Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Memorijalni turnir Valeriji Lobanovski“  (Pročitano 8034 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
1. Mi smo od holandije izgubili 6:1, a za 80% golova na tom mecu kriv je licno ivica kralj, jer golman koji na jednoj tekmi primi 4 komada na isti kalup nije golman.
2. Od azerbejdzana nismo izgubili dvaput nego jednom, drugi put je bilo nereseno. Ta ista reprezentacija je igrala egal meceve sa italijom.
3. Petkovic je vise puta uzimao reprezentaciju i ni jedan od tih puta s njom nista nije uradio, iako ga cenim kao trenera, to ne znaci da ce sad nesto napraviti za promenu.
4. Nikome on nije rekao da ne moze da igra za reprezentaciju, i mijat i deja i piksi i svi su se i onako povukli iz fudbala ostali su miha koga samo lud covek nece pozvati i savo majmun koji je kapiten nove generacije...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ukrajina – Srbija i Crna Gora 2:1 (0:0)
Rebrov 61', Nazarenko 71' – Kežman 90'
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
1. Mi smo od holandije izgubili 6:1, a za 80% golova na tom mecu kriv je licno ivica kralj, jer golman koji na jednoj tekmi primi 4 komada na isti kalup nije golman.

A ko je kriv sto nismo dali jos 5 golova? Ivica jeste debil, bio i ostao, ali nazalost u dobrim reprezentacijama golman nema prilike da primi 6 golova, ma koliko bio los.

Citat
2. Od azerbejdzana nismo izgubili dvaput nego jednom, drugi put je bilo nereseno. Ta ista reprezentacija je igrala egal meceve sa italijom.

Oni su mozda igrali egal sa Italijom, mada ne znam ni kada ni kako, a cisto sumnjam da su igrali cak nereseno. Sa nama su igrali nereseno, sto je po meni isto sto i poraz i jos su nas pobedili. Cinjenica je da danas svi igraju dobar fudbal i cinjenica je da nema salbih reprezentacija, ali isto tako cinjenica je da se neke utakmice, ako reprezentacija vazi za iole ozbiljnu, moraju dobiti.

Citat
3. Petkovic je vise puta uzimao reprezentaciju i ni jedan od tih puta s njom nista nije uradio, iako ga cenim kao trenera, to ne znaci da ce sad nesto napraviti za promenu.

Petkovic je prvi put kratko bio selektor i valjda je anjuren zbog Deje, kao velikog strucnjaka, koji je i uspeo dva puta da padne pred Azerbejdzanom. Cak i ovaj drugi put je dosao kako niko ozbiljan ne bi dosao, zbog nacina na koji su se ljudi iz fsscg ophodili prema njemu. Seti se samo kako je Piksi javno pricao kako hoce Bajevica, pa su molili Bajevica, pa ne znam onda koga su jos molili, pa na kraju kada niko nije hteo, onda ajde dobar si i ti. Znaci covek je preuzeo reprezentaciju kada je bila u najvecim govnima verovatno u svojoj istoriji i iz najvecih govana je izvukao i napravio od nje jednu solidnu, komaktnu, reprezentaciju radnika. Takodje covek je iskren i otvoren i govori svima ono sto misli, tako da je on verovatno prvi selektor koji je javno rekao da smo mi jad i beda i da treba da budemo srecni ako bilo koga pobedimo. To jeste samar, ali je poucno jer je to prvi put da je neko sa tim stavom nastupio. Svi do sada su nas uljuljkivali kako smo mi najbolji, kako smo evropski brazilci i tako dalje, pa onda evropski brazilci pukose od Azerbejdzana.

Citat
4. Nikome on nije rekao da ne moze da igra za reprezentaciju, i mijat i deja i piksi i svi su se i onako povukli iz fudbala ostali su miha koga samo lud covek nece pozvati i savo majmun koji je kapiten nove generacije...

Da nije on dosao, sigurno bi bilo tu jos igraca koji bi hteli da igraju i ako im je vreme za to odavno proslo. Za Mihajlovica necu da komentarisem. Necu da pricam ni o nj egovim godinama, ni o znanju ni o bilo cemu, osim o njegoovm ponasanju. Ja da sam selektor i da imam Zidana u reprezentaciji koji mi samo jednom nekoga pljune, udari ili napravi neko slicno sranje, taj vise ne bi igrao dok sam ja selektor. Mihajlovic je to uradio x puta.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 164
Zastava Bar
mob
LG T385
.. Znao sam da ce izgubiti od Ukrajine.. ali nema veze, protiv Spanije igramo neresheno, Litvaniju dobijamo 1:0... Smile
Petkovic je izmjesao sastav...kako bi svi dobili sansu..takodje da bi ih provjerio..Maric je pao( nije njegova pozicija), takodje mi se nije svidio Milosevic..Gavrancic treba da igra sto defanzivnije...Vidic je bio dobar..takodje Krstajic, Dragutinovic- nervozno ali borbeno odigrano( bice Lukovic bolji od njega), hmmmm.. Zigic treba da igra od prvog minuta.. treba mu malo da dodje u sansu..Koroman treba da bude desni spoljni.. Vukic polu-spic-iliti ofanzivni vezni..itd. da ne naklapam vishe..owaj turnir nema veze sa pravom igrom reprezentacije..kladim se da Petkovic nije ni otisao da ga osvoji.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Potpis...............Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Pa naravno da nije. Ovo je bio turnir za proveru nekih igraca i nekih drugih kombinacija, nista vise.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
A ko je kriv sto nismo dali jos 5 golova? Ivica jeste debil, bio i ostao, ali nazalost u dobrim reprezentacijama golman nema prilike da primi 6 golova, ma koliko bio los.
To uopste nije bitno. Ajde sastavi ti ekipu koja ce onoj holandiji da da vise od 3 komad, dakle mozes da koristis sve igrace iz poslednjih 50 godina, nek i bojevo naoruzanje koriste.

Citat
Oni su mozda igrali egal sa Italijom, mada ne znam ni kada ni kako, a cisto sumnjam da su igrali cak nereseno. Sa nama su igrali nereseno, sto je po meni isto sto i poraz i jos su nas pobedili. Cinjenica je da danas svi igraju dobar fudbal i cinjenica je da nema salbih reprezentacija, ali isto tako cinjenica je da se neke utakmice, ako reprezentacija vazi za iole ozbiljnu, mo
Pa o tome ti ja pricam.. ti ne znas, al volis da pricas. To jeste karakteristika ovog naroda, ali ipak i u tome treba imati mere.. to je ipak bilo pre svega 2 godine.
Znaci ubuduce, ako ne znas, nemoj mlatiti.

Konkretno ovo je ta reprezentacija i njeni rezultati:

Sat, Oct 12th 2002:
Italy vs Serbia & Montenegro (1-1)
0-1 (Predrag Mijatovic 27)
1-1 (Alessandro Del Piero 39)

Wed, Oct 16th 2002:
Serbia & Montenegro vs Finland (2-0)
1-0 (Darko Kovacevic 55)
2-0 (Sinisa Mihajlovic 85pen)

Wed, February 12th 2003:
Serbia & Montenegro vs Azerbaijan (2-2)
1-0 (Predrag Mijatovic 33pen)
2-0 (Nicola Lazetic 52)
2-1 (Gurban Gurbanov 59)
2-2 (Gurban Gurbanov 78)

Sat, June 7th 2003:
Finland vs Serbia & Montenegro (3-0)
1-0 (Sami Hyypia 19)
2-0 (Joonas Kolkka 45)
3-0 (Mikael Forssell 55)

Wed, June 11th 2003:
Azerbaijan vs Serbia & Montenegro (2-1)
0-1 (Branko Boskovic 28)
1-1 (Gurban Gurbanov 85pen)
2-1 (Farrukh Ismaylov 89)

Wed, August 20th 2003:
Serbia & Montenegro vs Wales (1-0)
1-0 (Pedrag Mlaznovic 73)

Wed, Sept 10th 2003:
Serbia & Montenegro vs Italy (1-1)
0-1 (Filippo Inzaghi 22)
1-1 (Sasa Ilic 81)

Sat, Oct 11th: 2003
Wales vs Serbia & Montenegro (2-3)
0-1 (Zvominir Vukic 4)
1-1 (John Hartson 24pen)
1-2 (Savo Milosevic 82)
1-3 (Danijel Ljuboja 87)
2-3 (Robert Earnshaw 90)

Citat
Petkovic je prvi put kratko bio selektor i valjda je anjuren zbog Deje, kao velikog strucnjaka, koji je i uspeo dva puta da padne pred Azerbejdzanom. Cak i ovaj drugi put je dosao kako niko ozbiljan ne bi dosao, zbog nacina na koji su se ljudi iz fsscg ophodili prema njemu. Seti se samo kako je Piksi javno pricao kako hoce Bajevica, pa su molili Bajevica, pa ne znam onda koga su jos molili, pa na kraju kada niko nije hteo, onda ajde dobar si i ti. Znaci covek je preuzeo reprezentaciju kada je bila u najvecim govnima verovatno u svojoj istoriji i iz najvecih govana je izvukao i napravio od nje jednu solidnu, komaktnu, reprezentaciju radnika. Takodje covek je iskren i otvoren i govori svima ono sto misli, tako da je on verovatno prvi selektor koji je javno rekao da smo mi jad i beda i da treba da budemo srecni ako bilo koga pobedimo. To jeste samar, ali je poucno jer je to prvi put da je neko sa tim stavom nastupio. Svi do sada su nas uljuljkivali kako smo mi najbolji, kako smo evropski brazilci i tako dalje, pa onda evropski brazilci pukose od Azerbejdzana.
Sve je to bla bla truc truc dok se oni ne plasiraju na to SP. Pokazali su danas i juce protiv ukrajinaca i poljaka sasvim dovoljno da mi se kao sasvim realno cini da mogu da puknu sve do kraja. Ovo sto je do sada petko napravio nije preterano vazno, nereseno sa bosnom, nereseno sa spancima, nereseno sa belgijancima.. jedina prava igra i pobeda bila je protiv belgije u belgiji al od tad je proslo godinu dana vec. To sto su dali mnogo golova San marinu.. to bi reprezentacija samnom u napadu isto dala.

Citat
Da nije on dosao, sigurno bi bilo tu jos igraca koji bi hteli da igraju i ako im je vreme za to odavno proslo. Za Mihajlovica necu da komentarisem. Necu da pricam ni o nj egovim godinama, ni o znanju ni o bilo cemu, osim o njegoovm ponasanju. Ja da sam selektor i da imam Zidana u reprezentaciji koji mi samo jednom nekoga pljune, udari ili napravi neko slicno sra*e, taj vise ne bi igrao dok sam ja selektor. Mihajlovic je to uradio x puta.
Ne bi.. nema ko.. svi iz te reprezentacije sem save majmuna i mihe su se uveliko povukli.. eventualno bi kralj mozda hteo nesto, al on je ipak hendikepiran previse cak i za ovu reprezentaciju.
A to sto je Mihajlovic temperamentan.. super sve je to cool.. to je covek koji daje i namesta golove kad je to i teorijski i prakticno nemoguce, to je covek koji ima najbolji korner i slobodan udarac na planeti poslednjih 40 godina... da li ti imas neko misljenje o njemu i da li bi ga ti u reprezentaciju zvao krajnje je nebitno.. covek ima muda do zemlje, a ako to nije ono sto kapiten treba da poseduje, ne znam sta jeste.. jel kapiten treba da se manekenise i tupi o politici ko Majmun? Pa majmun je prvi najuren iz aston vile jer je pljunuo navijace... i on je onda kapiten...

Citat
Pa naravno da nije. Ovo je bio turnir za proveru nekih igraca i nekih drugih kombinacija, nista vise.
Nema tu sta da se proba. Mi nemamo 50 igraca u calciu, primeri, premiershipu pa da imamo sta da probamo. Realno ovo su bile mozda i najjace ekipe koje ova zemlja ima, mozda su se malo manje zalagali, ali to je svejedno sramota kako su odigrali.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Mislim da je ova reprezentacija pod Dejom bila katastrofa. Imena nisu bitna i to gde igraju (u stvari jesu ali donekle). Bolje je pozvati radnika iz prosecne ukrajinske ekipe nego nabedjenu zvezdicu koja igra u nekom top klubu. Slazem se sa CIklom da je ova ekipa solidno napravljena, mi samo treba da shvatimo da je fudbal omiljeni sport u Evropi u koji svi zivi ulazu vise od nas i ne mozemo da ocekujemo mnogo. Reprezentacija nema tradiciju osvajanja trofeja nigde, najbolje sto smo napravili je ono trece mesto u Juznoj Americi pre Drugog sv rata. U zadnje vreme, od 1990. i onogo glupog ispadanja na penale od Argentine u Italiji, nista nismo uradili. '92 i '94 se nismo takmicili zbog sankcija a u ostalim takmicenjima posle toga se nismo bas pokazali nesto, najdalje sto smo dogurali je cetvrtfinale protiv Holandije... Ako ne ocekujemo puno od reprezentacije mozemo prijatno (mozda) da se iznenadimo, a ako ocekujemo puno samo nas ceka razocarenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Upravo tako. Napisao sam dugacak post, ali nije se postavio, ne znam zasto, pa me mrzi ponovo da pisem. Mislim da je poenta svega u sledecoj recenici. Prethodna reprezentacija je bila daleko bolja po individualnom kvalitetu, a ova, vec sada ima bolje rezultate od nje. Zakljucak moze da izvede svako ko to hoce.
« Poslednja izmena: 17. Avg 2005, 22:56:35 od Ciklopentanoperhidrofenan »
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Cim mi objasnis na osnovu cega ta izjava bicu zadovoljan.
Posto ti ni ne znas rezultate te / tih reprezentacija sto si jasno pokazao.
Sta je to ova reprezentacija postigla? Svaka cast za pobedu nad belgijom, sve ostalo je smesno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Samo jedno reci. Kakve rezultate ima ova reprezentacija???

Ali napisi to tako lepo da svako razume.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.144 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.