Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:15:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mesec i Sunce - otac i majka  (Pročitano 20105 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

 sin kvadrat Sunca i Meseca,

Da li je bio boleshiv ,kad je bio mali,neshto kao bronhitis Smile

Hm, pa ne bih rekla bolesljiv, ali jeste zaista imao one opstruktivne faze kaslja ( gusenja nocna) dok nije napunio nekih 6 godina bili su redovna pojava.

sunce90mjesec može mu biti da će tebe i muža doživljavati sasvim drugačije
ja imam taj kvadrat i moji se lijepo slažu, uvijek kažem bar da ja budem u takvom donsu sa mužem u tim godinama
mađutim bili su razdvojeni neko virjeme, otac je bio pomorac i radio u inozemstvu




Ovo mi se nekako cini mogucnijim tumacenjem obzirom da nismo u konfliktim odnosima. Hvala Julijana bas sam to i zelela da znam da li neko ko ima ovakav aspekt ima roditelje koji su se slagali,bili u dobrim odnosima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Ja ne znam ako vec nesto pitate sta zelite da vam se kaze,mozda bi trebalo da se naglasi,jer ono sto smo Andjela i ja rekle je potvrdjeno,ali na drugi nacin.
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@514

     Goran Milekic,nas poznati astrolog kaze za ovaj aspekt(kvadrat Sunca i Mjeseca):

" I  gle čuda,često se to dvoje ljudi,taj otac i ta majka,bjehu slagali,prije nego što se dijete rodi, a kada se dijete rodi,(vlasnik horoskopoa)tek počinje priča.Kao da se bude iz kakvog sna,oni uočavaju apsolutnu različitost,pre svega u pogledu komunikacije,koja se odnosi na porodicu na vaspitanje,na gajenje,na školovanje djece.Kroz djecu,da ironija bude starsnija,oni spoznaju svoju različitost"

 Rae Orion

  "Ako su Sunce i Mjesec u kvadratu,volja trazi jedno,a podsvjest stremi nechem drugom.Zbog toga osoba moze biti preosjetljiva,podlozna razocharenju i nesigurna u sebe.
Ali mnogi uspjeshni ljudi imaju ovaj aspekt"

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Slažem se. Dobar aspekt donosi  unutrašnju ravnotežu, dobru vitalnost i zdravlje, sklad svijesti, ega, fizičkog sa podsvijesti, emocijama. Loš aspekt donosi unutarnje konflikte. Kvadrat unutarnju borbu  i previranja, sukobe ega i emocija; svijesti i podsvijesti, opozicija potrebu  izvlačenja  emocija i stvari iz podsvijesti te suočavanje sa njima. Opozicija istovremeno donosi osobu koja ima stalnu potrebu osjećati se zaljubljeno, zbog ega. I kvadrat i opozicija ukazuju kako su roditelji  doživljeni kao posve različite osobe, često rastava roditelja ili teške vlastite veze. Jedan od pokazatelja rastave. No opet je to samo jedan pokazatelj, treba gledati kartu u cjelini.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zahvaljuejm na odgovorima, pitanje je postavljeno prvobitno jer se nisam mogla identifikovati sa tim njegovim kvadratom pa pitah sta jos moze da znaci osim uobicajenog tumacenja koje kvadrat ima ( konflikti, borba, sukobi,nerazumevanje...)

@514

     Goran Milekic,nas poznati astrolog kaze za ovaj aspekt(kvadrat Sunca i Mjeseca):

" I  gle čuda,često se to dvoje ljudi,taj otac i ta majka,bjehu slagali,prije nego što se dijete rodi, a kada se dijete rodi,(vlasnik horoskopoa)tek počinje priča.Kao da se bude iz kakvog sna,oni uočavaju apsolutnu različitost,pre svega u pogledu komunikacije,koja se odnosi na porodicu na vaspitanje,na gajenje,na školovanje djece.Kroz djecu,da ironija bude starsnija,oni spoznaju svoju različitost"

 Rae Orion

  "Ako su Sunce i Mjesec u kvadratu,volja trazi jedno,a podsvjest stremi nechem drugom.Zbog toga osoba moze biti preosjetljiva,podlozna razocharenju i nesigurna u sebe.
Ali mnogi uspjeshni ljudi imaju ovaj aspekt"



Mozda ce taj kvadrat  jednom u njegovom zivotu doneti ovo o cemu je pisano  Smile  za sad mi je bilo vazno da  saznam i druge opcije, one pozitivnije ako to kvadrat Sunca i Meseca uopste moze da ima.
A sekstil kod drugog deteta? 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
mjesec mi je u blizancima u 4 kuci
suce u skorpiji u 8 kuci
sunce i mjesec mi ne grade nikakav aspekt,a moji su razvedeni  Smile
mozda neptun u jarcu u 10 kuci predstavlja los odnos s ocem  Smile (mada ruku na srce i nemamo tako los odnos,samo eto rijetko se gledamo jer je on pomorac)
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Pa Sunce predstavlja tvog oca. Zavisi kako ti je Sunce položeno-u kom znaku...pa aspekti + dispozitor  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nesto razmisljam posto mi sin ima taj kvadrat Sunca u Ovnu (5.kuca) i Meseca u Raku (8.kuca)  Smile , te neke razdvojenosti ima, male doduse ali od kad se rodio tata mu je povremeno na putevima kratkotrajnim (takav mu posao)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Nesto razmisljam posto mi sin ima taj kvadrat Sunca u Ovnu (5.kuca) i Meseca u Raku (8.kuca)  Smile , te neke razdvojenosti ima, male doduse ali od kad se rodio tata mu je povremeno na putevima kratkotrajnim (takav mu posao)  Smile
pa eto odgovora.Da li si pogledala druge aspekte sunca i meseca,ako je u to umesan jos i jupiter,onda bi mogli da izvedemo takav zakljucak Smile
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nesto razmisljam posto mi sin ima taj kvadrat Sunca u Ovnu (5.kuca) i Meseca u Raku (8.kuca) Smile , te neke razdvojenosti ima, male doduse ali od kad se rodio tata mu je povremeno na putevima kratkotrajnim (takav mu posao) Smile
pa eto odgovora.Da li si pogledala druge aspekte sunca i meseca,ako je u to umesan jos i jupiter,onda bi mogli da izvedemo takav zakljucak Smile


Imaju mu Sunce i Mesec jos dosta aspekata ali ne i sa Jupiterom, uglavnom oba svetla grade aspekte sa Neptunom i Venerom ( konjukcije , opozicije i kvadratte ) i Mesec trougao ASC, ne znam koliko je lose/dobro sve ovo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:15:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.