Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:23:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Glasanje
Pitanje: Koliko puta radite masturbaciju
jednom nedeljno
14.6%  (426)
dnevno
81.2%  (2368)
mesecno jednom
1.7%  (50)
nikad
2.5%  (73)
Ukupno glasova: 2917
Idi dole
Stranice:
1 ... 66 67
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Masturbacija  (Pročitano 271117 puta)
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ili ako se zajebes pa moras ponovo  Smile
« Poslednja izmena: 21. Jan 2010, 21:05:44 od Skiner_X »
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Evo sta sam ja nasao u jednim nasim novinama(znacete o kojim je rec kad procitate  Smile ) pitanja postavljena redakciji.... Smile Pa kaze ovako....
"Ja se zovem Fica iz Beograda sam i u velikoj sam dilemi.Naime,cesto mi se desava kad masturbiram i dostignem vrhunac pomislim na Minju Subotu("Muzicki Tobogan") u koznim halterima i tanga gacama.Nisam sebe smatrao gejom,ali to nije ono sto me zabrinjava,mislim ako vec imam fantazije o muskarcima zar nije logicno da mislim na Bred Pita ili Kolin Farela...." Smile Smile
« Poslednja izmena: 21. Jan 2010, 23:41:53 od Cane Mafija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Evo sta sam ja nasao u jednim nasim novinama(znacete o kojim je rec kad procitate  Smile ) pitanja postavljena redakciji.... Smile Pa kaze ovako....
"Ja se zovem Fica iz Beograda sam i u velikoj sam dilemi.Naime,cesto mi se desava kad masturbiram i dostignem vrhunac pomislim na Minju Subotu("Muzicki Tobogan") u koznim halterima i tanga gacama.Nisam sebe smatrao gejom,ali to nije ono sto me zabrinjava,mislim ako vec imam fantazije o muskarcima zar nije logicno da mislim na Bred Pita ili Kolin Farela...." Smile Smile




 Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 23. Jan 2010, 02:11:21 od diarno »
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72
čitam sad ovu temu od samog početka i zainteresovala me je jedna stvar... bez obzira što imam devojku, i ja volim da ručnobludim... oslobađa stresa, kad ne mogu da zaspim - pomaže oko mnogih stvari, itd... ali - koliko masturbacija može da šteti plodnosti?  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61226
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Sve što je umereno neće da škodi  Smile Smile

Spermatogeneza traje 72 dana, zato je poželjno da period izmedju davanja na kontrolu bude oko 3 meseca.
Kad se radi spermogram poželjna je apstinencija od 5-7 dana pre davanja uzorka!

Citat
10 važnih saveta za plodnost:

1. Ukoliko muskarac ima hlamidiju, ureaplazmu, bakterije u nalazu spermokulture, varikocelu (prosirenu venu koja dovodi vece kolicine krvi u predjelu testisa, zagreva ih i tako ubija spermatozoide) – prvo te probleme treba resiti, naravno na nacin na koji ljekar odredi (antibiotici, operacija varikocele i sl.).

2. Prestati sa konzumiranjem cigareta, kafe, alkohola.

3. Slip gačice ili bilo koji uži ves odmah zameniti sirim (npr. boksericama).

4. Predeo testisa ne zagrevati - visoka temperatura ubija spermatozoide (za njih je optimalna temperatura 33 stepena), pa se zato preporučuje tuširanje tog dela tela samo sa mlakom vodom (nikako ne vrelom), nošenje šire garderobe (uzane farmerke zameniti širom trenerkom i sl.), spavanje bez veša itd. – jednostavno hladjenje tog dela tela.

5. Kloniti se stresnih situacija.

6. Izbjegavati sredine sa povećanom koncentracijom zračenja i otrova (npr. oni koji rade u štamparijama gde udišu čestice olova i dr. treba da promene posao; oni koji više sati dnevno koriste lap-top ne smeju da ga drze u krilu.

7. Izbegavati duge i forsirane vožnje sportskih bicikala (problem je pre svega u onom sportskom sicu bicikla (tzv. banani) jer prilikom vožnje težina tela pritiska predeo testisa, što naravno nije dobro i može se meriti jačim udarcem u taj predeo).

8. Spermogram raditi na 3 meseca, jer spermatogeneza traje 72 dana. Ne radite spermogram ukoliko ste pre toga bili prehladjeni, gripozni, sa visokom temperaturom, groznicom i sl. – nalaz usled navedenog može biti znatno lošiji nego inače.

9. Nikako ne verovati slepo samo jednom doktoru (urologu). Uvek potražiti mišljenje sa više strana.

10. Odmah početi sa stalnim konzumiranjem vitamina, minerala i aminokiselina (da li u tabletama ili kroz namirnice – izbor je na vama); za pravilnu i aktivnu spermatogenezu svakom muškom organizmu treba:

- vitamin E (dnevno 400 i.u.)
- vitamin C (dnevno 1000 mg)
- vitamin B12 (dnevno do 300 mcg)
- folna kiselina (dnevno do 800 mcg)
- selen (dnevno od 100 do 800 mcg)
- cink (dnevno 60 mg)
- L-karnitin (2g dnevno)
- acetil-L-karnitin (1g dnevno)
- L-arginin (4g dnevno)
« Poslednja izmena: 04. Apr 2010, 19:24:56 od ipm181 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
tema ide privremeno pod lock
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 66 67
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:23:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.