezentaciju nego sam je skinuo sa neta kao primer sta zelim da uradim..........@lightsoft sto se tice neke provokacije to mozda tebi tako deluje ali sam dobijao privatne poruke da otvorim novu temu da bi se i drugi ukljucili a ne da raspravljam u req tutorial.......@chelavi1 i ja sam to provalio prvi put kad sam seo za powerpoint ali se konstantno desava da melodiju koju stavim ne svira na drugim kompovima pa sam hteo da integrisem muziku u slajd da svira na svim kompovima gde ga prebacim ili posaljem.......problem je ocigledno sto MPP podrzava samo wav pa onda ispadne fajl velik a ne kao onaj sto sam poslao za primer i to me najvise bunilo......nadam se da me sad razumete.......znaci kako da ubacim muziku u slajd a da pritom fajl ne bude ogroman i da se cuje na svim kompovima????
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Život je igra u kojoj ne postoji save game

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2544
Zastava ko zna kad i ko zna gde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson W950, Z1010
Ubaci zvuk preko slide Transition-a i stavi loop until next sound.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6791
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple Iphone 13
ne mora da bude otkaceno loop until next sound.........provalio sam kako ide al mi fajl ispadne oko 5mb sto je veliko a ja sam zeleo da nekako bude kao na ovom primeru sto sam okacio do 1mb
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy S4
izrezi sample iz pjesme i ubaci u prezentaciju,jer je citava pjesma mnogo teska.
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6791
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple Iphone 13
kako da to uradim???
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy S4
Skini neki programcic za editovanje muzike,ja konkretno koristim mp3cut.Oznacis dio pjesme i opcijom save as snimas taj dio kao zasebnu pjesmu.
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:31:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.239 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.