Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Medvedev: Objavi istinu o vanzemaljcima ili ću ja!  (Pročitano 9406 puta)
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Nokia 6630, valjda
nisam se okomio na hrishcanstvo, to je samo realna slika.
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
ja mislim da nas ocekuje scenario iz serije V  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Ko što rekoh,promeniće i uzdrmaće možda crkvene i religijske institucije i one zadrte ljude u njima koji su nekad davno tvrdili jedno,a dan posle susreta će tvrditi drugo.

Uobičajene,normalne vernike i ljude koji samo žive svoje živote, neće. Jer ne treba mi kvazi-ateista da mi kaže da li smo sami u svemiru,a ni fanatik ili Papa da mi kaže da sve na svetu ima svoju posledicu.
Sad,da li je u pitanju energija,karma,Bog,ili šta već... mene baš briga. Znam da se sve vrti oko kauzaliteta,koji važi i u religijskim i u naučnim zakonima,i to je po meni cela filozofija većine vera. Detalje i tumačenja ostavljam kvazi-ateistima i fanaticima da se oni bakću oko toga.

Kad/ako jednog dana dođu vanzemaljci da se predstave,meni će životna filozofija i principi ostati isti kao što su bili i dan pre toga.  Ali,nažalost,na svetu ima dosta fanatika i kompleksaša koji neće ostati isti,a zbog njih vernike drži loš glas.

I tu si ti u pravu.Samo kažem da ne znači da svako ko je Hrišćanin dosledno sluša šta crkva kaže.Treba razlikovati veru i duhovnost od crkve.
« Poslednja izmena: 27. Jan 2013, 18:14:47 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Luvmya 520
naravno da ce pogoditi hrishcanstvo. josh uvek se nisu skroz oporavili od toga da zemlja nije plocha. moz misliti shta im se deshava sa sistemom, kad se ispostavi da je svevishnji stvorio josh nekog osim adama i eve.
( ne zastupam "hriscanstvo" ili bilo koji drugi sistem verovanja ) Sveto Pismo govori da je Gospod Bog Kreator svega sto postoji tako da bilo koji covek nemoze da negira bilo sta sto postoji kao Boziju kreaciju.
A narocito sto Gospod Bog predstavlja uvekpostojeci zivot koji je pored coveka doveo do postojanja svih zivih vrsta ne samo na Zemlji nego u celokupnom postojanju.
Isto tako Gospod Bog je jedini koji ce po prorocanstvu unistiti bilo koji oblik "sile, vlasti i poglavarstva " coveka.
Takodje Gospod Bog nije vanzemaljac posto na Zemlji ima svoj narod iz kojeg dolazi ( narodnost ) i svoj narod koji ce navodno da vecno zivi sa Njim na ovoj Planeti.....
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
LG Nexus 5


Nesto slicno sam i ja mislio da napisem, pretekao si me.
« Poslednja izmena: 27. Jan 2013, 19:19:30 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows
Browser
Opera 12.12
Citat
Takodje Gospod Bog nije vanzemaljac posto na Zemlji ima svoj narod iz kojeg dolazi ( narodnost ) i svoj narod koji ce navodno da vecno zivi sa Njim na ovoj Planeti.....

ne,ne, sinovče, loše si ti to razumeo... Isus jeste Bog, ali je i čovek. A bog kao tvorac je njegov otac - stvoritelj. A to o "odabranom narodu" nema veze s vezom, poenta je smao da li veruješ u njega, a ne kom narodu pripadaš. S tim u vezi, čak i da postoje svemirci tamo negde, to se ne bi kosilo sa hrišćanstvom.. Zašto bi taj isti bog se ograničio na stvaranje samo jedne civilizacije....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Pa isto tako se podrazumijeva a ne spominje u Svetom Pismu da je stvorio i dinosauruse..

Ako vec stvara covjeka po svom liku, koja je svrha dinosaurusa i svijeta bez svjesnog bica. I zasto ih je pobio/dozvolio izumiranje.

To mi je zanimljiva tema koja se rjetko spominje u prici o Stvaranju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows
Browser
Opera 12.12
Pa isto tako se podrazumijeva a ne spominje u Svetom Pismu da je stvorio i dinosauruse..

Ako vec stvara covjeka po svom liku, koja je svrha dinosaurusa i svijeta bez svjesnog bica. I zasto ih je pobio/dozvolio izumiranje.

To mi je zanimljiva tema koja se rjetko spominje u prici o Stvaranju.


hm... dobro pitanje... pojma nemam... možda je samo stvorio sve od velikog praska i rekao "e, sad se snalazite sami dalje"...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
 Smile

Prva misija svakog bozanstva "Kreiraj svjesno bice koje moze da te pojmi"..

Nije uspjeo iz prve pa je morao da padne jedan restart level.

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows
Browser
Opera 12.12
a možda možemo da trenutak stvaranja čoveka gledmao kao momenat kada je udahnuo razum primatima... mada to opet ne objašnjava svrhu onog "delića" od 4,5 milijardi godina pre toga...
vrlo je teško zauzeti strane..
s jedne strane se ne može osporiti starost Zemlje, geologija, pa i taj udar od pre 65 miliona godina.. ,možda su mu se dinosaurusi nešto zamerili  Smile

opet, ne mislim da bi i eventualno otkriće vanzemaljskog života nešto promenilo..opet bi se vratili suštinskom pitanju.. šta je stvorilo sve elemente u prirodi, poređalo proteine u neverovatno kompleksne amino-kiseline...
« Poslednja izmena: 27. Jan 2013, 19:33:55 od ćććččč »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.