Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:49:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: mi smo drugovi ili?  (Pročitano 11256 puta)
22. Maj 2012, 17:17:24
Zodijak
Pol
Poruke 4
Browser
Chrome 19.0.1084.46
Zdravo ljudi,
E ovako imam malo veci ljubavni problem!  Svidja mi se drug iz razreda !!!
Vec 2.  godine evo ima otkad se druzim sa jednim deckom iz razreda, smijesno je reci ali cim smo se vidjeli prvi put on je dosao da sjedne pored mene,nismo nista pricali(imam losa iskustva pa sam prezirala muski rod)tek nakon 7 dana smo poceli da razmjenjujemo poneku rijec. . (a njegov drug mi se stalno smjeskao, i cak je bio uzeo moj broj, i on me je zvao na kafu ali on je bas faca,a na takve sam alergicna  ).  
Vremenom poceli smo se malo vise druziti,ali uvijek je bila izmedju nas neka distanca, nismo se bas dopisivali, ponekad bi se culi sms(mada mi ne odg. na svaki. . a ponekad mi salje sms navece skroz kasno) ili na fb.  ali cisto poslovno,  
Evo ove god poceo me je izdvajati od ostalih drugarica i zvati me nasamo na kafu, tu sam skontala da je bas stidljiv I da nam se zivotne price skoro skroz poklapaju, i svaki put kad odemo on nigdje ne zuri, cak smo i u soping zajedno isli. . kupovali smo isli zajedno da mu izaberemo odjelo, uvijek nesto planira icicemo ovdje- ondje, na kafe idemo svake sedmice. on je pravi dzentlmen nikad me nije nicim uvrijedio nekako je prema meni drugaciji nego prema ostalim curama, uvijek njih komentarise .  

Ali sad me poceo nervirati   prica kako je bilo sa nekima za jednu noc. . kako su ga cak neke odbile. kako je odjednom neka skroz mu dobra , ne razumijem, sta to treba da znaci?Mi smo samo kolege?ili se ipak simpatisemo_
Plasim se bilo kako da odreagujem  i nisam za otvoren nastup prilicno sam stidljiva ,,cak sam ga par puta i odbila kad me je htijeo otpratiti kuci(to je bilo dok ga nisam bas upoznala) ne znam zasto jednostavno mi je neugodno ,jedno vrijeme sam ga izbjegavala jer mi ne ide pretvaranje. ali on je ostao ok i nikad me nije pitao sta je samnom.   
Molim vas pomozite  . . samo mi recite sta smo mi? kako da reagujem, mrzim ici u skolu jer je on tu sa svojim drugovima bojim se da nesto ne skontaju da me ne provale,ne znam kako da se ponasam?
**i da ko god nas poznaje kaze da smo jedno za drugo, nasta mi oboje obaramo pogled i hocemo pobjeci
Bila bih vam mmmnoogo zahvalna da mi pomognete na znam sta da radim///ispisacu se iz skole!! :help:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
Zdravo ljudi,
E ovako imam malo veci ljubavni problem!  Svidja mi se drug iz razreda !!!
Vec 2.  godine evo ima otkad se druzim sa jednim deckom iz razreda, smijesno je reci ali cim smo se vidjeli prvi put on je dosao da sjedne pored mene,nismo nista pricali(imam losa iskustva pa sam prezirala muski rod)tek nakon 7 dana smo poceli da razmjenjujemo poneku rijec. . (a njegov drug mi se stalno smjeskao, i cak je bio uzeo moj broj, i on me je zvao na kafu ali on je bas faca,a na takve sam alergicna  ). 
Vremenom poceli smo se malo vise druziti,ali uvijek je bila izmedju nas neka distanca, nismo se bas dopisivali, ponekad bi se culi sms(mada mi ne odg. na svaki. . a ponekad mi salje sms navece skroz kasno) ili na fb.  ali cisto poslovno,  
Evo ove god poceo me je izdvajati od ostalih drugarica i zvati me nasamo na kafu, tu sam skontala da je bas stidljiv I da nam se zivotne price skoro skroz poklapaju, i svaki put kad odemo on nigdje ne zuri, cak smo i u soping zajedno isli. . kupovali smo isli zajedno da mu izaberemo odjelo, uvijek nesto planira icicemo ovdje- ondje, na kafe idemo svake sedmice. on je pravi dzentlmen nikad me nije nicim uvrijedio nekako je prema meni drugaciji nego prema ostalim curama, uvijek njih komentarise . 

Ali sad me poceo nervirati   prica kako je bilo sa nekima za jednu noc. . kako su ga cak neke odbile. kako je odjednom neka skroz mu dobra , ne razumijem, sta to treba da znaci?Mi smo samo kolege?ili se ipak simpatisemo_
Plasim se bilo kako da odreagujem  i nisam za otvoren nastup prilicno sam stidljiva ,,cak sam ga par puta i odbila kad me je htijeo otpratiti kuci(to je bilo dok ga nisam bas upoznala) ne znam zasto jednostavno mi je neugodno ,jedno vrijeme sam ga izbjegavala jer mi ne ide pretvaranje. ali on je ostao ok i nikad me nije pitao sta je samnom.   
Molim vas pomozite  . . samo mi recite sta smo mi? kako da reagujem, mrzim ici u skolu jer je on tu sa svojim drugovima bojim se da nesto ne skontaju da me ne provale,ne znam kako da se ponasam?
**i da ko god nas poznaje kaze da smo jedno za drugo, nasta mi oboje obaramo pogled i hocemo pobjeci
Bila bih vam mmmnoogo zahvalna da mi pomognete na znam sta da radim///ispisacu se iz skole!! Smile




Ako ti kazem da sam se ja iz jedne takve price ozenio i da je to po meni najlepsi nacin izabrati partnera !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat
Molim vas pomozite  . . samo mi recite sta smo mi?
To ti ne možemo reći mi, gomila stranaca na forumu i to na osnovu jedne strane priče... To, uostalom, i nije na nama da procenjujemo; to ti može reći samo on. Da bi saznala, postoji samo jedan način - da ga pitaš... Još nismo do kraja usavršili tehnike čitanja misli, gledanja u kristalnu kuglu i slično, ali čim budemo, rado ćemo ti pomoći.  Smile

Citat
Ali sad me poceo nervirati   prica kako je bilo sa nekima za jednu noc. . kako su ga cak neke odbile. kako je odjednom neka skroz mu dobra , ne razumijem, sta to treba da znaci?Mi smo samo kolege?ili se ipak simpatisemo_
Pokušava da te napravi ljubomornom kako bi video da li ti prema njemu osećaš nešto, pa ćeš od ovih priča popizdeti. Na tebi je da odabereš kako ćeš reagovati - da li ćeš mu priznati šta osećaš ili ćeš da igraš igrice... To su izbori koji su pred tobom, a treći je da ne radiš ništa i pizdiš i praviš se hladna, pa kad nađe ribu i krene sa njom da se krlja pred tobom plakaćeš, kajaćeš se, jesti po kilo sladoleda na dan i gledati glupe filmove sa Džulijom Roberts. Tvoj izbor.

Citat
(imam losa iskustva pa sam prezirala muski rod)
Citat
///ispisacu se iz skole!! :help:
I, molim te, nemoj da dramiš, to nikome nije simpatično.
« Poslednja izmena: 22. Maj 2012, 18:17:03 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Samsung 111111
Ispisi se iz skole
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Prvo moras razluciti sta ti osecas prema njemu. Ako ti se svidja, zaista ne vidim problem da nesto makar pokusate...

Citat
samo mi recite sta smo mi?
Koliko vidim iz svega za sada ste drugovi, sto ne znaci da ne mozete biti nesto vise. Ako te stalno zivka da idete negde na kafu moguce da i on zeli nesto vise ali to moras videti sa njim. "Ispipaj" to malo(kada vec izlazite na kafu nece ti biti tesko da mu mozda tada bacis po koji kompliment pa da vidis kako ce se ponasati), dozvoli mu da te otprati kuci pa vidite stacete.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Ispisi se iz skole

Univerzalan odgovor. Ne vazi se.  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
"Ali sad me poceo nervirati   prica kako je bilo sa nekima za jednu noc. . kako su ga cak neke odbile. kako je odjednom neka skroz mu dobra , ne razumijem, sta to treba da znaci"

priprema teren...Smile
govori ti   sta zeli...a sta ne zeli...

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46
Hvala vam svima na komentarima !!

Citat: B@mbin@ link=topic=578529. msg10453323#msg10453323 date=1337703386
Citat
Molim vas pomozite  .  .  samo mi recite sta smo mi?
To ti ne možemo reći mi, gomila stranaca na forumu i to na osnovu jedne strane priče. . .  To, uostalom, i nije na nama da procenjujemo; to ti može reći samo on.  Da bi saznala, postoji samo jedan način - da ga pitaš. . .  Još nismo do kraja usavršili tehnike čitanja misli, gledanja u kristalnu kuglu i slično, ali čim budemo, rado ćemo ti pomoći.   :mrgreen:

Citat
Ali sad me poceo nervirati   prica kako je bilo sa nekima za jednu noc.  .  kako su ga cak neke odbile.  kako je odjednom neka skroz mu dobra , ne razumijem, sta to treba da znaci?Mi smo samo kolege?ili se ipak simpatisemo_
Pokušava da te napravi ljubomornom kako bi video da li ti prema njemu osećaš nešto, pa ćeš od ovih priča popizdeti.  Na tebi je da odabereš kako ćeš reagovati - da li ćeš mu priznati šta osećaš ili ćeš da igraš igrice. . .  To su izbori koji su pred tobom, a treći je da ne radiš ništa i pizdiš i praviš se hladna, pa kad nađe ribu i krene sa njom da se krlja pred tobom plakaćeš, kajaćeš se, jesti po kilo sladoleda na dan i gledati glupe filmove sa Džulijom Roberts.  Tvoj izbor.

Citat
(imam losa iskustva pa sam prezirala muski rod)
Citat
///ispisacu se iz skole!! :help:
I, molim te, nemoj da dramiš, to nikome nije simpatično.  
Upravu si malo sam pretjerala,ali stvarno sam u krizi  :[5]:

Pokusacu da mu nekako dam do znanja da mi se svidja, mada stavrno bojim se bilo sta napraviti  :-k moracu smisliti nesto, a otvoreno ne mogu bar za sad,,sta vi mislite kako da provjerim da li mu se svidjam?
Ljudi hvala jos jednom, sad sam bolje :mrgreen:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Pa sviđaš mu se, ne bi ispitivao teren da mu se ne sviđaš. I on se tebi sviđa. Da li sad shvataš koliko je glupo da ništa ne uradiš po tom pitanju?
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46

Pa sviđaš mu se, ne bi ispitivao teren da mu se ne sviđaš. I on se tebi sviđa. Da li sad shvataš koliko je glupo da ništa ne uradiš po tom pitanju?
Mislis Smile   ali on me ne cima, ne salje redovno sms, ne javlja mi se uvijek na fb..,cak mi ponekad ni na sms ne odg.
 nista mi ne lajkuje, a drugim curama cak i komentarise, a kad mu se ja javim na fb uvjek je ozbiljan  Smile
sta da ti kazem nego ,, komplikovano ,,
 ali odlucila sam pokusacu vec nekako pa sta bude, ipak  pomogli  ste mi Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:49:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.