Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Masovno trovanje pasa u Beogradu i Novom Sadu  (Pročitano 7354 puta)
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Samsung SGH-E590
Glupost. Normalnom psu ne treba korpa i normalan pas mora da se redovno pusta sa povoca kako bi ostao normalan.

Citat
A ako je pas pusten, da trci po decijim igralistima, sere i pisa okolo, onda ce naleteti na otrov.
Samo sto postoji sansa da i dete naleti na taj isti otrov, sto je onda jos gora stvar. Inace po decijim igralistima normalno ne treba setati pse, ali evo kod mene naprimer imas park sumice (sto je u sustini suma sa stazicama) i to sigurno ne spada u decije igraliste, a eto baca se otrov...

Ti umesto sto podrzavas ovu psihopatsku akciju bolje lobiraj za pravljenje parkova za pse, koji eto postoje u svim normalnim gradovima... Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Citat
Glupost. Normalnom psu ne treba korpa

по закону,ако изводиш пса у шетњу он мора имати корпу...е сад,да ли се то односи на све или само на "опасне" псе-нисам сигуран...нека напише неко ко је упућенији
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Samsung SGH-E590
Odnosi se na opasne pse i velike pse, a sad nisam siguran da li se gleda bas visina psa ili tezina, jer ces od svakoga da cujes drugu pricu. Po meni stavljanje korpe naprimer labradoru je jedan debilizam.  Smile

U nekim zemljama ima i sertifikat koji se izdaje za dresirane pse pa oni ne moraju da nose korpu i mislim da je to nesto sto treba uvesti i u Srbiji, mada pitanje je ko bi uopste bacao pare na to, kad je Beograd pun pit bulova, a oni su skroz zabranjeni. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
A labrador ne moze da ujede? "Po tebi je glupost" - nisam pratila , od kad je nesto "po tebi" relevantno za zakone i nesto znaci bilo gde tvoje "ja"?
Svasta Roki. Daj neke argumente pa da pricamo ko svet.

Nista ja ne podrzavam samo kazem da ne mogu da krivim ljude koji to rade, mada ja to nikad bih mogla. Ne za psa nego ni za jedno zivo bice a da nije buba ili zmija. Za ovo drugo bih pobegla ko muva bez glave.
« Poslednja izmena: 31. Jan 2013, 11:38:42 od sandra80 »
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Samsung 111111
Da napomenem da sam ljubitelj pasa.I nista osim vucijaka nisam cuvao (doduse jednog malog mesanca dok sam bio klinac).
I sve dok sam imao psa ja sam bio odgovoran vlasnik.Moji pas iz dvorista nikad nije izasao,ako ja nisam pored njega.Pustim ga u dvoristu i on se istrci,izigra i vezem ga.
Moj pas je bio miran.Nije imao nikakve ispade,da napadne da pokusa nekog da ujede.Ali nikad nikad nikad ga nisam pustao da pridje bilo kome koliko god on miran bio.
Zato sto samo budala moze da ima poverenja u zivotinju.Ponavljam : Samo budala moze da ima poverenja u zivotinju.
Onog trenutka kad sam shvatio koliko obaveza imam i da ne mogu vise da budem odgovornij u njegovom cuvanju ja sam ga sklonio tamo gde on moze i dalje da bude ono sto jeste.A to je zivotinja.
Da ga mucim i konstantno drzim na lancu nije resenje,a nije ni resenje da ga uspavam,ako sam sam zeleo da ga cuvam.I sa tim sam bio nacisto.Moji su mi rekli i kad sam ga uzeo,da oni nece da vode racuna o njemu i da sam odgovaram za njega.
Sta se danas desava ?
Postoji brdo mentola koja psu daju epitet bebice,deteta,coveka.Imaju maksimalno poverenje i uvek se desi da neko drugi zbog toga najebe.A bili smo svedoci kako pit bulovi preskacu ograde i napadaju decu,a vlasnik se brani time sto kaze da je pas u sustini miran i da mu je to prvi ispad.
Ja na primer a i svako ko postuje sebe bi otkinuo glavu tom mentolu kad bi to moje dete bilo u pitanju.
Da ne navodim dalje primere od prosle godine,koja su javna..pitaj boga za one slucaje u kojima se ljudi nagadjaju za odstetu.
Dalji tip neodgovorng vlasnika tj mentola je to da covek cuva psa,i onda posle nekog vremena on sutne kera napolje i taj ker se razmnozava po ulicama.Po sistemu ne trebas mi vise,i sustnes ga u drugom naselju.Pa neka oni muce muke sa njima.
U sustini kerovi se kote,ulice su pune raspustenih dzukela.Koje se u obicno gladne i napadaju slucajne prolaznike.
Bilo je i emsija gde ljudi bukvalno strepe da prodju ulicom,da ga od negde ne salete.
Svaki dan prolazim pored mesanaca raznih boja koji su izgladneli do srzi,i koji se maju u coporu.
Da ne ulazim u to sto neko dete moze da se vraca iz skole i da ga oni napadnu.Ili da im dete pridje da se igra sa njima ili na bilo koji drugi nacin.Sta onda uraditi ? Zadovoljiti se sa 30tak hiljada koje vam daje grad ?
Gradovi pocinju da nam lice na ruglo.Psi koji po parkovima razvlace kante i kese,sire zarazu.I svakog boli kurac za to.
I ne vidim razliku u tome da li je bolje da pas kome vire kosti od gladi bude uspavan ili tako nastavi da zivi.Pakao za njega po misljenju je i jedno i drugo.
Stoga treba ili naci resenje ili ih potamaniti ma koliko bezdusno to zvucalo.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Dragi trovacu,

planeta je prenaseljena. Ucini nam svima uslugu i kreni sa ubijanjem od sebe.


U potpisu,

vlasnica nekada napustenih kuca i maca..
« Poslednja izmena: 31. Jan 2013, 12:11:01 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Samsung SGH-E590
Pa moze i dete da ujede, zasto na decu ne stavljamo korpe? Smile
Evo ti jedan argument koji je sasvim dovoljan: Zasto kaznjavati svakog psa zbog pojedinca? Zna se koji je pas opasan.
A zakon nije glupost samo po meni, vec i po mnogim drugim ljudima. Kao mozes da drzis psa, ali on ne moze da zivi i da se ponasa kao pas vec mora da bude konstantno vezan. Smile Pas je onakav kako ga gazda nauci i umesto da se uvede rigoroznija kontrola vlasnika oni prave opasne pse tako sto ih vezuju. Ne znam da li si znala, ali pas sa korpom postaje nesiguran, a to ga cini dosta agresivnijim...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
Neodgovorno i bezobzirno, mora neki red da se napravi. Otrglo se kontroli, lutalice, šetači, ljubitelji životinja sve se otrglo kontroli. Trenutno možete i "ovcu" od psa držati u stanu, iako je očigledno da uslovi za to ne postoje, nije obaveza oko psa samo izvođenje na pražnjenje (jedan od većih problema u gradu), taj pas treba da trči, da se malo oslobodi, a većina blokova zgrada nemaju ni malo zelenila ili nekog otvorenog prostora gde bi to moglo da se odradi.

Drugo jako puno ljudi ne podnosi sebe a ne životinje, da vi čujete šta sve ljudi govore mom psu kroz ogradu (mislim uopšte to viđam po gradu) kada laje (mala je, nije veliki pas), te grozote ja ne govorim ljudima, a mame to decu uče da rade, i naravno da će posle mrzeti životinje.
« Poslednja izmena: 31. Jan 2013, 12:36:49 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Pa moze i dete da ujede, zasto na decu ne stavljamo korpe? Smile
Evo ti jedan argument koji je sasvim dovoljan: Zasto kaznjavati svakog psa zbog pojedinca? Zna se koji je pas opasan.
A zakon nije glupost samo po meni, vec i po mnogim drugim ljudima. Kao mozes da drzis psa, ali on ne moze da zivi i da se ponasa kao pas vec mora da bude konstantno vezan. Smile Pas je onakav kako ga gazda nauci i umesto da se uvede rigoroznija kontrola vlasnika oni prave opasne pse tako sto ih vezuju. Ne znam da li si znala, ali pas sa korpom postaje nesiguran, a to ga cini dosta agresivnijim...

Slazem se. Ja sam zimus videla prizor da nisam mogla da verujem svojim ocim. Moja komsinica ima Medu, nekog cupavom mesanca i posto je pao sneg svuda su bile samo stazice setaca a on naucen da ne kaki na stazi jadan je trcao oko jer od visokog snega nije mogao da udje da obavi svoju potrebu a nece da kaki na stazi! Zamisli vaspitanog psa! I tako smo mi isli za Medom, dok meda konacno u susednoj ulici nije nasao pogodno mesto da obavi....Svaka cast zeni i to je jedan pametan pas.
Dok sa druge strane, ostatak kerova i setaca je srao na stazama. Takko da smo mi lljudi koji smo isli tim stazama morali dobro da pazimo i izbegavamo "mine". Kako ta govna niko nije pokupio? To govori o vlasnicima ne o zivotinjama...
To drzava jos nije pocela da sakcionise a mogla bi brdo novaca da spusti u budzet.
Sto se lutalica tice...nemamo aliz, nemamo kafileriju, nemamo prihvatiliste ali zato imamo zakon o dobrobiti zivotinja i kazne ako povredis ili ubijes zivotiinju. ALi zato kaznu ako taj pas ujede dete  - niko ne snosi. Osim ako tuzis Cistocu ili Grad - kako gde.
Dakle drzava je neuredjena - totalno. Imamo neke zakone , za koje ne znamo ni kako smo ih doneli ni koliko su glupi i kontradiktorni a gradjani posto znaju da od zakona i drzave nema nista uzese zakon u svoje ruke. I posle napada lutalica, napada na decu u vrticima, na igralistima - mozes li da krivis nekog besnog roditelja? Ja ne opravdavam ali ga razumem.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Na više mesta u Beogradu je poslednjih dana ponovo bačen otrov "kreozan"
trovači, ne smeju ili "nemaju srca" da životinju ubiju na mestu, nego da se pati u najvećim mukama, a oni da  rasipaju otrove po ulicama i parkovima... kako sofisticirano i ekološki, bravou



IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.