Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:43:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Microsoft kursevi, da ili ne?  (Pročitano 8326 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
3000 evra u delta banci kao administrator mreze, iako nemaju svi visoke plate. a sto se tice slovenije mogao sam lepo da zaradjujem pre 5 godina, samo tada sam znao da samo podesim modem i slicne stvari i iz nekog (vise licnog) razloga sam odustao... zanimao sam se za web dizajn i slicne stvari. pa zaradjivao bi 3000-4000 evra kao advanced system admin ali sam izgubio volju usput.
« Poslednja izmena: 24. Jan 2007, 17:58:27 od Judge_Dread »
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 561
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
HTC One X
ja imam dobru volju (i slobodne ruke  Smile) zaposli mene za 3 soma, dajem ti soma i po o'ma  Smile
IP sačuvana
social share
武士道!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Bolje zagrej stolicu i zavrshi faks (topla preporuka)... Bajke su jedno, realnost je neshto sasvim drugo ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
realnost je da je moj kum koji zna da instalira dobar antivirus, a zove servis zbog kulera, procesora, trazi da mu se ugradi cd-rom i tako dalje, placa divx-e da mu donesu sa oralnim sexom, moze da radi u monitoru gde ni crnogorci ne drze takve cene za jeftinije komponente. na koji fax mislis?
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ma njemu sam rekla  Smile Da zavrshi ta prava ako ima zhivaca ... a sve ostalo usput ako se ima para ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 247
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson GA628
heh 3000-4000 hehe

pretera ga malo a
IP sačuvana
social share
<Sabdo> on one of those speech-to-text programs my friend ripped ass onto the mic.
<Sabdo> and it typed out "France"
<Sabdo> we were like, wtf?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 561
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
HTC One X
@MunkaZe: lako reci, tesko uciniti... Smile , posebno sto sam lenja guzica... hvala na informacijama jos 1om! Smile
IP sačuvana
social share
武士道!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7
3000 evra u delta banci kao administrator mreze, iako nemaju svi visoke plate. a sto se tice slovenije mogao sam lepo da zaradjujem pre 5 godina, samo tada sam znao da samo podesim modem i slicne stvari i iz nekog (vise licnog) razloga sam odustao... zanimao sam se za web dizajn i slicne stvari. pa zaradjivao bi 3000-4000 evra kao advanced system admin ali sam izgubio volju usput.


He he ,znam gospodina koji radi taj posao bas u toj firmi.Plata mu je oko 60.000 dinara i ima zavrsen ETF,a inace decko razbija sa znanjem.

Inace System Admini u svetu imaju mnogo vecu platu nego 3000E.Bar gde sam ja radio(Jordan,Maroko,Libija,IrakLiban....itd) imali su po 9000US $ ,dok je moja plata kao projektanta baze bila oko 5000$.Glavni projektanti su imali oko 15.000 $ , a sad sam dobio ponudu da idem u Avganistan(za Amere da radim oko 70.000 $ godisnje.Ali ne mogu jer vise nisam solo nego zena ,dete....itd,a tamo se ubijaju do dana danasnjeg.
« Poslednja izmena: 25. Jan 2007, 03:12:18 od Herros »
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
coveka koga ja znam nema zavrsenu ni srednju skolu Smiley
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
LG Nexus 5
a sto se tice slovenije mogao sam lepo da zaradjujem pre 5 godina, samo tada sam znao da samo podesim modem i slicne stvari i iz nekog (vise licnog) razloga sam odustao... zanimao sam se za web dizajn i slicne stvari. pa zaradjivao bi 3000-4000 evra kao advanced system admin ali sam izgubio volju usput.

Sto ne radis u delta banci za te pare sto kazes da ljudi rade? Ne moras u Sloveniju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:43:50
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.