Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:17:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Meda Jevrosim - Prva epizoda  (Pročitano 50193 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Da te zanima tuđe mišljenje, rekao bi "ako komentari budu pozitivni, radim sledeću epizodu", ali ti tražiš preglede i sabskrajbove... naravno, jer se oni računaju, a komentari ne.

Mislim da je logično da se vratiš svom poslu. Kad bi svi ljudi radili svoj posao, svet bi bio mnogo bolje mesto.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Da te zanima tuđe mišljenje, rekao bi "ako komentari budu pozitivni, radim sledeću epizodu", ali ti tražiš preglede i sabskrajbove... naravno, jer se oni računaju, a komentari ne.

Mislim da si u pravu, vec sam dobio dovoljno dobrih komentara i odlucio sam da cu nastaviti sa ovim.
Evo menjam opis i onda nema ljutis? Ok?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Evo, pogledaj. Pa cemo se gledati sledece nedelje kad napravimo novu stvar, koja ce biti malo brutalnija od ove, ovo je ipak samo uvod i predstavljanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Mislim da je logično da se vratiš svom poslu. Kad bi svi ljudi radili svoj posao, svet bi bio mnogo bolje mesto.

Svet bi bio mnogo bolje mesto kad bi svi ljudi razmisljali, a ne samo svadjali i hejtovali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Pošteno. Evo u znak dobre volje, lajkovao sam ti video, a ubuduće izbegavaj žickanje u opisima.

I gledaj da se udaljiš od Zvognja u narednim videima, ovo je jednostavno previše očigledno, verujem da nisam jedini koji tako misli.

Citat
Svet bi bio mnogo bolje mesto kad bi svi ljudi razmisljali, a ne samo svadjali i hejtovali.

Fair enough.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Pošteno. Evo u znak dobre volje, lajkovao sam ti video, a ubuduće izbegavaj žickanje u opisima.

I gledaj da se udaljiš od Zvognja u narednim videima, ovo je jednostavno previše očigledno, verujem da nisam jedini koji tako misli.

Citat
Svet bi bio mnogo bolje mesto kad bi svi ljudi razmisljali, a ne samo svadjali i hejtovali.

Fair enough.

E to zelim da cujem, dobra volja! To je potrebno, svima! Hvala za lajk!
A ovo za Zvognja, ne znam bre, ja sam bas mislim da sam se udaljio, imam drugacijeg karaktera, imam drugaciji glas, drugaciju glumu (ono njegovo je bas ravno i bez volje, ali nekako lezi celoj prici to), tj. cela tematika je drugacija.
Savet neki, nesto?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Šta znam, meni je baš očigledno, čim sam video klip odmah mi je pao na pamet Zvoganj - jednostavna animacija, crno-beli crtež, vic bez poente na kraju... možda da malo poradiš na detaljima, obogatiš vizuelno, zvuk malo da poboljšaš (pojačao sam na maksimum oba zvučnika i opet sam jedva razumeo), ne znam, možda čak i da obojiš pozadinu a medveda ostaviš crno-belog... ako već si uzeo medveda za lik, onda se malo i unesi u glumu, brundaj malo dok pričaš (ne bukvalno, ali mora glas još dublje da ide, a da ne izgubiš na razgovetnosti - možda čak i da ga propustiš kroz neki program, da mu daš na basu). Izrazi lica bi mogli da budu raznovrsniji, imaš možda tri različita položaja obrva... font da središ, imaš negde ošišanu latinicu, negde normalnu, nema potrebe za tim. I vic mora da ti bude duhovitiji, jebi ga, to je najteži deo ali ovo za kockasti kontejner stvarno nije smešno, nije čak ni "toliko glupo da je smešno", jednostavno... nije duhovito.
« Poslednja izmena: 16. Jan 2016, 19:36:38 od dzonipascal »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
mob
Samsung GT-S7580
Fali ti punch line
Slab kraj


Gledaj ovo



Lol
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Tako je, pogledaj ovaj video koji je Laza okačio da bi znao šta da ne radiš.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
mob
Samsung GT-S7580
Pa, pazi, ovaj video je glup kao kurac. To će se nekome i svideti. Za razliku od ove prve epizode s medom koja je baš slaba.
I nije meda kockast zato što je pao u kontejner opijen vinjakom, nego zato što ga je tako lakše nacrtati  Smile

Nije Zvoganj izmislio animaciju, ali pre Zvognja ja se ne sećam da je bilo ovakvih klipova, tako da vam je maltene svima on inspiracija
I to nije loše
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:17:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.