Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Metla za sve koji nam truju decu  (Pročitano 3677 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
@Patak Dugoprugas

A jel tvoj cale tad bio maloletan kad je ostajao do 2 ujutru?

Svejedno to sto pricas je jos i dobro bilo, sad oblace tange, igraju za sankom polugole i kojekakve jos bahanalije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
Na zapadu ti traze licni dokument kad kupujes alkohol cak i ako ides sa stapom i imas 50 godina  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 


, sad oblace tange, igraju za sankom polugole i kojekakve jos bahanalije...

i sta u tome ima loše?

kome smeta nek se seli u arabiju
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
@Patak Dugoprugas

A jel tvoj cale tad bio maloletan kad je ostajao do 2 ujutru?

Svejedno to sto pricas je jos i dobro bilo, sad oblace tange, igraju za sankom polugole i kojekakve jos bahanalije...

Pa pazi, to je Vojvođansko selo - sa 16 su se udavale i još se udaju. Tako da je sigurno bilo maloljetnih.

Generalno tad se smatralo da si sa 16 ozbiljan čovjek. Curice su se "djevojčile" sa 15. Do nekih 23 h bilo je tu i mlađe djece ono 12 -13 godina. Onda se babe pokupe i ostave "omladinu" da dođe kasnije - u pratnji nekog rođaka naravno.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Osnovao fejsbuk grupu?!....bitchin'  Smile


Ja sam odrastao devedestih....droga,rat,pištolji,mogao je neko na ulici da te ubije dok ideš u prodavnicu,nije ti trebao noćni klub,klinci izbeglice dolaze u odeljenje,imaju razne traume,imao sam u odeljenju klinca koji je usled pada granate u njegovoj blizini izgubio moć govora,nema para,ćale i keva oboje izbačeni s posla,idem na jebeni trening sa patikama zalepljenim selotejpom,uveče na dnevniku ti prikazuju desetine izmasakriranih tela na gomili poredjanih itd...znači ako postoji neki pakao na zemlji,za klinca koji ništa od toga ne razume,prilično je blizu definicije,i evo me živ,zdrav,normalan,i ne samo ja nego desetine i stotine ljudi moje generacije koji su bili u istoj situaciji....Prestanite već jednom da abolirate jebene roditelje,sa nekakvim klubovim noćnim,medijima i ne znam kakvim pi**ama materinama(jeste mediji mu rekli da bude alkoholičar,mrš!),i obratite pažnju na svoju decu moroni!A ne tata u kladionici,majka u šoping molu,i klinac odrastao u debila?!Zašto?Jer se "ribe vrte u tangama oko šipke"!Mrš!
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Opa, još jedan građanin koji izražava nezadovoljstvo zbog nečega.  Smile  Smile U koju ćemo grupu da ga svrstamo? U atenšn horove, strane plaćenike, Pajtićeve vojnike, negativne mizantrope, svirače kurcu, profitere, folirante... ?  Smile  Smile  Smile


Inače, što se medija tiče... tja, mrzi me da ulazim u novu beskrajnu raspravu pa ću pustiti South Park da da objašnjenje umesto mene.  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 45.0.2454.101
Е ако је у Саут Парку онда је сигурно тако



Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Dobro, nije tako.


Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Džaba pukovniče, nije to u skladu sa mutant vrednostima propagiranih sa zapada i rijaliti mentalitetom.

Ja se izvinjavam, ali tocenje alkohola maloljetnicima i njihovo izbivanje iz kuce do ranih jutarnjih sati je specijalitet ovih prostora.
Na zapadu se zna da moras biti kuci ili te policija privodi, pa ti biraj.
Zato djeca i podivljaju kad dodju ovdje i vide da im je sve dozvoljeno.


Ti mislis da Americki klinci ne nadju nacin da izvrdaju?  Znas ti koliko sam ja njih vratio u zivot kada su se predozirali, ili imali trovanje alkohola?

Ono jeste, murija ako te uhvati ce da ti naplati kaznu i da vodi kuci, ali policijska odeljenja su smanjena generalno gotovo svuda osim mozda u vecim gradovima poput LA, NY, Majamija i tako nekih lokacija.  Murija nema vremena da se zajebava sa tim jer i onako imaju problem da rade svoj posao i ovako.  Evo kod mene nedavno izbila tuca, jedan poginuo drugi u bolnici a murija dosla tek 10 minuta kasnije jer nisu imali blizu jedinicu u okolini. 
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
mob
LG G3
Peticija u fazonu

"deci nam sipaju drogu u piće"  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: nam decu Metla truju

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.