Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:34:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Max Payne  (Pročitano 18387 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2411
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Pravi "prljavi " lik za Maxa bi bio ovaj sto ce sad da glumi Punishera(mada mi po trejleru film izgleda da ce biti ocajan)
U svakom slucaju,film se gleda
IP sačuvana
social share
Roses are red. Violets are blue. I have a gun. Get in the car.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Hronicar svakodnevnice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 264
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia n82
igrao sam igru i od valkyra je tripovao one sobe i one zivce (ako se ne varam u drugom delu), a cudovista se ne secam.

ko je odgledao trailer videce da i nije toliko los koliko mislite, ali istina je da ne lici. ja sam marka zavoleo jos od basketball diarysa tako da mozda i nisam merodavan nesto posebno.

a sto se tice dzima bravure i crnja to mi nikako nije jasno, ali nikako. kao da moraju da ubace crnje zbog rasizma tj da ga ne bude. kao sto u svakom filmu ili seriji forsirau neke jevreje. ne mislim nista rasisticki ali stvarno je tako, neko uvek mora biti jevrej...


IP sačuvana
social share
Zasto mora jednostavno, kad moze komplikovano?!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Always look on the bright side of life!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 248
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3510i
ne moze da bude toliko los da me natera da ga ne gledam  Smile
IP sačuvana
social share
Ljubav je zakon - ljubav ispod volje!
Čini ono što hoćeš i to neka ti bude jedini zakon!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Skeptik,cinik & slobodni mislilac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 353
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
SonyEricsson w200
Mene zanima bullet time,kako ce ga izvesti i objasniti.Mada,kad vidim ko ce glumiti Dzima Bravuru (sredovecnog belca,inace) svakakva su "objasnjenja" moguca.
offtopic : drugi deo je neuporedivo bolja igra.
« Poslednja izmena: 22. Jul 2008, 14:49:20 od Saruman »
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Hronicar svakodnevnice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 264
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia n82
offtopic za ovo sto je receno iznad mog posta:

da li si ti ozbiljan??? po grafici i tehnickim karakteristikama i svim ostalim stvarima vezanim za to neko okruzenje: da naravno, jer je novija. ali igrivost prvog dela nema potrebe da se poredi sa drugim. kao i vecina filmova, drugi delovi su uvek malo losiji od prvih. to je cinjenica, ali ne govorim da nema primera koji govore suprotno (klasican primer terminator 2). ovo sto si ti rekao je meni potpuno isto kao kad bi rekao da su druga dva dela matrixa bolja od prvog... efekti da, ali matrix 1 je matrix numero uno. a uzmi u obzir da mi je trilogija matrix medju top 10 filmova...
ili ukratko: definitivno se ne slazem s tobom (dosadno mi je pa sam hteo malo da filozofiram) Smiley

nego nikako da mi onaj lik objasni TACNO sta su ta cudovista, jer, da ponovim, ja ih se nikako ne secam...
IP sačuvana
social share
Zasto mora jednostavno, kad moze komplikovano?!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
Citat
nego nikako da mi onaj lik objasni TACNO sta su ta cudovista, jer, da ponovim, ja ih se nikako ne secam...

Izvini doktore ja zaboravio.... Smile

Nego Droga se zove u Igru Valkyre, koliko se secam u jednom dijalogu u igri mislim da se spominje kako stvara mnogo jake halucinacije  tkzv. Vakira. Iako nikad u igrici nije to prikazano, film je napravio tribute tom delu. Valkire je samo to halucinacija - koja se javlja kada se se bas "dobro" uradio u odnosi te u smrt...

Eto Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Hronicar svakodnevnice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 264
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia n82
znam sa je valkyre, a i znam sta su valkire u germanskoj mitologiji (doduse ne znam sta su tacno u skandinavskoj, ali kontam da je veoma slicno kao i sve ostalo)... znam i za halucnacije, jake, bilo ih je u igrici. a halucinacije su se vezivale za ono kroz sta je na njega ostavilo najveci utisak, a to je ubistvo njegove zene i deteta... nego odakle tebi da su oni uradili tribute tome tj. u bas tom obliku (smrt)? ja kontam da je to skroz fazon.

i sto se bullettimea tice, ja mislim da to sto se vidi u traileru mozda i jeste to.
IP sačuvana
social share
Zasto mora jednostavno, kad moze komplikovano?!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
Citat
Nego odakle tebi da su oni uradili tribute tome tj. u bas tom obliku (smrt)

Pa video se kraj..... gangsta je ubjen(a vrlo verovatno ushlagiran do smrti) istripovo se chova i dok pada stvara se efekat da ga valkir vuche, barem meni tako izgleda......a mozda je i strah od visina  Smile

Ako pogledash u traileru ima dosta scena sa vakirima ali trebash ih ustpat - traju mozda 2 milisekund. Izgleda da ce se truditi da to bude jak motiv filma...

U svakom sluchaju slazem se Max Payne 1 je neprevazidjen
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Skeptik,cinik & slobodni mislilac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 353
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
SonyEricsson w200
Ipak je ovo tema o filmu,sto me sprecava da se raspisem o drugom delu igre,da ne bih oftopikovao.Izgleda da je i ovde primenljivo ono : o ukusima ne vredi raspravljati.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
За мене је Макс Пејн увек био и остао копија Панишера...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:34:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.