Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:09:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mesić: Da je "Oluja" zločin, znao bih  (Pročitano 11343 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Vukovar je jedini razrusen prilikom borbi.


to naravno nije istina...hoces da kazes da su samo tzv 'srpska sela' u Hrvatskoj rusena  Smile  Smile Smile Smile

pa i da je Vukovar jedini grad koji je srusen....alo, sa kojim pravom....sta da ti dodju i sruse recimo Kragujevac, sta bi ti tako 'pametan' rekao?  Smile  Smile

Srpska vojska nikad nije usla u Hrvatsku. Srpska vojska postoji tek od skoro.

ma nemoj, a ko ih je poslao da ruse Hrvatsku? Ja?  Smile

sta su radili oni teroristi pod vodjstvom onog Arkana i ko zna kojih sve ne teroristickih grupa? Ko je njih poslao tamo? Smile Smile
« Poslednja izmena: 30. Mar 2007, 12:42:39 od RaznosacPica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
У вуковару су се Слоба и Фрањо играли Ризика.

Колико је настрадао и за Хрвате и за Србе који су живели тамо, толико је био кобан и за много погинулих Срба који су гинули у понављаним јуришима на град!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia N82


to naravno nije istina...hoces da kazes da su samo tzv 'srpska sela' u Hrvatskoj rusena  Smile  Smile Smile Smile

pa i da je Vukovar jedini grad koji je srusen....alo, sa kojim pravom....sta da ti dodju i sruse recimo Kragujevac, sta bi ti tako 'pametan' rekao?  Smile  Smile

Srpska vojska nikad nije usla u Hrvatsku. Srpska vojska postoji tek od skoro.

ma nemoj, a ko ih je poslao da ruse Hrvatsku? Ja?  Smile

sta su radili oni teroristi pod vodjstvom onog Arkana i ko zna kojih sve ne teroristickih grupa? Ko je njih poslao tamo? Smile Smile
Pa stigne ti poziv za redovno odsluzenje vojnog roka u Split i tamo odes u vojsku i zadesis se kad Hrvati imaju gradjanski rat izmedju katolickih hrvata i pravoslavnih hrvata srpsko porekla
Arkan nema veze sa ni sa JNA ni sa Srpskom vojsko to su babe i zabe
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
tipicno srpsko pranje ruku od svega...to sa pozivom za vojsku  Smile , kao oni su se tamo zadesili slucajno, uzgred.... Smile   a moj drug, Srbin, ostavio tamo kosti, koji je inace sluzio u 'JNA'...kakve li ironije  Smile

hoces da kazes da su 'pravoslavni Hrvati' ratovali tek-tako, da ih Bg nije lozio i podbadao, davao laznu nadu?

Hoces da kazes da je JNA (u kojoj je bilo izmedju ostalih i Hrvata) krenula na svoje da rusi, da su Hrvati ubijali i rusili svoje, pa ko je lud da to radi?

a sto se tice tog vaseg Arkana, on se uvek hvalio da ratuje za 'Srbiju' i niko ga u tome nije sprecavao (ako vam je smetao, zasto ga nisu srbi uklonili), ko je njega naoruzavao da mi je znati Smile  Smile   NATO?  Smile Smile
« Poslednja izmena: 30. Mar 2007, 13:03:28 od RaznosacPica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
Citat
Mesić: Da je "Oluja" zločin, znao bih

Dobar primjer politickog jezika... Jedini razlog koji je ovdje izveden je da su Srbi prije toga protjerali Hrvate. To jeste tako, ali nista ne opravdava njih, kao sto ne opravdava ni 5x veci zlocin, odnosno genocid koji je Hrvatska pocinila nad Srbima...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Alo drugovi pozdrav svima iz suverene i samostalne Hrvatske , manite se rata i analize , samo se nervirate bezveze , u svakom ratu postoji pobjednik i gubitnik , kad se drugi put budemo ćerali možda vi pobjedite a ja budem kmečao na interenetu i crtao Hrvatsku do Zemuna , eto za danas toliko .....  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 959
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Za mene je oluja zlocinacka akcija isto kao i Srebrenica.Gde god se ubijaju civili i zarobljeni vojnici to je zlocin.Gradjanski rat je sam po sebi zlocin, i ni jednoj strani nisu ostale ciste ruke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
A čekaj malo a šta smo mi trebali ?? gledati kako nam je 1/3 zemlje okupirana, bradonje se smiješe, odbijaju pregovore, odbijaju čak i odlični Z4. Pa koja bi budala trpjela toliko zajebavanja...šta ste vi mislili kako će to završiti. Što ste skuhali to ste pojeli Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Nepoznat
Browser
NokiaN70-1 5.0638.3.0.1
mob
Nokia N82
vi ljudi nemate pojma sta pricate.
znam par ljudi koji su trenutno u Irak i sad po vasoj logici ( koja nema dodirnih tacaka sa zdravim razumom ) ispada da je Srbija umesana u iracki rat.
ja samo hocu da kazem posto vidim da na temi ima i Hrvata da ne treba da mrze Srbe zbog nekih pojedinaca koji su se izjasnjavali kao Srbi. ja sam Srbin i ne znam ni jednog koji mrzi Hrvate ili neke druge narode.
niti vas volim niti vas mrzim jednostavno ne razmisljam o tome
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
ja samo hocu da kazem posto vidim da na temi ima i Hrvata da ne treba da mrze Srbe zbog nekih pojedinaca koji su se izjasnjavali kao Srbi.

Преформулиши ти то синко, у ствари ја ћу ти "помоћи"... ма зезам се одмоћи ћу ти у манипулацији.
Хрвати назочни на теми (а који долазе да се зезају, читај провоцирају) не морају да мрзе тебе, ако већ мрзе Србе.
А судећи по томе ко се с ким слаже на разним темама и по разним питањима, биће да куцаш на отворена врата...
Или не морамо о емоцијама, ваша ствар, само примећујем како се лепо овде слажете и надопуњавате.
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:09:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.